שלום לכולם

peace a love

New member
שלום לכולם

נעים מאוד קוראים לי שי ואני חדש פה בפורום, נראה דווקא מעניין פה. בכל אופן, מהרושם הראשוני שתפסתי מהפורום פה הוא נראה די נחמד ,אבל שמתי לב שיש פה יותר מדי בנים מכוערים ואני לא רוצה לנקוב בשמות ופחות מדי בנות.... אל תקבלו את זה בתור עלבון בבקשה כי אני לא התכוונתי ספציפית לאף אחד מכם.

ranzz

New member
באמת הרבה מכוערים ../images/Emo4.gif../images/Emo26.gif../images/Emo3.gif

ומה איתך? אתה צריך להראות יותר טוב מהם בשביל למתוח ביקורת לא?

peace a love

New member
אני לא אשתחצן ואגיד שאני

כוסון לא נורמלי...... אבל אני אנסה להשיג תמונה להעלות לפורום... פשוט אין לי כרגע

ranzz

New member
כןןן כןןןן..

זה מה שכל המכוערים אומרים

peace a love

New member
לך תחפש.....

ראיתי תתמונה שלך ולא רציתי להגיד את זה אבל אם כבר..... אני נראה הרבה יותר טוב ממך תהיה בטוח!!! יום אחד אני אעלה תמונה ותראה איך תשב בשקט כמו דג קטן!

ranzz

New member
למה שאני אשב בשקט כמו דג ../images/Emo6.gif

תאמין לי שאני יודע איך אני נראה
ואין לי בעיה לפרגן לבנים שנראים יותר טוב ממני
סתם סתם

peace a love

New member
סבבה אז אל תרמוז לזה שאני מכוער...

ותחליט בעצמך בקרוב מתי שאני אעלה תמונה

Sweet Bebe

New member
קודם כל...

אני דיי יפה והכל, אבל מי אמר שיופי זה הכל בחיים???? עוד דבר, אל תשפוט אנשים לפני שלא הכרת אותם... טוב שאין כמוך הרבה אנשים כאלה אחרת העולם היה נראה דיי מגעיל כשחושבים על זה. אני בטוחה שאתה לא יותר טוב מהאנשים כאן!

peace a love

New member
מה את לוקחת את זה כל כך קשה??

אני לא התכוונתי לאף אחד אישית זה קודם כל. ואם את חושבת שאני סתם אחד עם אופי שטחי אז את ממש טועה. אני סתם התכוונתי בתור מראה כללי כי הרי מדובר פה על פורום סקס ויש כאן כמה שאחרי שראיתי תמונה שלהם קשה להאמין שיש להם נסיון כלשהו. אבל תמיד יש הפתעות בחיים.

שוב פעם

זו דעה אישית שלך... אתה אומר שאחד מכוער, ואני אומרת שהוא דווקא נראה דיי טוב, וכך כל אחת שנכנסה איתו למיטה, מבין?

peace a love

New member
מבין במאה אחוז אז תני לי לתקן עצמי:

לפי דעתי יש פה הרבה שלא נראים טוב. סליחה מראש

nir y agus

New member
../images/Emo87.gif אולי מכוערים

אבל אם מכירים אותם זה כבר סיפור אחר

למעלה