שלום לכם מה שלומכם

מדי1983

New member
אני גם חושבת כמו כל אלה שכתבו פה

רק שגם אם לא יצא מזה כלום, אל תתבעסי, לפחות ניסית. אם לא הוא יבוא מישהו אחר ויותר טוב. בהצלחה. ותעדכני אותנו.

אן לכם מושג כמה אתם מדהימים אותי

תודה לכל אחד ואת ממכם אתם פשוט צודקים הלב יודע והוא תמיד אמר לי את התשובה תודה רבה

תעדכני ../images/Emo45.gif

חבל להסתובב בתחושת החמצה כמה שנים טובות. ממש חבל. ועוד במיוחד אם לא ניסיתם, לא ניסית להכיר אותו מעבר לידידות. חבל. גם אני סוחב איתי תחושת החמצה פה ושם מקשרים כאלה שלא עלו יפה, אבל זה בגלל שהצד השני לא היתה מעוניינת ואז לא ניתן לעשות כלום בנידון. במקרה שלך, יש הענות מצידו, את מעוניינת, אז למה לא? רוצי על זה!!!

אני מקווה שהוא גם עדיין

שלא יחשוב שפגעתי כי אני לא באמת לא ידעתי מה לעשות החברות שלי התערבו אני מקווה שהוא יבין אותי

d a n a 3 5

New member
אל תדברי איתו על העבר רק על העתיד

לא בריא יותר מידיי לבחוש במה שהיה, ובסיבות שבגלל התעלמת ממנו. עדיף שלא. אין צורך וזה מיותר. תמצאו נושאי שיחה משותפים וחדשים מבחינת העתיד של כל אחד מכם (עבודה לימודים וכו' בילויים, מוסיקה... דברו על דברים מעניינים ולא על החברות שלך...זה לא יעניין אותו)

אני יודעת שלא יעניין אותו

עם הוא יסכים לדבר איתי אני יגיד תודה לאל ניראה לי שהוא ניפגע ממני או מחברות שלי מותר לשאול איך את בטוחה שהוא עדדיין מתעניין שאני יתקשר אליו באמת תיכננתי אבל פחדתי לצאת פדיחה בעניו

d a n a 3 5

New member
אם הוא נפגע, זו נחלת העבר

אם הוא נפגע בעבר, זה בטוח כבר הספיק לעבור לו, אמרת שעברו כבר שנים מאז התיכון, לא? בד"כ גם כשנפגעים ממישהו, ועדיין יש רגש אליו, אז זוכרים את הרגש הטוב והחם ולא את השטויות שמסביב. תאזרי קצת אומץ ובטחון, או בטלפון או פנים אל פנים, אבל תעשי את זה כבר לפני שיהיה מאוחר מידי. אל תשכחי שבסוף הוא עלול להתאהב באחרת והיא בו ואז כבר באמת אבוד לך.

gilad269

New member
הייתי

מציע לך ללכת ולהפגש איתו,ואולי אפילו לכתוב לו מכתב מה את מרגישה אצלך בלב.ולכי אחרי הלה.אם הוא או מר לך שהוא אוהב אותך,אז אין לך מה להפסיד בכלל.ואם את מרגישה שאתם מתאימים אז קדימה לכי על זה

אם תיהיי פטאתית

ותתוודי בכאב לב על אהבתך האובססיבית.. אני לא מכיר הרבה אנשים שזה לא יפחיד ויבריח אותם. צרי כימיה... רמיזות וכו'.. לא במפורש. ומשם תתני לו כבר לקחת את זה לשלבים הבאים.

