שלום פורום
ושאלה

נועה בת

New member
שלום פורום ../images/Emo140.gif ושאלה

קודם כול - ברכות !! אחלה של פורום שאלה לי - אני סובלת המון מדלקות פרקים עקב מחלה (לופוס). הפיתרון התמידי - נקסין שהורס לי את הגוף . אולי מישהו יודע על צמחים / שמנים שטובים לדלקות פרקים שחוזרות ונישנות ? משהו שיקל על הכאב הנוראי הזה .. .?? המון תודה ואשמח להישאר איתכם !!

Sonata Of Tears

New member
בהחלט.

אנג'ליקה: שורש האנג'ליקה הוא שורש מחמם וממריץ,טובלים רפידה במשרה מדוללת או ברטיחה ומניחים כרטייה, או מוסיפים 5 טיפות שמן אנג'ליקה לאמבט. אם תוסיפי 5-10 טיפות שמן רוז מרין ושמן אנג'ליקה ל25 מ"ל שמן שקדים(חשוב שזה יהיה השמן שקדים שניתן להשיג בכל חנות טבע,או תבלינים והוא אינו יקר) זה יהיה מעולה לשמן עיסוי משכך כאבים

bflygirl

New member
ברוכה הבאה לפורום

עוד לא שמעתי את השם לופוס אני מכירה את המונחים דלק פרקין שגרונתית ודלקת פרקים ניוונית כירופרקטיקה יכולה לעזור- כירופרקטור יכול לבצע מניפולציה באזור כדי להקל על הכאב ולשחזר את פעילותו הרגילה של המקום. טיפול בפרחים- זה משחת הרסקיו רמדי שמורחים 3-4 פעמים ביו על האזור המודלק תה סרפד מקל גם ויש גם פורמולת צמחים סינים שעוזרת במקרה. עיסוי גם יעזור כי הוא יכול להרגיע כבאבים ושרירים נוקשים ולהפחית את הנפיחות שנובעת מדלקת פרקים. עיסוי ומתחיה עדינה יכולים לשמר את טווח התנועה של הפרק. גם תזונה נכונה וטיפול בויטמינים יועיל במקרה. חום ומנוחה הן התרופות המסרותיות לטיפול בדלקת פרקים- מועילים בטווח קצר הקצר לרוב בני האדם. חשוב להשגיח על משקל גוף תקין!! במיוחד כשמדובר באזור הרגליים וגב תחתון. כאשר מופיע כאב שיגרוני בהפתעה, הוסיפו למשכך כאבים, שנקנה ללא מרשם רופא, תחבושת מחממת, חום לח מאמבטיה חמה, או בקבוק חם עטוף במגבת. אך דלקת הפרקים היא זיהומית יש להימנע מחימום!!! חשוב לכל מי שסובל מדלקת פרקים להתעמל בקביעות כדי לשמור על תנועתיות הפרקים. יש גם שמן שמקורו בתבלין בעל ניחוח חזק, בעל גזע מתפצל ופרחים צבעונים שנקרא האברלסטינג השמן מופק מתפרחת הפרחים של התבליון והוא מקל על כאבי פרקים ושרירים יש להיוועץ עם מטפל כיצד להשתמש בו וכמובן רק בליווי שמן בסיס וגם יש משחות עם ריח מנטה או משחות סיניות שעוזרות טהרבה בריאות

bflygirl

New member
קונים עלים יבשים בבית טבע או בסופר

זה לא טעים משו לטעמי לא טעים בכלל הוא אכן ידוע בעליו הצורבים, אך הוא ניתן לאכילה לאחר בשול או ייבוש. הוא מרחיק רעלנים מהגוף והעלים שלו בצורת
. לחליטה: 1-2 כפיות צמח מיובש ב1 ספל מיים רותחים במשך 10 דקות. ולשתות עד שני ספלים ביום.

0 אור 0

New member
נועה

להקלה על כאבים של דלקת פרקים: משהו טבעי: שמן זית מחומם שבתוכו מספר טיפות של שמן יפני (או סיני) משהו של בית מרקחת: דקלורן ג'ל (בבית מרקחת בלי מרשם) -- לגבי הלופוס: מחלה אוטואימונית שבה הגוף תוקף את עצמו. אולי בדיקור אפשר לעזור ממש לריפוי. שיטות תנועתיות כמו טוינא, מסג' תאילנדי - יכולות לעזור לשיפור התנועתיות של המפרקים ולהקלה. אני חושבת שגם נטורופת טוב יכול לעזור לך בהתאמת טיפול תזונתי תומך.

shloמי

New member
../images/Emo39.gifברכות על הפורום המדליק

בברכת אור ואהבה שלומי

למעלה