שלום לכולם..

מצב
הנושא נעול.

urilei

New member
גם אני לא שלחתי

אני לא משתמש בדן
כי אני גר ברחובות ומגיע לת"א בשעות הלילה לעיתים נדירות יחסית (כמו היום). בכל מקרה, אם תיתן לי פרטים נוספים כמו את נוסח התלונה שלך אני מוכן להוסיף תלונה אישית משלי. אפשר במסר אישי. עדיף בכל מקרה לשלוח העתק למשרד התחבורה, מכיוון שלהיות תלויים בחסדי דן בלבד זה קצת לא לעניין. אולי הם אפילו יתרשמו מזה ויחליטו להחזיר תשובה עניינית.
גם אני לא שלחתי
גם לגבי זה לא רלוונטי אפרופו רחובות הידעת (כן, כנראה ידעת) ש-274 האחרון יוצא ב-20:00? שזה מתי שהילדים הולכים לישון. כאילו מה קרה? וה-164 האחרון יוצא ב-20:35. גם לא מציאה. האמת שאם כבר חושבים על זה אז דן יותר מוצלחת במדד הזה... לא יודע לגבי 274 אבל ל-164 בטוח יש הצדקה לפעול עד 22:00 לפחות.

raminec

New member
לא ידעתי

גם אני לא שלחתי
גם לגבי זה לא רלוונטי אפרופו רחובות הידעת (כן, כנראה ידעת) ש-274 האחרון יוצא ב-20:00? שזה מתי שהילדים הולכים לישון. כאילו מה קרה? וה-164 האחרון יוצא ב-20:35. גם לא מציאה. האמת שאם כבר חושבים על זה אז דן יותר מוצלחת במדד הזה... לא יודע לגבי 274 אבל ל-164 בטוח יש הצדקה לפעול עד 22:00 לפחות.
לא ידעתי
אבל 274 זה קו לאוניברסיטת ת"א. אין בו ממש צורך בשעות מאוחרות. קו 200/201 לעומת זאת זה קו מאוד שימושי שחבל שאינו פועל אחרי חצות. מוניות השירות מתמלאות בקצב גבוה בנוסעים לרחובות וראשל"צ גם אחרי אחת בלילה.

raminec

New member
לקו 164 אין חלופה סבירה

גם אני לא שלחתי
לקו 164 אין חלופה סבירה
בשעות המאוחרות וחבל. אני חושב שהקו הזה משרת בעיקר אנשים שנוסעים לעבוד בפתח תקווה באיזורי התעשיה שלאורך ז'בוטינסקי. בשאיפה שעם הכפלת המסילה לכ"ס ועם העלאת התדירות תמצא חלופה סבירה פחות או יותר להיעדר השירות של אגד בשעות המאוחרות. זה לא הגיוני שכך יקרה, אולם זו פשוט עובדה בשטח. בשעות הלילה הרבה יותר הגיוני שרכבים קטנים יותר שמתאימים למספר נוסעים קטן יפעלו ולא רכבות שמיועדות להסעת מספר רב של נוסעים.

urilei

New member
לא רק פתח תקווה

לקו 164 אין חלופה סבירה
בשעות המאוחרות וחבל. אני חושב שהקו הזה משרת בעיקר אנשים שנוסעים לעבוד בפתח תקווה באיזורי התעשיה שלאורך ז'בוטינסקי. בשאיפה שעם הכפלת המסילה לכ"ס ועם העלאת התדירות תמצא חלופה סבירה פחות או יותר להיעדר השירות של אגד בשעות המאוחרות. זה לא הגיוני שכך יקרה, אולם זו פשוט עובדה בשטח. בשעות הלילה הרבה יותר הגיוני שרכבים קטנים יותר שמתאימים למספר נוסעים קטן יפעלו ולא רכבות שמיועדות להסעת מספר רב של נוסעים.
לא רק פתח תקווה
גם בר אילן, וכל כביש 4 שיש בו הרבה ביקוש לתח"צ נראה לך שיהיו רכבות מאוחרות יותר? ממש לא נראה לי. אולי עוד אחת, וגם אם כן מה כבר יש לי לחפש בסגולה באמצע הלילה? נסיעה מראשל"צ לפתח תקווה ברכבת עולה 23 ש"ח + 7.5 שקל ל"קווים" בשביל להגיע למקום מועיל כלשהו בפתח תקווה. 30 שקל? כבר עדיף לנסוע דרך תל אביב... ועוד בכלל לא דיברתי על זה שגם תחנת הראשונים לא בדיוק מתחת לאף שלי בלשון המעטה.

