שלום שלום לכולם...

Eliad_11

New member
שלום שלום לכולם...../images/Emo42.gif

תודה רבה על התגובות... החלטתי לנסות... שלחתי קובץ... גיל הנעורים העייפים... תודה ויום אור טוב שמח ונפלא :)

אליעד, לפני שנתחיל, 2 שאלות :

1. המכתב הוא מ-69 ??? איזה יופי
בן כמה היית אז ? בערך... 2. באיזה רזולוציה הוא סרוק? כי הגודל שאנחנו רואים פה הוא לא הגודל המקורי מן הסתם, ונורא חשוב הגודל האמיתי. תנסה לסרוק ברזולוציה שפחותה מחמש מאות, אולי אפילו פחותה מארבע מאות ואז זה יצא אחד לאחד אני מקווה.
מיכל

Eliad_11

New member
../images/Emo6.gif ...לפני שנתחיל , 2 תשובות

:) , מ 69, לא עוד לא נולדתי אז, אבל פשוט הלכתי לפי: " לא להעתיק, אלא לכתוב מהראש. -לא בסעיפים או שירים, אלא כתיבה חופשית. -אם אפשר, לחתום בסוף. -לשים את הנייר על כמה ניירות אחרים, שיהיה נוח. -לציין גיל, מין והשכלה. " אז כתבתי מהראש, כתיבה חופשית ואם אפשר חתימה בסוף...
קטע המכתב מלפני שבוע בערך, אני בטווח 20-24. מקווה שזה יעזור. תודה תודה

Eliad_11

New member
אלעד לא אליעד... ../images/Emo16.gif

אני רציתי כינוי אחר ל
היה כבר מה לומר.... אז הנחתי לזה...

אוקי, אלעד, עכשיו אפשר להתחיל ../images/Emo42.gif

כהרגלינו בפורום הזה, כולם מנסים ובסוף אני נותנת את התגובה שלי. אם אתה רואה שלא מגיבים, תקפיץ את ההודעה למעלה ותנג´ס חופשי. בהצלחה
מיכל

טוב, אני רואה שאחרים מתעצלים, אז

אני אתחיל ואם יש למישהו להוסיף, אתם מה זה מוזמנים ! דבר שהכי בולט לי מכתב היד שלך זה שאתה אדם מאוד מקורי. למעשה כל כך מקורי שלפעמים בוחר בדרך מסורבלת אבל העיקר שתהיה מקורי.
הנטיה הזאת לא ממש נוחה לך, כי אתה אין לך כל כך סבלנות להתעסק עם פרטים ופתאום אתה מוצא את עצמך מסתבך עם פרטים קטנים ומעצבנים כדי לצאת מהתסבוכות שנכנסת אליהן... לא שזה קורה כל יום, אבל זה קורה. אתה מאוד אינטלגנטי, ואתה תמיד רואה מייד מה עיקר ומה תפל ואיפה להשקיע את המאמץ. זה נשמע סותר את הדבר הקודם שאמרתי, אבל מה לעשות, הכל פועל יופי עד שנכנס השד של להיות מקורי בכל מחיר. פשוט אז אתה עלול להסתבך. אולי קצת הגזמתי וזה לא בכל מחיר, אבל יש משהו מזה. יש לך כשרון ידיים ואני לא אתפלא אם אתה לומד אמנות או מכניקה או משהו כזה. נדמה לי שאתה ממש ממש מוכשר בדברים האלו. למעשה, היתי ממליצה לך לפתח את עצמך בכיוונים האלו, אם עדיין לא הגעת לזה. אתם אדם זורם ונינוח בסך הכל, יודע להתגמש איפה שצריך (הנתון הזה בסימן שאלה כי קשה לראות מכתב סרוק חלק מהדברים). יש איזה סיפור לא פתור עם אבא שלך, אתה רוצה להפגין כלפיו עצמאות ועדין קצת תלוי בו וגם קצת כועס עליו. (שאלה מסוכנת, אל תיפגע: אבא שלך בחיים?). בסך הכל אתה אופטימי, אמנם יש לך מצבי רוח קלילים שקצת משתנים מדי פעם אבל בסך הכל אתה אדם נינוח, פועל באופן די רציונאלי, אבל לא נוקשה או משהו. יש עליך גם מידה של דאווין. ואתה גם נוטה קצת לריחוף. לא תמיד עם הרגליים על האדמה. אני חושבת שאולי זה משפיע יותר במישור הבין אישי ואתה לא בן אדם שקל לסמוך עליו. הרבה פעמים אני חושבת שאו שאתה מאחר או שיש כל מיני סיבות ונסיבות שלא מאפשרות לך לעמוד בהתחייבויות, כל מיני דברים שמפרים את האמון בך. היתי עובדת על זה במקומך. את הריחוף והדמיון לשמור לאמנות או למה שזה לא יהיה, ובחיים עצמם להיות קצת יותר על האדמה. זה יעזור לך בסופו של דבר גם ביצירה שלך. אם אתה לא בקטע של אמנות, אתה בכל מקרה חייב מקצועי יצירתי. נדמה לי שזהו קח בחשבון שלפעמים יש שוני גדול בין כתב סרוק לכתב מקור וזה מעוות את השיפוט. מה דעתך ?

