שלום לכם, שלום לכם

שלום לכם, שלום לכם ../images/Emo34.gif

הסילבסטר קרב ובא-
יש לכם כבר מושג מה תעשו? ספרו לי, שתפו אותי
----------------------- איך עבר עליכם סוף השבוע?
----------------------- עם מי תתנשקו את נשיקת חצות
? ----------------------- מה התחדש? מה התיישן? ----------------------- לא כתבתי פה כמה ימים..כך שהפורום דיי רדום..
---------------------- תעזרו לי להעיר את הפורום בכך שתענו לי על מה ששאלתי.. --------------------- אוהבת את כוווולם
מדליקונת
16

שלום גם לך ../images/Emo13.gif

אין לי מושג ושמץ של מושג מה לעשות בסילבסטר... והסוף שבוע עדיין לא עבר, למרות שאתמול היה חרא! אבל אולי היום יהיה יותר טוב... את הנשיקת חצות אני בטח יתנשק עם החבר שלי, למרות שכשחושבים על זה, אני רוצה להתנשק דווקא ביום הזה בפעם הראשונה עם מישהי
עוד יומיים יש לי מתכונת באנגלית וממש אני לא רוצה להגיע ליום הזה... ודרך אגב, אתמול היינו בהצגה על אלימות שהיה מאוד מאוד משעממם, ורק לידעתכן אנחנו במקום הראשון מכל העולם באלימות בקרב בני נוער, שזה ממש זוועה
מקווה שאולי בקצת עזרתי לך לא לרדד את הפורום

לירן 1

New member
למדליקונת

אני מחכה דרך אגב שתעני לי על האודיגו ותהיי חברה שלי באודיגו שלחתי לך בקשת חברות כבר כמה פעמים. ובקשר לסילבסטר אני כניראה ילך למסיבה של חבר שלי בבית יש לו חבר תקליטן ויש לו בית גדול,ולחבר שלי יש בר אקטיבי ,שאולי אני יכנס שותף אליו ובנתיים אני רק עוזר לו ואולי אני יעזור לו עם השתייה(עם אני לא ישתה את הכול) . ואני כניראה יתנשק עם חברה שלי,והסוף שבוע עבר אליי רגוע ביותר,ושכחתי לספר לך שפרקתי את האצבע הזרת באימון כדורגל ,אבל לא משנה,דרך אגב הייתי רוצה שאת תכיני אותי לפני היציאה בסילבסטר.... עם את מבינה את הכוונה שלי
|

סילבסטר../images/Emo6.gif

אז...אין לי מושג מה אני עושה.. יש מסיבה בלונה בחיפה..ואולי נראה משהו לגביי ת"א סוף שבוע אדיר..המסיבה ברשפון הייתה ממש כייפית.. וההאנג אובר היה פשוט רע.. נשיקת חצות ברור שעם שרי....
מה חדש...האהבה מתחדשת כל יום מחדש.. מה ישן..היום שעבר וזהו!

למעלה