שלום לכולם

dedi2709

New member
שלום לכולם

חדש בפורום מחכה בקוצר רוח לראות מי ילבש מחר את החולצה הצהובה דדי

natyh

New member
שלום לחדש

ברוך הבא. למיטב הבנתי ניתן להמר מחר על ברדלי מקגי כמנצח הפרולוג , אבל אולי איבן גוטירז יפתיע ויביא לי קצת נקודות . נתי

צחי נ

New member
אי אפשר זה ההימור שלי ,ראה שרשור

למטה
וקצת רצינות נראה לי כי כולנו סובלים מאותה מחלה אנחנו מתכוננים לטור שהיה ולא לטור שיהיה (כמו צ.ה.ל ומלחמת המפרץ ) אני חושב שהטור הזה הולך להפתיע יש דור חדש של רוכבים צעירים ואנו עדים לחילופי דורות אבל גם אני בחרתי בדרך הבנאלית ובחרתי לקבוצה שלי רוכבים שהיו ולא שיהיו אני מתחיל להתחרט על הבחירה בויראנק (איציק אפשר עוד לשנות את הרוכבים בקבוצה
)

natyh

New member
לבועז

מה הסיכויים של סנטי בוטירו להפתיע מחר את כולנו , את עצמו ואת ברדלי מקגי אלוף עולם לשעבר בוולודרום ???? מלחמת עולם !!!! נתי

בוטרו הוא שען מדהים...

אבל הוא הרבה יותר טוב בקטעים ארוכים ולא בפרולוגים. הרכיבה שלו מבוססת על כוח אבל ברמה הטכנית (חיוני בפרולוג-לדעת איך לקחת סיבובים בתוך רחובות העיר) הוא לא מדהים. בשנים האחרונות הוא נמצא בדרך כלל בעשרייה הראשונה בפרולוג, אבל הוא לא ניצח את הפרולוג אף פעם. 2003 מקום 9, 9 שניות אחרי המנצח. 2002- מקום רביעי, 4 שניות אחרי המנצח 2001 מקום 6, 10 שניות אחרי המנצח 2000 מקום 28, 1:00 דקות אחרי המנצח. סנטי נראה לאחרונה במגמת שיפור, אבל לא נראה לי שהוא מסוגל כבר עכשיו לנצח קטע (אם אתה מחפש קטע שהוא יכול להפתיע את כולם בו, אז האלפ דו'אז תפור עליו). אבל יכול להיות שהאגו שלו ידחף אותו קדימה, והוא ינצל את הפרולוג כדי להראות לאולריך, שיש עוד כוכבים בטי מובייל.

ההימור שלי: "יו-יו אבא!!!!"

מי שכבר הספיק לקרוא את הספר השני של ארמסטרונג יודע למה הכוונה. ארמסטרונג ירצה להראות לכולם מי הבוס כבר מהפרולוג. הוא יתן הכל ויצליח לנצח: את אולריך, המילטון, הראס, מאיו, מנשבו, מנצ'וב, סביליה, באסו. אבל את הקטע ינצח ברדלי מק'גי, בכל מה שקשור לרכיבת פרולוג: מק'גי הוא הדבר הכי קרוב לשלמות שקיים. מומלץ להקליט ולראות בהילוך איטי את תנוחת הישיבה שלו על האופניים בזמן נג"ש. ואפילו יותר חשוב, היכולת הטכנית שלו כשהוא לוקח סיבובים. מק'גי הוא ליגה משל עצמו (בעיקר כשמילר נמצא בחקירה).

נראה לך שהוא ירצה לתת הכל מההתחלה?

