שלום מישהו הפנה אותי לפה מקווה שזה בסדר

שלום מישהו הפנה אותי לפה מקווה שזה בסדר

אז ככה שלום נעים מאוד מישהו הפנה אותי לפה בתקווה שתוכלו לעזור לי . אז ככה אני סובלת מדקירות בלב מזה כבר 4 שנים אני עשיתי בדיקות והכל יצא תקין מבחינה רפואית אין שום דבר. עכשיו אני חושדת שזה משהו אחר כמו מאגיה וודו כישוף וכ'ד. אם זה המקום המתאים אשמח לעזרה ואשמח להוסיף פרטים על פי הצורך. תודה מראש,

היי ניקיטה וברוכה הבאה לפורום

ע"פ גישת מוח אחד לא מתייחסים למאגיה לוודו ולכישופים אבל מודעים לכך שיש דברים שהם "מעבר" ולא את הכל יודעים. לכל הדברים הלא יודעים אנו קוראים - "גוף ה X פקטור", וזה מונח שמתייחס בתהליך העבודה לכל דבר שהוא "יותר". אם בתהליך עבודה אנו נפגשים עם מונח זה, אנו עושים תהליך בכדי לתקנו. בד"כ זה יגיע לאנשים שמרגישים לא מספיק מוגנים בעולם ומרגישים חשופים לכוחות חיצוניים. לעיתים קרובות אלו אנשים שיתמודדו עם אלרגיות ואסטמה. אבל אפשר להגיע לכך רק דרך תהליך עבודה. מה שאת מתארת לא חייב להיות "מעבר" אלא גם חרדה כלשהי. הרבה פעמים שהכל יוצא תקין בבדיקות רפואיות אז הבעיה היא רגשית וכאן אנו יכולים לעזור. (נ.ב - גם אם יוצא שיש בעיה רפואית ההנחה שלנו היא שבד"כ זה מגיע ממתח רגשי) בכל זאת, אתן לך תרגיל שיש לו סמליות כלשהי, בתרגיל זה אנו משתמשים כאשר בתהליך העבודה יוצא שיש חדירה לשדה האנרגיה שמגן עלינו, דבר אשר גורם לנו לתחושת פגיעות. הניחי כף יד על הטבור ואת כף היד השניה על המצח. השארי כך למשך דקה או שתיים ונשמי. החלפי ידיים ועשי את אותה פעולה. הטבור מסמל את אנרגיית החיים שלנו ואת הכוח שבנו. המצח את המודעות. שאת עושה את התרגיל תהיי במודעות לכך שאת מחזקת את שדה האנרגיה שבך ומגנה עליו מפני חדירה בלתי רצוייה. בהצלחה עדי

freearth10

New member
זה תמיד המקום המתאים../images/Emo24.gif

היי ניקיטה221, דקירות בלב, האם הן רק ברמה התחושתית, או שגם בחיים ב- 4 השנים האחרונות, משהו דוקר לך בלב? אני לא מכירה מאגיה וודו וכישוף. אני כן יודעת שמשהו שאני לא מוכנה לתת, אי אפשר לקחת ממני. כשמערכת החיסון שלך תקינה, כשאת אוהבת את מה שאת עושה את תקיפי את עצמך באנשים אוהבים. ואת חומת ה
הזאת שום מאגיה לא תצליח לחדור. מאחר שאת כבר כאן, אני ממליצה לך על טיפול בקינסיולוגיה כדי לברר את הסיבה לדקירה הזאת שבלב ולשחרר אותה. מאיה

היי שלום לך

זה בעיקר בתחושה זה כאב כזה דקירות שנמשכות כמה דקות עד שעה מינימום. אני לא ממש מבינה בנושא הזה שהסברת אבל אני לא חושבת שזה קשור

freearth10

New member
מתי הדקירות האלו מופיעות?

ביום?/בלילה? כל יום? יש ימים שהדקירות הן לאורך זמן רב יותר\חזקות יותר? האם זה קורה לך כשאת עם אדם מסויים? מה מרגיע אותן? במה זה מפריע לך בחייך? מאיה

טוב אה

זה מופיע מדי פעם זה לא צפוי מראש. לפעמים זה יכול לבוא כמה פעמים בשבוע ולפעמים אפילו פעם בחודש. האם זה ביום כן זה לרוב ביום קורה. לא כל יום זה קורה לעתים אבל אין לי זמן מדוייק. כן לפעמים הדקירות יכולות להיות כמה דקות ולפעמים אפילו 15 20 30 דק בממוצע תלוי שוב . זה תמיד באותו התדר כאילו אותו כאב של דקירה אין יותר כואב או פחות . האם זה קורה לי כשאני עם מישהו. לא זה קורה לרוב כשאני לבד. מה מרגיע את הכאב שום דבר אני פשוט מנסה להמשיך עד שזה עובר . אין משהו שמרגיע את זה. זה מפריע לי כי זה כואב ולפעמים מלווה ביחד כאבים ביד שמאל וזה נוראי כשזה בא ביחד זה ממש בלתי נסבל כי היד אני לא יכולה להזיז אותה ומאידך הדקירות בלב. זה די קשה. רק מזל שזה לא כל יום. וגם קרה לי משהו לפני חודשיים לערך שכאב לי גם ביד שמאל וגם הדקירות אני זוכרת שהלכתי להתפנות וקיבלתי סחרחורת נוראית בצרוף הדקירות וכאב ביד שמאל ואני ממש הרגשתי שאני עומדת ליפול. מזל שאימי הייתה בבית אז היא עזרה לי. אבל גם כשאני אמרתי לרופא שלי על זה וגם על הסחרחורת הוא שלח אותי לנאורולוג והכל יצא תקין. עברתי בדיקת עיניים מקיפה וגם עוד מלא בדיקות אחרות הכל יצא תקין. זהו מקווה שעזרתי. תודה מראש,

freearth10

New member
../images/Emo101.gif

היי ניקיטה221, המילה עזרה חוזרת שוב ושוב בהודעות שלך ולי נראה שאת מרגישה את חוסר התמיכה, את האדמה הלא יציבה מתחת לרגלייך (הסחרחורת ,ההופעה הלא צפויה של הדקירות, הכאב ביד שמאל, שהיא היד המקבלת) שימי לב מתי הדקירות האלו מופיעות. יתכן והן מופיעות בימים בהן את שומעת ביקורת? לי נראה שיש איזושהי התעסקות עם היחסים שלך עם אבא ואמא וכששם תגיעי לשלום, הדקירות והכאבים שביד פשוט יעלמו, כי ברור שהם באים להעיר אותך, לגרום לך לשים לב, לשנות, לשחרר. מאיה

למעלה