שלום לכולם...

skoop19

New member
שלום לכולם...

שלום,אני קריינית עם יכולות דיבוב,שירה ומשחק... צעד מעולה זה היה לפתוח פורום כזה ...יעיל מאד... אורלי נעים מאד גם לך...שיהיה לכולנו המון בהצלחה ונשתמע...

OrlyNL

New member
אהלן ../images/Emo13.gif

ברוכה הבאה. האם יש לך נסיון מעשי בדיבוב?

skoop19

New member
היי ../images/Emo13.gif

תודה! עברתי קורס בקריינות במכללת "וויס-בנק" ויש לי מספר קטעי השמעה שהם לא קריינות אלא דיבוב..אבל ניסיון באולפן למטרת דיבוב אין לי עדיין...יש לי יותר ניסיון בקריינות...הבנת??למה אתם מחפשים מדובבים??אשמח לשלוח לך את הקטעים...

OrlyNL

New member
לי אין קשר לגיוס עובדים...

אני מקווה לבנות פה בפורום מאגר של קישורים לאולפנים בארץ שעוסקים בהקלטות, ומקווה שזה יעזור לכאלו שמחפשים עבודה...

skoop19

New member
אוקיי...הבנתי...

אני בטוחה שזה יעזור להמון כאלו שמתעסקים בתחום ומחפשים עבודה. אני מודה לך ומברכת אותך על יוזמה שכזו...כמעט ואין פואמוים בושאים הללו...

miaBaby

New member
אולי צריך...

לעשות שרשור עם כל המידע הזה אורלי? עם מספרי טלפון ושאלות נפוצות ושישאלו עוד שאלות? היה את זה בפורום ההוא שרמי סיפר לך עליו... וזה קיבל ים של תגובות... אה, ואולי גם שרשור הכרות עם שאלון כזה של "שם...גיל... בלה בלה בלה" שכולם יכירו את כולם וחדשים יתפתו לבוא ולענות גם...

OrlyNL

New member
אני אשמח לעשות רשימה

של מקומות כאלה, אבל להגיד לך את האמת - אני מכירה רק את המקומות "הגדולים". יש לך רעיון איפה אפשר למצוא מידע על מקומות שמתעסקים עם דיבוב? אולי אפשר להוציא את זה מהפורום שנסגר?

miaBaby

New member
לא בעייתי...

יש פה כמה בפורום כמה מהילדים שבפורום ההוא אירגנו את כל המידע, הם בטח יכולים להשיב על כל שאלה שישאלו בקשר לזה... ותבדקי בהודעות הפרטיות שלך, אני אשלח לך את מה שיש לי לשם.

למעלה