תודה

אני יודעת שהוא עלול להתאהב באחרת זה מה שמעצבן אבל עם הוא אוהב אותי כל כך חזק אני חיכתי עם זה 4 שנים לא ידעתי למה עכשיו אני יודעת האהבה שלי עם רגשות אליו ביגלל שהוא ניזר בו ומסר לי דשים אני ישאל את ידיד שלי על זה אני מקווה שהוא לא שתף את חברה שלו זאת שסיכסכה לא רצתה שלא נהיה ביחד מה אני עושה עם הןוא יגיד לה היא תיתן לי נאומים אני לא אוהבת את זה היא צריכה לפרגן היא לא זה מעצבן חברות לא ככה לפחות אני צריכה להיפגש איתו להבין אני לא יכולה ישר לשלול הוא לא מתאים לי אני לא צריכה הלב שלי לא נותן לי אני מרגישה בדיוק שהרגשתי בתיכון שהוא היה איתי עם חיוך על הפנים בחודש נובמבר ראיתי אותו כי הלכתי שם בעניני עבודה זה היה בעיר שלו מה אתם אומרות לחפש עבודה בעיר שלו כי פעם חיפשתי לא ראיתי אותו חברה שלי מצאה את העבודה שעבדתי בה לפני כמה זמן ולקחה אותי לאותתו גן שהייתי בו אז שם פגשתי אותו זה לא הגורל? כי בפעם הראשונה לא ראיתי והייתי שם בפעם השניה לא מעצמי הלכתי חברה שלי אמרה לי אני מאמינה שזה יש של אלוקים הוא מסדר הכל עם אהובי מתאים לי גם יכול לעבור שנים הוא עדיין לא ישכח אותי כמו שאני לא שחכתי עד עכשיו והאמנתי בו כל הזמן ובי כי ראיתי מה שאחרות שללו שהוא מתיחס אליי בכבוד ואפילו מעריך אותי ולא מתעצבן שפגעתי בו בלי כוונה ביקשתי ממנו סליחה והוא אמר "סבבה לא נורא" איזה פשוש אני אומרת מי שאוהב לא משנה כמה זמן יחלוף הוא תמיד אוהב כי אהבה היא חזקה אני מאמינה בו ובי שעם אנחנו אוהבים אפילו שאנחנו רחוקים נימצא את הדרך אפילו שאנחנו בישנים אני מאמינה בזה היה לי סיכוי ולא דיברנו הפעם ניראה לי אני יפגוש אותו שוב לא יודעת למה תחושת בטן הפעם אני ידבר איתו כמו שצריך

הוא ניפגע בעב אני יודעת

השאלה עם זה לא מאחר מידי אני חושבת שלא כי בחודש נובמבר הוא שאל והתעניין ביומיד חודש אחרי זה דצמבר ניפגשנו זו יד של אלוקים היא מכוונת את הגורל אני מאמינה שניהיה ביחד מאמינה שהוא אכן אוהב אותי יש לי תקווה להאמין לא הוא שאל עליי פעם חשבתי שאין תיקווה זהו אחרי התיכון הוא עוזב לתמיד ואני לא יראה אותו התאכזבתי התאהבתי למרות שהאמנתי שאני לא יראה אותו ולא תתיארתי לעצמי הוא שאל עליי אני חייבת לברר את זה עם ידיד שלי חייבת לברר ניראה לי הסיכוי שלי זה דרך ידיד שלי יש עוד דרך שאני פשוט ירים אליו טלפון לומר לו מזל טוב ביום ההולדת שלו או שאני ילך לעיר שלו וינסה למצוא אותו נישמע מטורף ? זה מה שהאהבה גורמת לפעמים נהיים מטורפים עושים שטויות ביגללה

תיסלחו לי הכתב הלא ברור שלי

אני פשוא שאני כותבת לפעמים זה כותב לי אות עם אות בלי אני מצטערת עם לא כתבתי ברור או היו לי בעיות בכתיבה אני מקווה שהבנתם תודה על הכל

d a n a 3 5

New member
למה את מסתבכת עם עצמך?

תשיגי את הטלפון שלו לבית ולסלולר דרך 144, או דרך חברים, עדיף 144. ופשוט תתקשרי, ויפה שעת אחת קודם. למה את סובלת כ"כ הרבה, תסיימי כבר עם העניין. תתקשרי, תהיי קלילה בשיחה, תחשבי מראש מה את הולכת לספר לו על עצמך מבחינת מה את עושה בחייך כרגע,רצוי שיהיה דברים מעניינים, ובמקביל תתענייני במה הוא עושה בחייו, ובסוף השיחה תוסיפי משפט קליל : "מה אתה אומר? היית רוצה שניפגש?" זהו,פשוט, לא? אז תעשי את זה פשוט, נו כבר...

