שלום לכל אוהבי הטלויזיה!

keren007

New member
שלום לכל אוהבי הטלויזיה!

אפשר טובה.............? אתם בטח מכירים את חברי אפקט הדומינו. אז לא יהיה אכפת לכם להצביע עבורם בתחרות אנשי השנה, נכון? בבקשה תצביעו להם........... פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז.... זה ממש חשוב..... תודה למי שכן הצביע! הנה הטלפון: 057500500

~*~gaL

New member
מממ

הם מול קיציס ופרידמן ומה קשור............ וכלומר, קיציס ופרידמן עשו השנה המון.. כיפה אדומה, חלומות בהקיציס, לגעת באוכל... דיי מגיע להם

חיפושיט

New member
גם אם הכוונה היא לחבר´ה הראשונים

קיציס ופרידמן רול!!! חיפו השיט *מכינה פתקי הצבעה*

keren007

New member
נו אני חייבת להתוודות...

באמת קיציס ופרידמן גדולים ומגיע להם. אבל בתכלס אפקט הדומינו יותר מצחיקים אותי מאשר קיציס ופרידמן... חוץ מזה, אם דומינו יזכו אז תהיה להם תוכנית משלהם והיא תהיה ממש אבל ממש יותר טובה מהעונה הקודמת שלהם (לא שהיא היתה גרועה, היא היתה מצחיקה בטירוף אבל לא משנה...) ו... ו... זהו בעצם... לקיציס ופרידמן כבר יש תוכנית......

BiGuy

New member
אלה החדשים בדומינו...

לא מצחיקים אפילו מעט. זה נורא. אני מרחם עליהם כל תכנית מחדש; הם מתנהגים כמו מפגרים משהו כמו חצי שעה, ומקבלים על זה כסף. אפקט הדומינו (ה"ישנים") פי שבעים יותר מצחיקים. גם הם מתנהגים כמו מפגרים חלק מהתכנית, אבל הם יודעים לעשות את זה כך שזה יצא מצחיק... וכן, אני בעדם באנשי השנה, אבל אני גם בעד קיציס ופרידמן. את שניהם אני אוהב באותה מידה (לא, לא אוהב אותם כמו... נו, אתם יודעים... אקיצר: אני לא הומו!!!).

shanikoo

New member
אוי,באמת...

בסדר...אפקט בדומינו נחמדים ומעלים חיוך על הפרצוף מדי פעם,אבל בת´כלס, הם מין חיקוי עלוב של פלטפוס.. ואין מה לדבר פלטפוס היו ע-נ-ק-י-ם ! אין מה לעשות... אם כבר צריך לעשות עצומה להחזרת פלטפוס.. אוף,עשית לי להתגעגע..!! ככה יפה ?!?

למעלה