raminec

New member
נחיה ונראה

לא רק פתח תקווה
גם בר אילן, וכל כביש 4 שיש בו הרבה ביקוש לתח"צ נראה לך שיהיו רכבות מאוחרות יותר? ממש לא נראה לי. אולי עוד אחת, וגם אם כן מה כבר יש לי לחפש בסגולה באמצע הלילה? נסיעה מראשל"צ לפתח תקווה ברכבת עולה 23 ש"ח + 7.5 שקל ל"קווים" בשביל להגיע למקום מועיל כלשהו בפתח תקווה. 30 שקל? כבר עדיף לנסוע דרך תל אביב... ועוד בכלל לא דיברתי על זה שגם תחנת הראשונים לא בדיוק מתחת לאף שלי בלשון המעטה.
נחיה ונראה
בכל מקרה תח"צ בינעירוני בשעות מאוחרות זה כבר התקדמות. תחבורה בתוך העיר זה כבר בעיה פחות משמעותית מכיוון שלפעמים אפשר ללכת ברגל או אפילו לתפוס מונית ספיישל במחיר סביר הרבה יותר מאשר נסיעת ספיישל בינעירונית.

nahag

New member
שעות עבודה

מה שבהחלט מטריד
הוא צמצום הדרגתי ואיטי (כדי שלא נרגיש) של שעות הפעילות מורגש במיוחד בדן ועוד המגוכח הוא שמצמצים דווקא נסיעות שהן רווחיות מאוד, אולי הסיבה היא קיצוץ בכוח האדם ולא שום דבר אחר. האחרון היה קו 60 עד כמה שאני זוכר ש"הפסיד" משהו כמו חצי שעה
שעות עבודה
לכלל הנוסעים בלילה יש מספר קווים שנעים על צירים מרכזים עד גמר השירות בין 0015 ל0030 {51 186 }. לגבי מספר קווים שהורידו להם יציאות {בסלנג שלנו מישבצות} החזירו אותם עקב ביקוש לנסיעות נוספות קו 20 למשל. האוכלסיה שנוסעת בלילה עיקר המאסה הכבדה היא באזור בני ברק. אזורים שיש בהם ריכוז אנשים בלי רכב פרטי כמו מיזרח תא דרום תא מקבלים שירות עד מאוחר[קווים 1 2 16 17 30 11 67} ונוסעים מלאים אולי יש מקום לתגבר. קו 247 ממלא את תפקידו נאמנה במיסגרת השרות שהוא נותן וכיסוי נרחב לאזור שאותו הוא משרת. לגבי קווים אחרים יש בדן מח תיכנון אשר מתפקידה לשלוח סקר נוסעים במידה וטוענים הנוסעים שיש ביקוש לקוו שבו הם נוסעים. אנא פנו לגורמים הנ"ל והם יעזרו לכם. במשך שנתיים האחרונות עבדתי לסירוגין בחדר הבקרה של דן{חדר אלחוט בסלנג שלנו} לכן אני מודע לבעיות וגם לדרכי הפיתרון הכל אפשרי. כל הדברים נעשים מתוך רצון לעזור לנוסעים . אבל כולם צריכים לזכור שלא כל גחמה אישית היא המניע לפניה אלא למען הכלל.

קו 18 מקוצץ במשבצותיו באופן קבוע

שעות עבודה
לכלל הנוסעים בלילה יש מספר קווים שנעים על צירים מרכזים עד גמר השירות בין 0015 ל0030 {51 186 }. לגבי מספר קווים שהורידו להם יציאות {בסלנג שלנו מישבצות} החזירו אותם עקב ביקוש לנסיעות נוספות קו 20 למשל. האוכלסיה שנוסעת בלילה עיקר המאסה הכבדה היא באזור בני ברק. אזורים שיש בהם ריכוז אנשים בלי רכב פרטי כמו מיזרח תא דרום תא מקבלים שירות עד מאוחר[קווים 1 2 16 17 30 11 67} ונוסעים מלאים אולי יש מקום לתגבר. קו 247 ממלא את תפקידו נאמנה במיסגרת השרות שהוא נותן וכיסוי נרחב לאזור שאותו הוא משרת. לגבי קווים אחרים יש בדן מח תיכנון אשר מתפקידה לשלוח סקר נוסעים במידה וטוענים הנוסעים שיש ביקוש לקוו שבו הם נוסעים. אנא פנו לגורמים הנ"ל והם יעזרו לכם. במשך שנתיים האחרונות עבדתי לסירוגין בחדר הבקרה של דן{חדר אלחוט בסלנג שלנו} לכן אני מודע לבעיות וגם לדרכי הפיתרון הכל אפשרי. כל הדברים נעשים מתוך רצון לעזור לנוסעים . אבל כולם צריכים לזכור שלא כל גחמה אישית היא המניע לפניה אלא למען הכלל.
בשנים האחרונות. נסעתי עימו פעמים רבות בנסיעותיו האחרונות, ותמיד האוטובוס היה מלא מעבר למקומות הישיבה (להזכיר לחברי הפורום שמדובר במפרקית). אני באמת לא מבין למה ממשיכים לקצץ את הקו הזה בלילה...