את צריכה עזרה רצינית ../images/Emo13.gif

את חיה באגדות.. יש לך מלא אמונות .. ואת גם מנתחת וחושבת יותר מדי. זה לא כזה מסובך .. זה לא גורל, זה לא אלוהים זה לא כלום.. אני לא רוצה להתערב באמונות שלך.. אבל גם אם זה כן .. מה זה משנה?! זה סתם לסבך דברים ! הוא לא האחד.. ואין אחד.. יש רק אותך ואת מה שאת רוצה בחיים שלך. לעולם אל תעשי שום בן אדם חשוב מדי עד כדי כך שתשכחי מי את ולמי הנאמנות שלך. (לעצמך) את לא צריכה למשוך את זה הרבה זמן.. צרי איתו קשר.. לא משנה איך .. רמיזות רמיזות .. צחוקים.. כימיה.. תעשי את זה קליל.. כי אף אחד לא אוהב את זה כבד כמו שאת עושה את זה.. זה אפילו כבד מדי לקרוא את הדברים שאת כותבת .. תעשי את זה קליל.. כן כן לא לא. תדעי שתיהיי בסדר לא משנה מה.. ותתחילי להזיז עניינים במקום לדבר ולנתח כל כך הרבה.

merav0merav

New member
מעצבן!!!

טוב, הכרתי בחור עונה על הדרישות סוף סוף. היה נחמד קשר שנמשך כ 3 שבועות. הבחור היה כ"כ מעוניין. לא הפסיק להחמיא לי כל הזמן. ופתאום לעזאזל. הוא נעלם. ובלי להגיד לי למה. אין לי בעיה שילך אם הוא לא מעוניין אבל המינימום זה להגיד לי. אני שונאת את החוסר ודאות הזאת. הוא סתם קקי ופפי..... בקיצור אני כועסת! מאוד כועסת! פשוט מעצבן!!!!!

אז אני מניח שאין לך תוכניות סופ"ש

בוקר טוב לכם, מה שלומכם?

בקשר לאמונות אין לי אמונות לגביו, חשבתי על כל משאתם אומרים, ועל מה שיעצתם לי אני חייבת לומר שבלי העצות לא הייתי חושבת על זה. חשבתי האם באמת הוא מתאים לי, אולי מי יודע אבל אני כן בטוחה, שהוא אוהב אותי. למרות שחלפו 7 חודשים מאז שפגשתי אותו אני יודעת שהוא רוצה לדבר על מה שהיה זה בטח מציק לו כמוני אני יגיד לכם משהוא זנ נכון שאהבתי אותו, נכון שאני מאוהבת בו לא כמו פעם אבל אוהבת. אני חושבת, שאני מבינה עכשיו זה בטח היה בילבול של רגשות, אחרי ארבע שנים לא ניראה לי הגיוני, גם עם כן אני אוהב אבל במינון נמוך, הרגות שלי אליו פחתו, עברו המון שנים סליחה שאני ככה משגעת אתכם, אבל אתם גרמתם לי להבין אני אוהבת אותו ובאמת יתקשר אליו אבל די לסגור את הסיפור הזה הוא ירצה כבר הוא יגיד לי , הוא לא ירצה הוא לא יגיד לי אבל מה שאני מאמינה בו שהוא עדיין אוהב אותי לא בהתלהבות כמו שאהב בהתחלה עם אני יצא איתו אני מאמינה שהרגשות וההתלבות תחזור כי הם שם אני מאמינה שניפגש מה שהיה כבר אלוקים יחליט אם אנחנו נועדנו זה לזו העיקר אני יעשה משהו בקשר לדבר איתו

זאת שוב אני

מה שהחדש בנתיים שבאמת התקשרתי וביקשתי את הטלפון שלו אבל השאלה האם כדאי לעשות את הצעד הזה אני יודעת שזה נכון לסגור את כל הדברים שהיו למה הוא שאל למה התעניין ולהיפגש בלב שלם לא חצי לב לעבר אהבה חדשה הוא שאלי עליי הוא צריך לעשות את הצעד למה אני? אני אשמח לתגובות המשך יום נעים וחמים אוהבת סיוון

למעלה