שלום לפורום שעושה הכל לבד...

שלום לפורום שעושה הכל לבד...../images/Emo35.gif

שאלה. יש לי דלת כניסה לבית, הכי פשוטה שיש צבועה בצבע שמן, על הדלת מדבקות וסימנים למכביר. אין לי בעיה להוריד את הדלת, אני רוצה לדלג על שלב הליטוש (המעצבן...) ולחדש אותה. מה הדרך הכי טובה לעשות זאת? הבו לי מחכמתכם ונסיונכם... שריתוש

מאגר

New member
שיפוץ דלת

קח אותה הדבק לנגר או עשה זאת בעצמך הדבק משני צדדיה פורמקיה ופתור לעצמך את הבעיה לשנים רבות

פורמייקה הרעיון של פורמייקה על דלתות, טוב לדלתות בתוך הבית. לא חושב שזה יראה מוצלח על דלת כניסה. ומכוון שאני מבין את הראש של השואלת , היא רוצה משהוא מעוצב.

אלי ו.

New member
בדירה הקודמת שמנו פורמייקה

על דלת הכניסה שהיתה במצב לא משהו. גימור מאט של עץ כהה. יצא יופי! הרבה יותר יפה מהטפטים דמויי העץ בפלדלת של השכנים. נדמה לי שאתה חושב על פורמייקה חלקה מבריקה.

הרעיון נפלא - ולעזאזל גאוות יחידה!|

כבר הולכת לנגר לברר כמה ומתי. רעיון מבריק ללא סבל. מעדיפה להשקיע אנרגיות בדברים אחרים לא פחות קשים... תודה על התגובה המהירה. שנה טובה וכל טוב, חמוד. שריתוש

שיפוץ דלת ראיתי שנתנו לא מעט רעיונות בפורות אומנות שימושית. לגימור יפה . לא יעזור , תאלצי ללטש את הדלת עד לקבלת משטח חלק ללא כל בליטות או שקעים (שיש למלא עם מרק). מעלה לך דוגמת הדלת כניסה שלי......

תודה חמוד.../images/Emo22.gif

אימצתי את הרעיון של דורון. אני בדרך לטלפון לנגר לשאול כמה זמן וכמה כסף. הרבה תודה על התגובה המהירה. לילך צדקה. התשובות אצלך בפורום. תהיה לי בריא, ושנה טובה כבר מהיום. שריתוש

למעלה