אורי404

New member
אולי מחסור בנהגים וכל מה שמסביב.

בשנים האחרונות. נסעתי עימו פעמים רבות בנסיעותיו האחרונות, ותמיד האוטובוס היה מלא מעבר למקומות הישיבה (להזכיר לחברי הפורום שמדובר במפרקית). אני באמת לא מבין למה ממשיכים לקצץ את הקו הזה בלילה...
אולי מחסור בנהגים וכל מה שמסביב.

nahag

New member
לא נכון

לא נכון
הקו לא מקוצץ במישבצות שלו. קו 18 היחדי שעובד בלילה מאזור מרכז ת"א לכיוון בתים אחרון ב0015 אם אני לא טועה. קו 26 וקו 10 לא עוזרים במיוחד כי הם נוסעים במסלול מיוחד גם בתל אביב וגם בבתים. קווים 40 42 לא עובדים קו 140 פעם בשעה ורבע. וגם כוחו של הרגל לגבי קו 18. לכן האוטובוסים מלאים כמו כן כל המשמרות מאוישות כי יש דרישה לעבודה באזור בת ים.

לא ניסחתי עצמי כראוי

לא נכון
הקו לא מקוצץ במישבצות שלו. קו 18 היחדי שעובד בלילה מאזור מרכז ת"א לכיוון בתים אחרון ב0015 אם אני לא טועה. קו 26 וקו 10 לא עוזרים במיוחד כי הם נוסעים במסלול מיוחד גם בתל אביב וגם בבתים. קווים 40 42 לא עובדים קו 140 פעם בשעה ורבע. וגם כוחו של הרגל לגבי קו 18. לכן האוטובוסים מלאים כמו כן כל המשמרות מאוישות כי יש דרישה לעבודה באזור בת ים.
לא ניסחתי עצמי כראוי
במהלך השנים, קוצצו יציאותיו האחרונות של קו 18 באופן קבוע. בעוד שלפני כ-8 שנים האחרון היה יוצא ב-1:00, לפני 4 שנים האחרון היה יוצא ב-24:40, עד לפני שנה האחרון היה יוצא ב-24:20 (24:15) וכיום האחרון יוצא בחצות בדיוק (24:00). תמיד, הנסיעות האחרונות היו מלאות, עד היום. מעניין מדוע ממשיכים לקצץ בשעות פעילות הקו.

Ella032

New member
תשמעו,

שלום לכולם..
סליחה שאני מתפרצת ככה לפורום,אבל יש לי שאלה: מישהו יכול להגיד לי בבקשה אם יש מוניות שירות מירושלים לצומת השרון או לנתניה? ואם אפשר קישור למידע על המוניות האלה, כלומר שעות,מחירים וזה.. ורציתי גם לדעת אם יש מוניות אז מאיפה בירושלים הן יוצאות. ואם אין מוניות שירות שמגיעות לשם, אז יש מוניות שירות שמגיעות לתל אביב? ואם כן, אז שוב, אשמח לקישור עם מידע או מידע מכם על שעות ומאיפה הן יוצאות. מקווה שתבינו מה שאני מחפשת. תודה רבה מראש. אלה.
תשמעו,
אני שמחה שהבאתי אתכם לדיון כל כך ארוך, אבל לצערי לא ממש רואה תשובה לשאלה שלי.. אז, אפשר לקבל תשובה? אלה.

raminec

New member
כנראה

תשמעו,
אני שמחה שהבאתי אתכם לדיון כל כך ארוך, אבל לצערי לא ממש רואה תשובה לשאלה שלי.. אז, אפשר לקבל תשובה? אלה.
כנראה
שעדיין המקום הכי טוב לקבל תשובה לשאלות הכוונה הוא בשרשור ההכוונה. אז תעשי לעצמך טובה ותעתיקי את הבקשה שלך לשם ואני בטוח שישמחו לעזור לך, במידה ויש פה מישהו שיודע את התשובה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה