שלום לכולם,

לידו99

New member
שלום לכולם,

איזה פורום נהדר!! היום, במזל טוב
קיבלתי את המפתחות לבית שלי, ואני צריכה לצבוע אותו לפני שאני נכנסת. הבעיה היא שהבית צבוע בצבע צהוב (שאני לא אוהבת), השאלה היא האם אהיה חייבת לצבוע הכל בלבן לפני שאוכל לצבוע בצבע שאני רוצה, ובכלל איזה טיפים תוכלו לתת לי לצביעת קירות הבית - אני אעשה הכל בעצמי וללא בעלי מקצוע (מפאת חוסר משאבים).
מראש.

תתבונני בקישורים ובמאמרים יש בקישורים שני אתרים של חברות כמו "טמבור "ו "יעקובי". גם במאמרים יש כתבות על צביעת קירות. ונוסחה בכל זאת: על צבע בהיר תמיד אפשר לצבוע כהה. על צבע כהה צריך קודם לבן בכדי לעבור לצבע בהיר יותר. ובשרות הלקוחות של החברות ישמחו תמיד לענות לעוד שאלות בנושאי צביעה.

amitay23

New member
תשובה ל-לידו99

היי ! מה נשמע ? קודם כל מזל טוב ! שנית למה לך לעבוד קשה ? אם את גרה באזור המרכז יש חבורת נערים שעושה עבודה מצויינת ולוקחת מחיר סביר בהחלט (זול מאוד) ... כך שאם את רוצה אני יכול להמליץ לך עליהם ולקשר אותך איתם ! מחכה לתשובה !

לימיצ

New member
מזל טוב!

אני צובעת את הקירות בבית שלי, זה כיף בעיני וגם אני נהנית להתחבט אם מתאים לי או לא.. אני לא יודעת מה הסגנון או הכיוון שאת אוהבת- ישן, מראה החדרים באיקאה, אולי משהו שראית אצל מישהו.. אני אוהבת את הסגנון הצבעוני, יש לי בבית קיר שצבוע שני שליש ורוד פוקסיה ושליש ירוק פיסטוק,כשביניהם פס לבן שהוא גם מדף מאיקאה, ועליו יש מערכת בגוון כסף וזה מקסים. גם צבעתי חצי קיר באדום עם פס ורוד כדי להלביט שולחן שצבעתי בצבע בהיר.. בקיצור- מאד תלוי הכיוון שאת מעונינת בו, ולכן, אם תהיי יותרספציפי, תראי לנואולי דוגמאות של מה שאת אוהבת, יהיה יותר קל לייעץ. אגב, לגבי שאלתך על הגוון הצהוב- את הקיר האדום צבעתי בהתחלה גם בירוק פיסטוק, ויצא מחריד, אז עליתי עליו עם לבן ואדום - לבן 3 פעמים ואדום פעמיים, ואין זכר לירוק שממתחת.. אני חושבת שצריך לוודא שהצהוב הוא לא צבע שמן..אבל בזה אני לא מבינה יותר מדי...

למעלה