שלום למי שמחליט..

A Little One

New member
שלום למי שמחליט..

מאז הוקם פרוייקט המקלדת, הצלחתי לקרוא את כל הסיפורים שהתקבלו. שלחתי כבר מספר סיפורים ובכל זאת, כעבור יומיים אני מקבלת באופן עקבי מייל ה"מצטער" על דחיית הסיפור. ניסיתי להבין מה לכל הוחות המחליטים רוצים ושלחתי סיפורים מכל המגוון של האופציות.. משום מה, יש לי תחושה חזקה כי מסננים אותי ובהחלט מתעלמים מכל דבר שאני כותבת.. הייתי שמחה לקבל תגובה כלשהי על המסרים שאני שולחת לכם, אך גם בתחום הזה אני זוכה להתעלמות טוטאלית ופוגעת.. נכון, אני מבינה שלא כל סיפור יכול להתקבל, אך מאחר והייתי מבין הראשונים לשלוח - סביר היה להניח כי סיפור ששלחתי יתקבל - לאור העובדה כי סיפורים על אותו משקל דווקא התקבלו בברכה במועד מאוחר בהרבה מאז ששלי נדחה.. בקיצור.. האם מישהו יכול לומר לי בוודאות:מה לעזאזל רוצים שנכתוב? יש לי כל כך הרבה סיפורים בראש ומשום מה דווקא "גניבות ספרותיות" מתפרסמות שם בתופים ובמחולות.. חבל.. אני.

זרה 38

New member
נחמד שאת מקבלת תגובה

כי לא תמיד הם מגיבים, מניסיון...

police267

New member
קראתי והתרשמתי...

הי, קודם כל, אני רק אחד הכותבים פה.לאחר שקראתי את ההודעה שלך, לבי נחמל עליך. הייתי חייב לקרוא כדי להבין, למה לא לקחו אף אחד מסיפוריך, אז קראתי את הסיפורים שלך: את "מה זה אושר בכלל" על העכברי מעבדה, "על החתולה הפסיכית" ואדולף התינוק. אני רוצה להגיד לך שיש לך יכולת כתיבה, אבל הסיפורים צריכים ליטוש. מה זה אושר בכלל, הוא רעיון טוב, אך המסר חלש. לגבי החתולה, זה לא מובן מספיק. כי מי שלא מכיר חתולים לא יבין שמספיק לה פעם אחת בשנה. ולגבי התינוק אדולף היטלר, אדולף נולד באביב ב20באפריל, וכפי שכולנו יודעים זה אביב והשלג כבר נמס במרץ, בנוסף אביו הביולוגי היה פקיד ממשל כך שהוא לא יכול היה להגיע למצב זה. אז זה לא מדוייק. וגם המסר לא ברור. הניסיון לזעזע את הקוראים נחמד וטו לו. את צריכה ליצר סיפור, בין אם הוא מטאפורה לבין עם אמיתי, אבל שיהיה סיפור, עם התחלה אמצע וסוף, עם קונפליט, שיא והתרה.ובסופו מסר ברור כשמש. כאשר תייצרי אחד כזה, אני בטוח שהוא יתקבל. יש לך את זה, יכולת הכתיבה שלך ברורה, זורמת ונעימה לקריאה. את תצליחי אם כול-כך תרצי. בברכה, אלון

פילפולה

New member
אני מסכימה עם אלון

בנוגד ליכולת הכתיבה שלך... ויש לי גם עיצה-נסי לכתוב מהלב... כן, אני יודעת שאת כותבת ממקום מאוד נכון בך אבל כמו שהצעתי לידיד אחר שלי-כתבי פנטזיה כמוסה...משהו שאת אוהבת-ורק אחר כך,אחרי שהפנטזיה תהיה כתובה-תעשי ליטושים אחרונים ונסי שנית. אף פעם על תאבדי תקווה! להרבה מאיתנו לא הולך...
לאה

Rריק

New member
שלחתי היום סיפור

מקווה שיגיבו, את יודעת מה ?? אפילו אם זה יהיה "מצטער" כמו שאמרת, עדיף מכלום, מה אתם חושבים?

למעלה