שלום לכם

מכשפית

New member
שלום לכם

הגעתי לפורום הזה במקרה, וממש התרגשתי. אין לי קשר ל-CP, למען האמת יש לי מושג קלוש במה מדובר. אבל היה יפה, למשל, לראות הודעות כמו הנער בן ה-16 שעוזר לשכנתו, סתם כך. חוץ מזה, רואים ש"מישהי שאכפת לה" - אכפת לה. ליאת, את כותבת בכל כך הרבה חן ורגש לכולם, מגיבה לכל הודעה, באמת מדהימה. כיף לכם שזו מנהלת הפורום שלכם. טוב, עכשיו סתם תהיה - קראתי את שירה המרגש של תמי, על אלוהים הבוחר אמא - והבנתי שבסופו, ש"די לה בראי" - שהרי היא-היא המלאך. אבל - ואני מקווה שאני לא מעליבה את תמי - אני חושבת שכל אחד זקוק למלאך שישמור עליו, ובטח האמא שנבחרה למשימה כזו. לכן רציתי להציע לתמי, לסגור את השיר כך שאלוהים יאמר, "עליה, אשמור בעצמי". אז זהו, שיהיה לכולכם בהצלחה ובכיף בפורום, ואשמח לבקר לעיתים, המכשפה

nir y agus

New member
תודה על הביקורת../images/Emo183.gif

חבל שאין לך מושג קלוש בעניין CP שכן זאת מחלה מאוד נפוצה )תתקנו אותי אם אני טועה) ניר

nir y agus

New member
הפורום רק נפתח......./images/Emo183.gif

עם חלןף הזמן יהיו פה דברים מן הסתם ניר

מכשפית!

עם הזמן אני אמצא מאמרים מתאימים, ואכניס אותם לקטגוריית המאמרים של הפורום, בכל מקרה, תודה על הביקורת, כל ביקורת מתקבלת באהבה, ליאת.

למכשפית שלום!

קודם כל, ברוכה הבאה לפורום, את מוזמנת להישאר כאן, וללמוד על ה-C.P. ריגשת אותי במילותייך החמות כלפיי, אני באמת משתדלת לתת יחס אישי לכל פניה ופניה המגיעה לפורום. לגבי השיר של תמי, היא העתיקה אותו מאיזשהו מקום, והוא לא שלה. אני מסכימה איתך שכל אחד זקוק למלאך שישמור עליו, לי, אישית, יש אחת כזו, [הכוונה למורתי היקרה והאהובה], שלימדה אותי במשך 10 שנים. אז כמו שאמרתי, הפורום פתוח לכולם, ואת מוזמנת להישאר כאן, ליאת.

למעלה