שלום לכם !

מצב
הנושא נעול.

שיינה25

New member
שלום לכם !

שלום לכם !
אני עובדת בחברה 5 שנים, עקב שינויים אירגוניים החליטו להעביר אותי לאזור אחר שהוא במרחק של כ-שעה נסיע ב 2 אוטובוסים, (שעד היום עבדתי במרחק נסיעה של 3 דקות) אני בהריון חודש חמישי, מתוך כל המחלקה הוחלט להעביר רק אותי מבלי לשעול אותי. השאלה שלי היא: מה הזכויות שלי האם אני יכולה להתנגד להעברה ואין להם זכות לפטר אותי, מאוד חשוב להשאר לפחות עד הלידה. מה אני יכולה לעשות בנדון? תודה

את יכולה לפעול...

שלום לכם !
אני עובדת בחברה 5 שנים, עקב שינויים אירגוניים החליטו להעביר אותי לאזור אחר שהוא במרחק של כ-שעה נסיע ב 2 אוטובוסים, (שעד היום עבדתי במרחק נסיעה של 3 דקות) אני בהריון חודש חמישי, מתוך כל המחלקה הוחלט להעביר רק אותי מבלי לשעול אותי. השאלה שלי היא: מה הזכויות שלי האם אני יכולה להתנגד להעברה ואין להם זכות לפטר אותי, מאוד חשוב להשאר לפחות עד הלידה. מה אני יכולה לעשות בנדון? תודה
את יכולה לפעול...
העברה כזו היא הרעה מוחשית בתנאי העבודה. ברור שאסור להם לעשות את זה בלי לשאול אותך. כשאת בהריון - זה עוד יותר ברור, זה יכול להיראות כנסיון עקיפה שלהם את האיסור לפטר אותך ואת האיסור לפגוע בהיקף המשרה שלך. אני מציע לך לדרוש מהם בכתב לבטל את ההחלטה שלהם (ולהזכיר שם שאת בהריון) ואם זה לא יעזור - לפנות למפקחת על חוק עבודת נשים במשרד התמ"ת ולהתלונן עליהם או לפנות לביה"ד לעבודה כדי להוציא צו מניעה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה