שלום לכולם

מימי

New member
שלום לכולם

הי! אני חדשה פה, אבל קראתי כמה הודעות והעניין הזה של חלומות צלולים נראה לי ממש מעניין, אבל אני לא בטוחה שהבנתי לגמרי: חלום צלול זה חלום שאתה מבין בו שאתה חולם? ושאתה יכול לשלוט במה שקורה בו? אני חולמת כל לילה מלא חלומות, וגם זוכרת אותם, ויש פעמים שאני מבינה שאני בחלום. אבל ההבנה שלי היא חלקית. למשל, פעם חלמתי שמתי כספי ויהודה פוליקר היו אצלי במטבח, ואז רציתי לרוץ להביא מצלמה, ופתאום אמרתי לעצמי: למה להתאמץ, זה רק חלום. אבל עדיין המשכתי לארח אותם, למרות שידעתי שהם רק בחלום. התחלתי להתעניין בחלומות רק לאחרונה, בעזרת פורום ``חלומות`` המקסים, וזה נורא מרתק אותי, והפירושים של רואה בכוכבים* עזרו לי לפתור בעיות, ואני מקווה שגם כאן זה יהיה ככה. בקיצור:נחמד להכיר!

shkool

New member
חברה חדשה בפורום ושם שלה הוא מימי..

בחלום צלול יש כמה רמות צלילות וככל שרמת הצלילות גבוהה יותר כך גם ההגיון פועל יותר טוב, במקרה שלך היה לך חלום צלול ברמה צלילות נמוכה וההגיון שלך פעל בצורה דיי נמוכה... shkool

Variety

New member
הסבר מפורט יותר מהו חלום צלול.

היי מימי, ברוכה הבאה! טוב, אני אסביר לך משהו חלום צלול: חלום צלול, זה באמת חלום שיודעים שחולמים במהחלכו. הידיעה הזאת מאפשרת לך לשלוט בחלום, ולעשות כל מה שבא לך, ליצור, לשנות, לעוף, לצאת להרפתקאות עם דרקונים, אבירים ונסיכות, לחקור את עומקי התת מודע שלך, חלומות מרפאים, לפרש חלומות בקלי קלות ועוד... השליטה היא ממש מגניבה, הרגשה של חופש, חופש אמיתי, בלי גבולות! החלום שסיפרת מראה שבאמת היית צלולה, אך יש דרגות לצלילות: צלילות נמוכה: את יודעת שאת חולמת אבל לא מספיק צלולה כדי לפתח את העניין ולעשות מה שרוצים. צלילות בינונית: יש יותר שליטה מצלילות נמוכה, אפשר לעוף, או לשנות דברים אבל אין 100 אחוז שליטה. צלילות גבוהה: החלום יציב, יש פחות בעיות של התעוררות פתאומית, המודעות ממש בשיאה, ואפשר לעשות כל מה שרוצים, ממש בלי מגבלות, לצאת להרפתקאות ארוכות... לדרגות צלילות האלה עוד פרמטרים הכל קשור לדרגת המודעות ולכמה שהצד הלוגי במוח ער. באתר החלומות הצלולים הישראלי של אלון ברמן, תוכלי למצוא מידע נרחב ומפורט על חלומות צלולים. הכתובת היא: http://lucid.up.co.il או שתלחצי על הקישור שבתחתית העמוד. בהצלחה עם עולם החלומות, Variety-

Variety

New member
תוספת

כמו ש Shkool אמר ובקשר לצד הלוגי של המוח, ככל שהוא עירני יותר (הצד הלוגי) את יכולה הרבה יותר בקלות להבדיל בין משהו הגיוני ללא הגיוני. אכן החלום שלך היה בדרגת צלילות לא הכי גבוהה, כי המשכת לארח, למרות שידעת שזה חלום. צלילות נמוכה היא בסיס מאוד טוב להצלחה בחלומות צלולים. את יכולה בקלות לפתח את היכולת הזו לצלילות גבוהה עם כמה תרגילים, כמו להגיד בחלום ``הגבר צלילות`` או ``אני צלולה יותר ויותר`` על השיטות האלה כתוב באתר בהודעה הראשונה שעניתי לך. בהצלחה, Variety-

shkool

New member
אני חושב שאתה טועה....

אתה אומר שככול שרמת הצלילות יותר גבוהה ככה אתה יכול לעשות יותר דברים ואני מנסיוני האישי גיליתי שזה לא נכון... כשרמת הצלילות שלי הייתה ממש נמוכה יכלתי לעוף ולעביר את היד שלי דרך הקיר ועוד כמה דברים לא מציאותיים אך כשחלמתי חלום צלול בעל רמת צלילות גבוהה ניסיתי לנתר ולעוף אבל לא הצלחתי, כוח המשיכה בחלום היה אותו כוח משיכה שבמציאות - ההגיון שלי סתר את היכולת לעוף ולעשות דברים לא מציאותיים א-ב-ל אני חושב שעם תרגול ניתן ללמד את המוח שאפשר לעשות דברים לא הגיוניים בחלום גם ברמת צלילות גבוהה - כנראה שאתה כבר יכול - אני עוד לא.... ביי shkool

Variety

New member
אתה צודק, אבל...

... אני מדבר כבר אחרי שנפטרים מהמגבלות האלה. באמת יותר קל לעוף כשזה לא נראה לא הגיוני, אבל עם אימונים וכמה חלומות צלולים, לומדים שהחלום הוא העולם שלך ושאתה השולט בו והמודעות וההגיון פועלים בצורה מקסימלית. אבל אני מסכים איתך שבהתחלה, יותר קל לעוף כשלא צלולים במאה אחוזים. Variety-

למעלה