שלום לכולם...

jesenia

New member
ביקשת כל כך יפה...

טוב השבוע היו רק 29 מעלות בתוך הבית. ועשיתי מעשה - אני בעצמי הדלקתי את המזגן! אני ולא שרף מטעמי. הם נורא מתגעגעים לפצפונת, מובן לי - אבל מפה ועד ל לא לתת לי ולבח"לי להתקרב אליה? מזל שאני אחראית ארוחות! פשוט אני מחזיקה אותה, וחמותי "מבקשת רשות" לקחת אותה ולקול מחאותי הקולניות פשוט תוקעת לה ידיים מתחת לבית שחי ותולשת אותה ממני. אני לא יודעת על מי התרגזתי יותר - עלי או עליה. ליתר בטחון הוצאתי הכל על בח"לי. הפצפונת ישנה? זו ה-סיבה לתקוע לה צרור מפתחות (ספרתי יותר מ10 פריטים בצרור) ולערוך לה את בדיקת השמיעה היומית! אם אפשר לטלטל אותה ולהפריע למנוחתה - מה טוב. את הדלת בזמן ההנקה הקפדתי לנעול אחרי ולא להכניס אפילו אותו (נוכח כשלונותיו בעבר). חמותי לא הבינה את הרמז, וגם אחרי המפגש עם הדלת הנעולה (לדפוק בדלת? למה?) והתשובה "אני מניקה", נענתה בתשובה "אבל זאת אני!" גם הורים שלי חושבים שתינוק בחדר זו סיבה להכנס חופשי חופשי - אבל מספיק שהדלת סגורה כדי לעודד אותם לדפוק קודם ולא להכנס ללא רשות. שבת, 7 בבוקר, מוקדם לכל הדעות. מזל שזכרנו לנעול את הדלת-אני לא חושבת שתרגלנו את ענין הדפיקה בדלת מספיק. מיד ה"בקשה": "תוציאו אותה אלי!" "היא ישנה! אנחנו ישנים!" "אז מה" אחרי שעה, היא עדיין ישנה, אנחנו לא כ"כ
ושוב נסיון פריצה לא מוצלח וכו'. זה הולך להיות יום השבת הארוך ביותר. הרהור של אחה"צ: ג'ס את יודעת, אם ניתן לה מטרנה היא יכולה להשאר איתנו כמה ימים. ואולי הלילה היא תישן איתנו במיטה? כשהיא תהיה רעבה נביא אותה אליכם. ולא לשכוח את הצעקות על כולם (כולל האב והאם המותשים): לא להחזיק אותה ככה! הרגל מתעקמת לה!! אתה שובר לה את היד!!! החיתול לוחץ לה!!!! היא בוכה כי קר לה!!!!! והמנצח: אל תחזיקו/תלטפו/תנשקו/תאכילו אותה הרבה, היא תתרגל. לסיכום הפצפונת שלי שהתגאתי בזה שהיא לא בוכה הרבה (משתדלת לא לתת לה סיבות) חרקה כל הסופ"ש הארוך הזה. בחורף יהיה יותר קל, אפשר להסגר בחדר עם רדיאטור.

jesenia

New member
אני מדקלמת לעצמי שהכל מגעגועים.

בנתיים זה לא עובד.

עצמית

New member
האישה הזאת מבהילה אותי ../images/Emo5.gif

זה מעורר בי רצון להגיע אליה באישון לילה, יחד עם קומנדו חמותי ואני, ולחלץ אותך משם, כדי להביא אותך לחוף מבטחים, למען בריאותך הנפשית. את תיראי, יום אחד זה עוד יקרה

טוב עם זה אצבעוני אז בטוח שזאת את

אני לא יוכל להיות אני 1.74 מ' חחחחחחחחחחחחחחחחח

loren 2

New member
יש לי משהו להגיד../images/Emo39.gif

אבל באמת ברוח טובה! נכנסה לפה בחורה עם בעיה כתבה מה שכתבה ,כמה בנות ענו לה ומאז השירשור נהפך לשירשור שונה. השירשור איבד את תוכנו האם חשבתם למה היא לא חזרה?

עצמית

New member
יש לי גם תשובה (ברוח טובה, כמובן!)

את לא יכולה לכופף את השיחה כך שתתאים בדיוק למישהו ספציפי. כל היופי הוא בזרימה של הדברים. ככה זה פה. מתחילים בנקודה A ומגיעים ל-A שם, וזה בדיוק כל היופי. אם זה לא היה ככה, אני מניחה שחלק מאיתנו כבר מזמן לא היה פה (וחלק באמת כבר לא פה בגלל דברים דומים)

גם כן ברוח טובה

אלה שלא נמצאים פה זה בגלל אותה סיבה שלורן ציינה כאן! להזכירך את דבריה של אנילה על הפורום(שהפך לכביכול חברתי)????????????? אני יודעת שלא תגיבי אבל למען ההגינות לומר את האמת עדיף!

האמת הזו...

היתה של אנילה ושל עוד כמה מבנות הפורום.. והרי בחרת להיות איתה... השכחת? אני לא שכחתי... אבל לא חשוב .. סלחתי! שנה טובה ומתוקה

למעלה