שלום לכם,

מאוהבת16

New member
שלום לכם,

אני לירז, בת 16. אם אתם זוכרים אז לפני כמה זמן כתב כאן מישהו בשם moon light boy זוכרים? גם אם לא לא עקרוני, הוא סיפר על זה שיש לו שכנה שיש לה בת עם שיתוק מוחין... אתמול הייתי אצלו (הוא חבר שלי כבר חודש וחצי
ואני מטורפת עליו
) והלכנו לעשות ביביסיטר על הילדים של השכנה... וזאת עם השיתוק המוחין (קוראים לה הילי) אז היא כזאת מתוקה, היא כזאת ילדה מדהימה, איך שנכנסתי היא שאלה איך קוראים לי, ואז אמרה לי "את רוצה לראות את החדר שלי?" והמשפט הזה הוא בין המשפטים הבודדים שהיא מצליחה להגיד! היא כזו מקסימה! היא כל פעם באה אליי וחיבקה אותי אותי ונישקה אותי והיא פשוט מתוקה! אני כ"כ אוהבת ילדים, במיוחד ילדים כאלו שהם כ"כ מלאי רגש
(אניכותבת את זה ורועדת!) אם זה מעניין אז גם שנה שעברה אני הייתי מטפלת ועוזרת בבי"הס לילדים עם כל מיני בעיות, זה ביה"ס מיוחד שיש בראשון והייתי עושה שם את המחויבות האישית שלי, הילדים אלה פשוט..אין מילים! תודה למי שקרא, הייתי חייבת לכתוב את ההודעה הזו בשביל לציין כמה שהם מקסימים למרות שהם שונים מכולם! לירז

ללירז היקרה!

קודם כל, ברוכה הבאה לפורום, את מוזמנת להישאר כאן בתור חברה קבועה, ולהשתתף בדיונים. כולנו זוכרים בהתרגשות את סיפורו של רון על השכנה שלכם. אני יכולה להגיד על עצמי באופן אישי, שסיפור זה עורר בי הרבה התרגשות, והזדהות. בהזדמנות זו, אני רוצה שוב לשבח את רון היקר על מעשיו הטובים למען השכנה שלכם, זוהי מצווה גדולה, [אגב, אני כותבת את זה, ואני לא דתייה]. זה ברור שהילדה הזו מחפשת חום ואהבה, ואתם נותנים לה את זה מכל הלב. את רועדת בצדק. האמת? גם אני מתרגשת כשאני כותבת לך תגובה זו. אני קוראת לך ולחברך להמשיך עם המצווה שלכם, ולא פחות חשוב, לעדכן אותנו, ולהתייעץ בכל פעם שתרצו אוזן קשבת. בתור מנהלת הפורום, אני מבטיחה לכם שתקבלו את כל היחס הטוב שבעולם, ואנחנו כאן נשתדל לסייע, ולתמוך כשצריך. תרשי לי להגיד לך שאני מאוד גאה בכם, אתם פשוט אנשים נפלאים! המשיכו כך! וקבלו מאיתנו:
, זה מאיתנו אליכם מכל הלב, ליאת.

מאוהבת16

New member
יואו איזו הודעה ש..

מחממת את הלב! אני אשאר בפורום... אבל אני לא חושבת שיהיה לי ממש מה לכתוב בכל אופן ברגע שיהיה לי מה לכתוב אני אכתוב. אממ הערה קטנה ... היא לא השכנה "שלנו" היא השכנה של רון, ואני הלכתי איתו לעשות אליהן ביביסיטר. איך אפשר שלא לתת לילדה כמוהה חום ואהבה
אי אפשר
אי אפשר שלא להסכים לכל בקשה שלה... וואו אתמול זו הייתה פעם ראשונה שהייתי איתה הרבה זמן (יחסית) ונורא נראה לי שאני פשוט הולכת כ"כ להקשר אליה שזה יהיה מדהים! יואו אני מתגעגעת אלייה! תודה על התגובה, לירז

ללירז!

אין לך על מה להודות לי, אצלי כל אחד/אחת מקבלים/מקבלות יחס אישי וחם, [כך לפחות אני משתדלת שיהיה], ליאת.

nir y agus

New member
תשבוחות ללירז!!!!../images/Emo183.gif

כל הכבוד לה!!!!! יש לזכור כי לא כל אחד יהיה סבלני כלפי ילדים שדורשים זמן וסבלנות. ובוודאי לא זוג חברים שנקשריחם לילדה מקסימה. אז תקחי ח"ח (חיזוק חיובי) והמשיכי בדרכך ניר

מאוהבת16

New member
ניר!