אז נכון שבספר הוא מספר כמה שהוא רצה להראות "שהוא חזר" ושהוא עדיין ה |מלך|, אבל לך תדע מה יהיה הפעם..

natyh

New member
הבעיה שלו העונה היא

שיהיה חייב לתת הכל כבר בהתחלה . אחרת הוא נחשף להתקפות . נתי

צחי נ

New member
לא בטוח

אני חושב שתהיה זו טעות מצד לאנס לנסות לזכות בצהובה כבר בפרולוג ובכך לחייב את קבוצתו לרדוף אחרי כל זב חוטם כבר מהרגע הראשון הם יתפרקו עוד לפני ההרים הקטע ה-16 (הנגד השעון באלפ' דואז)נראה לי זמן טוב לצהובה

גם אם יזכה בצהובה הם לא ילחמו לשמור

עליה. המאבק שלו אינו נגד אותם ספרינטרים שינסו ללבוש את הצהובה בזכות שניות בונוס אלא נגד יריביו.

צחי נ

New member
אף אחד מיריביו לא יעשה צעד רציני

עד הקטע 12-13 אחרי בחינה מחודשת של הקטעים אמסטרונג חייב להראות כבר בקטע ה 12 מי הבוס ולא לחקות ל 16 ולהתקוף אני עדין טוען שיהיה זה מיותר לקחת את הצהובה כבר בפרולוג ולו רק בשביל הכבוד הקבוצה של לובש החולצה הצהובה חייבת להגיב לכל תקיפה

זהו בדיוק צחי...הרבה חושבים כך ולכן

יש מי שאומר לעצמו: "בוא ונערער את הסטטוס קו, בואו ונתקיף במקום שאף אחד לא מצפה,מוקדם,בקטע שכולם מגיעים רגועים. בקטע שפטאקי בטוח שהוא מנצח ברברס,עם יד קשורה מאחור ורטייה על העין" אני לא נוהג להמר, אני תמיד מביא את הנאחס בהימורים שלי. אבל הנה הימורונצ'יק או קרוב יותר להערכה (זה לא הימור נכון?) קטע 5 יהיו שם רוחות (כנראה) יש שם גבעות קטנות מהסוג שמעצבן את המאיצים הטהורים רבים יצפו למעט שקט אחרי הנג"ש הקבוצתי שזה בעצם סיום המוני וגרסיבי. אולי ריס? או שיהיה שיחזור של אותו קטע (השמיני)בשנת 2001 בו ברחו הרבה רוכבים ולאחר מכן פרנסואה סימון שבכלל סיים שתי דקות אחרי המנצח בקטע (אריק דקר) לבד את הצהובה עד הקטע ה-13. וגריידי בכלל לקח את הצהובה אחרי אותה בריחה. וארמסטרונג ושות' הצליחו לסגור פער של 35 דקות שנפתח מהצהובה באותו היום. אבל הרוויח הגדול של אותה בריחה היה אנדריי קביליב ז"ל. הוא סיים כמעט 10 דקות אחרי המנצח אבל הצליח לשמור על עצמו עד לסיום ותפש את המקום הרביעי בדירוג הכללי הסופי. גם השנה יכול לתרחש משהוא דומה. אבל השנה יהיה קשה יותר לסגור פערים.

צחי נ

New member
הקטע השמיני של 2001 הוא לא דוגמא

בקבוצת הבריחה ההיא היו רוכבים מהדרג השלישי רביעי אף אחד שם לא ממש סיכן את אמסטרונג היחידים שעשו קולות של יריבים ראוים נשארו עם הפלטון שבכלל לא עשה קולות של רודף דרך אגב עד כמה שזכור לי היה חשש שהפלטון לא יגיע במסגרת הזמן המותר היה יכול להיות די מצחיק אם היו מעיפים 90% מהרוכבים הביתה ונחזור ל2004 הקטע החמישי בהחלט מסוכן לאמסטרונג רוכב חזק כמו אולריך ביחד עם טקטיקה קבוצתית (נגיד רוכב מקבוצתו שיברח קודם ויחכה לו ) חחחח מזכיר לי את האולימפידה יכול בהחלט לנצל יום כזה ביחד עם הקטעים עם אבני ה פייו לבריחה אבל תסמוך על קבוצה מנוסה כמו הדאר שביום הזה אולריך יקבל שמירה אישית לוחצת מלבדו אני לא רואה מועמד אחר לחולצה הצהובה שיחזיק מעמד בבריחה מהסוג הזה (רובם יותר מטפסים מרולרים)

למעלה