שלום לכולם

שלום לכולם

יש לי בעיה קטנה, וחשבתי שאולי אתם יכולים לעזור לי, להמליץ לי על תרגילים, או פשוט ליידע אותי מה יכול לעזור במקרה כזה- הבעיה היא כזאת- לאחר דיאטה שבה ירדתי כ10 קילו, רוב הגוף שלי הפך למעין "מדלדל", ובעיקר ביריכיים. יש לי תחושה שזהו עור רפוי, ואני בטוחה שיש דרך כלשהי למצק את זה, או שלפחות בגילי זה אפשרי- אני בת 18. אני פשוט אובדת עצות, אשמח לעזרתכם. ותודה מראש לכל המגיבים:)

p u s h u p

New member
תופעה שכיחה...

סביר כי לאחר השלת שומן ישאר עוד רפוי. ניתן לצמצם את היקף התופעה באמצעות תרגילים ואימון מתאים- אם נפח השריר יגדל הוא עשוי למלא את החלל שנותר לאחר השלת השומן. את מוזמנת להציץ בתרגילים בלינק שלהלן: אימון כושר מצולם בנוסף (במידת הצורך) את מוזמנת להתייעץ עם תזונאית קלינית ב פורום תוזנה בכל מקרה בהצלחה

p u s h u p

New member
בנוסף...

חשוב לזכור שחיזוק השרירים יכול לעזור אך לא לפתור את התופעה לגמרי !בכל מקרה במידה ואת מתכוונת להמשיך ולהוריד במשקל יש לעשות זאת באופן מבוקר! ולשלב פעילות גופנית! נשמח להמשיך ולעזור בהצלחה

טלי93

New member
לכבשה שרזתה

זו אכן בעיה קטנה, יופי שירדת- אני מקווה שבביקורת ותוך שאת מקפידה על תזונה נכונה. בדרכ כאשר זה המצב, סימן שהירידה היתה דראסטית, האם כך? במידה וכן, נסי להתאמן כמעט בכל שיטה, כולל פילאטיס. שיהיה בהצלחה, תשמרי על הבריאות ותאכלי טוב בריא ולא הרבה. שלך אורלי אורן

למעלה