שלום לכולם...

Black Tear

New member
שלום לכולם...

אני דניאל, חדשה כאן בפורום. אני בת 16, ולפני כחודשיים (אחרי עוד 3 חודשים של כאבים לא מוסברים) אובחנתי כחולת פיברומיאלגיה (נשמע יותר מדי מאיים..) בכל מקרה, הרופאים נתנו חומר לקרוא - אבל מעט.. אני אשמח לקבל קישורים או מאמרים על הפיברו. תודה, ושיהיה יום טוב.

tshgn

New member
../images/Emo13.gifברוכה הבאה -

אם אובחנת רק אחרי 3 חודשי כאבים אז מצבך מעולה!!!!!!! בדרך-כלל האבחון לוקח שנים, ואפילו עשרות שנים במספר מקרים של חברים בפורום נחמד ומועיל זה. אני מאובחן CFS, ויש הטוענים שמדובר באותה תסמונת בשינויים מסוימים. המלצותי הראשוניות: א. ליצור קשר עם עמותת אסף (יש להם אתר כאן ברשת). ב. לטייל בקישורים בפורום זה וללמוד עוד על המחלה. ג. לשאול כאן כל מה שתרצי. החברים כאן נהדרים ומסייעים בכל מה שרק יכולים. ד. הכי חשוב - לא לוותר בינתיים לרופא שלך (שהרי רק 3 חודשים של כאבים - זה עדיין יכול להיות ממשהו אחר ולא מפיברו´) ולהמשיך עוד ועוד בדיקות לשלילת סיבות אחרות לכאבים. אולי תתייעצי כאן ברשת לגבי אילו בדיקות עברו חברינו כאן בכאבים כמו שלך. והעיקר - שוב - שאלי כל אשר על ליבך/מחשבתך. תומר

Black Tear

New member
תודה רבה :)

בנוגע לטיול בקישורים - אני אעשה את זה... הייתי רוצה ללמוד עוד קצת על המחלה. ובנוגע לרופא שלי.. עברתי אצל מספר רופאים, ולבסוף הגעתי אל פרופ´ רובינוב, שהוא מומחה לפיברומיאלגיה, שאליו הפנתה אותי רופאת הילדים שלי (כן כן..) שגם היא מומחית לפרקים, ואחרי שלילת כל שאר מחלות\דלקות הפרקים הוחלט על האבחנה הזאת. ובאמת כמו שהרופאים ממליצים, ספורט עוזר ומקל על הכאבים, ואני לא לוקחת תרופות אלא אם כן הכאבים חזקים. לכן אני "תומכת" באבחנת הפיברו... ובקשר לאיבחון המהיר - את התודה הזאת אני חייבת לרופאה שלי :)

למעלה