שלום לכולם...

ToL ToL

New member
שלום לכולם...

נעים מאוד קוראים לי טלי.. אמממ אז ככה אני נורא רוצה ללמוד תמקצוע יותר בתור תחביב לאו דווקא בתור מקצוע לעתיד אבל אני רוצה פרטים על בתי ספר טובים באיזור ראשון לציון..ומאיזה גיל אפשר ללמוד..ואמממ מחירים פחות או יותר... תודה

ברוכה הבאה טלי../images/Emo140.gif

נתחיל מזה...ו nunimon ו 17:42 | 28/12/05 שתעני לנו על השאלות האלה : א. בת כמה את? ב. תמונה שלך?
ג. מה את עושה בימים אלו ע"מ שיוכל להשתלב עם העבודה..? אחרי שתעני - נראה איך אפשר להתקדם. ____________________________________ ויפה שעה אחת קודם...

ToL ToL

New member
תשבות לשאלות שלך

א. אני בת 17 ב. למה יש צורך בתמונה? זה מבחני קבלה לביתי ספר? ג. לומדת ....(שוב את הקורס אני רוצה בתו תחביב) אפשר להתקדם?

כן...

אז ככה..ו nunimon ו 20:27 | 29/12/05 א. את עדיין צעירה כדי לעבוד בתחום. אולי בתור עוזרת ברמן , זה יכול להיות נחמד. תסתכלי בקישורי הפורום לשרותי בר ותראי אם צריכים עוזרים. ב. הבקשה לתמונה זו סתם התלוצצות שכזו...
ג. הלימודים והעבודה כברמן הם בשעות הלילה. לא נראה לי שישתלב לך טוב עם הלימודי בוקר. ד. אם הכל מתוכנן לאחרי הצבא - זה רעיון מעולה . את מוזמנת לקרוא כמה שיותר כאן בפורום, ולראות ברמנים, ולשמוע . כמה שתצבורי יותר נסיון עכשיו ככה יהיה לך יותר קל בהמשך. בהצלחה, וגם... את התשובות שלי העתקתי משרשור אחר מהיום עם אותן השאלות שנשאלו היום. האמת, נראה לי שלפני גיל 18 לא יקבלו אותך לקורס, אבל שווה לנסות ושיהיה בכייף
ויפה שעה אחת קודם...

ToL ToL

New member
אמממ אוקייי

אז מה ששמעתי שאפשר ללמוד מגיל 17 היה לא מאומת עפ"י מה שאתה אומר.. אממ ותודה ידעתי שזאת היתה התלוצצות ולא שלחתי תמונה...

אופס, שוב האופנוען החצוף ענה בשמי..

אני באמת לא בטוח לגבי הגבלת הגיל, חכי לתשובות נוספות או שפשוט תתקשרי לברר ותספרי לכולנו. וכל זאת את יכולה לצרף תמונה, אני בטוח שכולם ישמחו

nunimon

New member
נתקלת... ../images/Emo122.gif

לא ציפית שהיא תביא שאלה שלישית , הא..

למעלה