שלום לכולם!

MuadDib

New member
שלום לכולם!

ראיתי את הפורום הזה תחת לימודים ולא כ"כ הבנתי מה-זה השם הזה, ואז קראתי את הודעת המנהל - שאומרת שזהו פורום ל-שו"ת בנושא לימודים בבי"ס. אז קודם כל, כל הכבוד על היוזמה. דבר שני, הנושאים שבהם הפורום מתעסק אינם באים לידי ביטוי בשמו, ולכן אני מציע לשנות את השם, למשנהו כמו "שאלות ותשובות" או "עזרה בלימודים" או משהו אחר, כי אם לא הייתי משועמם, לא הייתי נכנס לפורום כנראה אף=פעם, וחבל, כי נראה לי שיש לי מה לתרום. אני אהיה בפורום מדי פעם ואשתדל לענות על שאלות, בעיקר במקצועות ריאליים. (דרך אגב, גם פירסמתי הודעה בלוח על שיעורים פרטיים, שי, הסטודנט לרפואה, זה אני...
) ובהצלחה לכולם!

k4school

New member
הסבר... והכי חשוב ברוך הבא

שם הפורום הוא על שם האתר שמנהל את הפורום , וברור מכאן ששמו לא ישונה. אני מניח כי הגעת לפורום דרך תפוז. תפוז ואתר "המפתח לבית הספר" או בשמו האנגלי "k4school" למעשה משתפים פעולה כאשר המימשק של ההפעלה שייך לתפוז וכל התוכן והניהול שייכים ל"מפתח לבית הספר". למעשה היום המימשק של תפוז והפורומים של חברת תפוז הם הטובים ביותר ברשת, ולכן מובן מאליו כי אתר כמו שלנו יחפש את הטופ. בעבר ישב הפורום על שרתי דיבורים וחברות נוספות שניסנו אך מצאנו לנכון שהאתר הטוב ביותר ללימודים (חדש ככל שיהיה) צריך ללכת על הפורום הטוב ביותר (כבר אמרתי את זה לא
). בכל מקרה באתר ניתן למצוא כלים נוספים ללומדים ולמלמדים וכלים אלו רק יתפסו תאוצה לאור ההצלחה (שים לב כי כל פעילות האתר בהיתנדבות). מקווה שתהנה בפורום ותוסיף לנו מידיעותך ושאלותיך ואולי תוכל לתרום אף חומר והצעות לאתר המתחיל. המקום בנכון לפרסם מודעות הוא ישירות באתר ולוח המודעות כאן הוא נסיוני (מיצטער על הטירטור אבל פתחתי אותו רק בשביל לבדוק ושכחתי לסגור). אשמח לפרסם כל מודעה בנושאי הלימודים שתגיע אלי. רונן מנהל אתר "המפתח לבית הספר" ופורום זה ================================================================= הערה חשובה ביותר:סדגש| אנא קרא את הודעתי בעיניין התעודות ושים שם תגובה בכדי שאזכור מחר לרשום אותך ולתת לך את מספר המזל שלך (אל תישאל מה נותן המספר והתעודה כי רעיונות כבר יש ומ א ו ד נשמח לקבל רעיונות נוספים... הכל התחיל כבדיחה לשני הגולשים הראשנים שנתתי להם מספר גולש וותיק ותפס כנפיים (בלי לשתות רטבול
) ופרח. ================================================================= נ.ב. אשמח אם תיצור איתי קשר ואולי תיקח חלק פעיל יותר, ואף תחליט להיצטרף לצוות האתר.

למעלה