תודה תודה... וכמו שכתבתי כבר לליאת, איך אפשר שלא להיות סבלנים לילדה כזו מיוחדת ומתוקה?! כן, בהחלט אני חושבת שאני ורון נקשרנו נורא לילדה הזו... תודה על התשבוחות
לירז

estelina

New member
"למרות שהם שונים מכולם!"

שמים לב שאת בת 16 ילדה, רק אני מקווה שתתבגרי, המחשבות שלך, "יתבגרו" כמוך. לא, לא ההייתי רוצה לחשוב לרגע, שיחשבו עלי שאני שונה מכולם, מעניין. אני מתפלאת שאף אחד מהפורום הזה לא העיר על חצי משפט זה שלך, כולל מנהלת הפורום. עם כל הכוונה הטובה שלך, וההתרגשות שלך מהילדים עם שיתוק מוחין אני מרשה לעצמי לומר לך, שהם בדיוק כמוך, לא שונים ממך, אולי יש להם מגבלה רפואית, גם לאחרים יש, וגם לאנשים שחושבים שלא יקרה להם דבר, בסוף קורה להם. נכון את רק בת 16 ילדונת, ואנוכי מתחשבת בגילך, אני רק נותנת לך חומר למחשבה לחשוב בצורה בריאה יותר וכמובן נכונה יותר. אסטלינה

אסטלינה יקרה!

את כ"כ צודקת! אנחנו לא שונים משום אדם אחר, חוץ מהשינוי הפיזי, שאם נדע כל אחד/אחת מאיתנו לקבל אותו, אז נוכל לחיות איתו. אני יכולה להגיד לך שבתור ילדה קטנה, הייתה תקופה שלא כל-כך קיבלתי את העובדה שאני מוגבלת, אבל היום אני יודעת לעמוד בזכות עצמי, ואני מקבלת את המגבלה שלי כמו שהיא, אם כי אני מודה ומתוודה שבעקבות הפירכוסים, אני נאלצת להתחיל את התהליך הקשה הזה מההתחלה, כי הפירכוסים גורמים אצלי למשבר קשה, כמו המשבר הנוכחי. אני מצטערת שלא הערתי ללירז על דבריה, ומודה לך על הסבת תשומת הלב לנקודה זו, בפעם הבאה אשתדל יותר, מילה שלי. אני חושבת שבדברייך נתת ללירז וכולנו חומר מצויין למחשבה, ועל כך אני מוצאת לנכון לשבח אותך, ולומר לך מילה טובה. בכל פעם שאני קוראת את דברי החוכמה שלך, אני מתפעלת מחדש, כי את תורמת לכולנו, וזה מאוד מרגש אותי, המשיכי כך! המון יישר כח! ליאת.

מאוהבת16

New member
אסטלינה,

מצטערת אם פגעתי בך ובכל האחרים, זו לא הייתה הכוונה! ממש לא! סליחה
ואני באמת מצטערת. לקחתי לתשומת ה-
את הערה שלך אליי... תודה ושוב
לירז

לירז

לא פגעת בי, הבעת את דעתך, וזה בסדר גמור. מקווה שעם הזמן נעזור לך להבין את המגבלה והשלכותיה. מכל דבר חדש מפחדים, וזה טבעי לחלוטין, בכל מקרה, אנחנו כאן בשבילך, ליאת.

מאוהבת16

New member
ליאתו´ש...

אולי בך לא פגעתי, אבל באסטלינה כן.. ואני מבקש סליחה מכל ה-
לא הבנתי למה התכוונת כשכתבת "מכל דבר חדש מפחדים"...? תודה, וסליחה לירז

estelina

New member
המקום שמימנו הערתי לך לא

היה ממקום של פגיעה, זאת היתה פשוט ביקורת בונה אל תפרשי בבקשה כל ביקורת כפגיעה, את ממש לא בכיוון הנכון

estelina

New member
המקום שמימנו הערתי לך לא

היה ממקום של פגיעה, זאת היתה פשוט ביקורת בונה אל תפרשי בבקשה כל ביקורת כפגיעה, את ממש לא בכיוון הנכון

למעלה