שלום לכולן!!!

תמו

New member
שלום לכולן!!!../images/Emo20.gif

מה שלומכן? (אני מקווה שאני לא פספסת אם במקרה יש כאן גם גברים...) בכל מקרה אני ממש שמחה שיש כזה פורום.. אני די מבינה באיפור, בעיקר צלליות ושפתיים, אבל בזמן האחרון התחלתי פחות להתאפר, אין לי מושג למה... בכל מקרה, קניתי לפני כמה זמן איילנר בפעם הראשונה, עד היום לא השתמשתי בזה. עכשיו, יש לי שתי שאלות: הראשונה, האם שימוש באיילנר מגדיל את העין או מקטין? שאלה שניה, איך שמים אותו בלי למרוח, בחיי זה ממש קשה... איך עושים את זה?!?!?!? תודה מראש לכל העוזרות...

שלום וברוכה הבאה

השימוש באיילנר לא מקטין את העין באופן כללי. איך שמים? אני מדביקה לך פה את תשובתה של שרון25 שניתנה פה לפני כמה ימים. 1) אייליינר מדוייק את יכולה לצייר בשלושה שלבים כל פעם שליש קו, בתחילה ציירי את השליש האמצעי אח"כ את השליש החיצוני כשאת מציירת מבחוץ כלפי פנים ומתחברת לשליש האמצעי ואז לשליש האחרות משק הדמעות לשליש האמצעי.לרוב הבנות זה פשוט זורם בקו אחד תיצמדי לקו הריסים משק הדמעות כלפי חוץ. ואני מדביקה לך גם את תשובתי. 1. את פשוט תלמדי, תנסי שוב ושוב עד שתלמדי ללכת על קו הריסים. לפעמים האיילנר ניראה עקום אבל אם תשימי לב קו הריסים לא הכי ישר רק בגלל הריסים לא רואים עד כמה הוא נוטה או מתרומם בזויות. ולפעמים צריך לעבות או להדקיק חלקים מסויימים בקו. תנסי את שיטת שלושת הקוים הקצרים כפי שהציעו לך פה. אני יכולה להציע לך קודם לנסות עם עיפרון ואז לעבור עליו עם איילנר ואז גם אם הקו לא יוצא הכי ישר זה עדיין לא בולט, מה גם שקו איילנר ברור זה לא ממש אופנתי . באיילנר יש שני סוגים, האיילנר עם המכחול והאיילנר "טוש" . עם האיילנר טוש המריחה יותר קלה ויותר מדוייקת, תתחילי עם איילנר "טוש" ואחרי שתלמדי לשלוט בתנועה תעברי למכחול. בכל מקרה בהצלחה.

למעלה