שלום לכל האנשים המדהימים פה :)

פשששששששששששששששששש

מתוחכם

או כן... ../images/Emo141.gif../images/Emo12.gif

פשוט לא עשיתי ריפרש אז לא ראיתי. איך חשבתי בכלל שברק לא יהיה פה 24/7

מכיר אותך :)

נעים מאוד! אנחנו כבר התכתבנו בעבר ,דרך ה ICQ אנחנו מכירים בערך... אני שמח לשמוע ממך שוב אורית מח_ _ _ וכו'(ידעתי שאת פה את אמרת לי אז) יש לך אחלה פורום אהבתי לקרוא פה ושם והיום אני ממש בפנים :)

FavO r i Tes

New member
אנחנו מכירים??../images/Emo12.gif

חח לא זוכרת אותך משום מה.. X: והפורום לא שלי

../images/Emo24.gif הכל שלך אורית

גם אם זה לא שלך אז זה שייך לך כי זה שלך
טוב לא התכתבנו הרבה בזמנו . אנחנו שכנים
אוריתוש

FavO r i Tes

New member
נמנמנמנמממממממממ?

תן לי תמסנג'ר/איסיקיו שלך, ותזכיר לי קצת.. כי עדיין אין לי שמץX:

נו נה נו נה נו

המסנג'ר שלי הוא [email protected] טוב אזכיר לך קצת : 1983 מותחן את קיבלת כרית לראש ממני 1993 מייקל בארץ את קיבלת נשיקה ממני
עכשו בדוק את זוכרת

חעחעחעח אני מדבר על..

לא יודע סתם כתבתי
חשבתי שאת היא והיא את... אבל אתן דומות ביג דיל אורית שכמוך! _|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_ דף חדש ... נעים מאוד קול באני את אורית של פעם ? :)

HOT4Umichael

New member
מה זה מאיפה לי?!

כי אני מכירה אותה אוליייייייייייייייייי..... חשבת על זה?!

לא יודע על מה אתה מדבר

אבל קצב ההתקדמות שלך איטי מאד... 10 שנים עד לנשיקה? בטח כל ה10 שנים ביקשת סליחה על הכרית לראש...

היי!

ברוך הבא לפורום! יאי
מעריץ רציני אתה, מקווה שהמשך ימיך יהיו מלאים ב-MJ! איזה כייף לך שהיית בהופעה.. אני בדיוק נולדתי
. הוקצור- שמי איקו ואני בת 13 וחצי, אני מקווה שתשאר בפורום ושתספר על עצמך למרות הביישנות! נמנמ.. זהו! נחמד להכיר!

הי איקו

תודה! חחח.... האמת כנולדת לא הפסדת כלום כי... הפסדת המוןןןןןןןןןןן(זו לא סתם הופעה הייתה)ןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן חחח.. סתם האמת חבל"ז יש לי לספר דברים בקשר להופעה(דברים שלא רואים בTV( ת'אמת לראות את מייקל שר ורוקד בחיים ב 2 מילים אין מילים! כמה זמן את מעריצה את מייקל? בכל זאת את ילדונת :) הקיצ קצ אספר אולי בהמשך כרגע אניי אדום עדיין

למעלה