שלום לכל המתנדבים

gilroz

New member
שלום לכל המתנדבים

טוב זה הולך ככה, כל הזמן רציתי להתנדב למשמר האזרחי אבל תמיד פשוט איך שהוא זה ירד לי מהראש, לא יודע. בקיצור אני רוצה להתנדב במשמר האזרחי אני אני בעוד שבוע חייל בסדיר(עוד שבוע מתגייס...) , יש אפשרות להתנדב במשמר האזרחי בתור חייל בסדיר , איך הולך המשמרות , כמה שעות אני יכול להיות ? , איך מתנדבים , מה באים למשטרה ואומרים אני רוצה להתנדב...? בתודה גיל

גש לתחנת המשטרה הקרובה למקום

מגוריך. תקבל טופס להתנדבות. תמלא אותו, יבדקו לך ר"פ (רישום פלילי) לאחר מכן, תוזמן להשבעה. בהשבעה את נשבע אמונים למדינת ישראל, ולמשמר אזרחי. תקבל תידרוך הסבר חובות וזכויות. (מה מותר לך <כמעט כלום> ומה אסור לך <הכל>) ואז אתה מקבל תעודת מינוי זמנית למשמר אזרחי, תוקף התעודה הזמנית, היא לשלושה חודשים. במהלך השלושה חודשים רואים ובודקים האם היית פעיל, האם לא. במידה וכן, תקבל תעודה קבועה. במידה ולא, יגרעו אותך. ולא תוכל להתנדב יותר. ההתנדבות צריכה להיות כ-4 שעות חודשיות חובה! אבל הכל תלוי באמביציה שלך, וברצון שלך לתרום. בהצלחה ותשמור על עצמך! גיוס נעים! חג שמח Kיציק

מתנדב

New member
אין צורך בהרבה ידע בזה

אתה פשוט מגיע לאחד הבסיסים בעירך, ומבקש שאתה רוצה להתגייס למשא"ז. לגבי שעות הפעילות, אכן יש שעות שכל מתנדב חייב לעשות בחודש, כמה שעות?, זה תלוי לאיזה יחידה שאתה הולך, נושא ההתנדבות במשא"ז זה כל כך גדול, ובכלל הפעילויות שלו. אני אשתדל בשבוע הבא באחד מן הימים לכתוב מאמר שלם על נושא השעות וההתחיבויות שיש לכל מתנדב ונושא הפעילות.

למעלה