nave_ber

New member
לאלעד

טוב, כמו שמיכל כבר אמרה, אז לדעתי רואים הרבה מקוריות בכתב ויותר מזה רצון להיראות מקורי. ניראה לי שחשוב לך מאוד שיראו (ויראו?) וידעו שאתה מקורי. נוסף על זה נידמה לי שאתה דווקא לא ממש עושה משהו עם כל המקוריות והיצירתיות שלך, זאת אומרת משתמש בזה ביום יום אבל לא מממש את זה בצורה מקצועית כמו שאולי היית רוצה. אולי בגלל שאתה לא רוצה ללמוד משהו בתחום(כי אתה מרגיש שיצירתיות אי אפשר ללמד, ובכלל מי יכול ללמד אותך משהו). אני חושב שחוסר הפעילות הזאת וחוסר המימוש די מעיקים עליך וגורמים לך הרגשת החמצה מסויימת. אתה מרגיש שמגיע לך יותר, שאתה יותר טוב ממה שבעצם אתה עושה כרגע. אתה גם נוטה לעבוד הרבה עם האינטואציות המפותחות שלך (מה שכבר הדגמת לנו פה). וזה תמיד טוב לדעתי. אתה אבל לא משאיר את האינטואציות לעבוד לבד ואתה תמיד בודק אותן אח"כ בצורה ראציונאלית. לדעתי אתה מנסה לשדר לעולם מסר שאתה נורא זורם ושאנטי כזה, אבל לדעתי אתה הרבה פחות ממה שאתה מנסה להראות. אני חושב שאתה נוטה קצת לשקוע בפינטוזי גדולה כאלה על עצמך. (פרס נובל או הצלת רכבת נוסעים לכל הפחות)
זהו. הדוב, שתפוז החליטה שיהיה מישהו אחר

Eliad_11

New member
ל Nave ...

תודה תודה רבה, אתייחס שורה שורה, אין כוונה להתבלט או למשוך תשומת לב בשטח (יראו ויראו), ההפך... אני לא יודע מאיפה כל היצירתיות הזאת (שכולכם ראיתם), אבל אם כך, לצערי אינני עושה איתה דבר. אני חושב שחוסר מודעותי לנושא היצירתיות מונע ממני במודע לשקוע לתחושות החמצה. על יחסי אינטואיציה - ראציו´ , יש בזה מן האמת, אולי הייתי מנסח את זה אחרת, אני משתמש באינטואיציה אך מנסח זאת בכלים ראציונאלים, דבר הנדון לכישולן. שאנטי שאנטי, לא , אבל "הכל בסדר" , "כל עוד השמים לא נפלו אז הכל בסדר" - כן.
, אני חושב שכל אחד עורג לעוד תשומת לב, אבל רכבות ומגלומניה... מקווה שלא. :), תודה רבה

Eliad_11

New member
למיכל ../images/Emo39.gif

דבר ראשון תודה רבה. דעתי
, האמת שלא שיערתי שממכתב אחד יבוא כל זה. לא כל כך הבנתי את הקטע של המקורי שכולם ראו. ספרי לי על השד הזה בבקשה נכון :) , אין סבלנות להתעסק עם דברים קטנים - וזה קורה. אני לא לומד אמנות או מכניקה, יש לי רייקי, אני מצליח לתקן דברים שמתקלקלים פה ושם... אבא בחיים, יש סיפור אחד או שניים לא פתור איתו, תלוי וכועס..
לגבי הריחוף, אני חושש שזה נובע בעיקר מחוסר בהירות רגשית כלפי האחר שנמצא מולי. תודה רבה רבה רבה!

אלעד, אז אולי כדאי שתנסה ../images/Emo35.gif

אולי כולנו טועים, זה לגמרי אפשרי, אבל אם במקרה אנחנו לא אז אולי כדאי שתנסה משהו שקשור בעשיה יצירתית עם הידיים כי אם יש שמץ של אמת בראיה שלנו, אתה נורא נורא מוכשר בזה וחבל לפספס. תנסה ?

Eliad_11

New member
חס ושלום כולכם טועים - לא כוונתי ../images/Emo12.gif

פשוט אני לא מודע מה אני יכול לעשות עם הידיים שיהיה יצירתי . לצייר, לפסל מה?, דברים שניסיתי בעבר ונכשלתי... מהי עשייה יצירתית עם הידיים. תודה רבה אלעד

אולי דווקא לא כיוון של ציור ? אולי

משהו בכיוון של פיסול עדין מאוד, או מכניקה עדינה, תיקונים וכאלה. אולי משהו כמו פיסול עם חוטי ברזל, או בניה של דגמים, אולי אתה צריך להמציא לעצמך משהו ! סוג של משהו שעדיין לא קיים ! בעיקרון אתה לא נראה לי אחד שאוהב להתלכלך בחומרים כמו חימר וזה... וגם לא אחד שספונטני וחופשי על המכחול... מצד שני אני ממש רואה יכולת, אז אולי באמת דברים עדינים כאלה. אולי אם תפרק שעונים תגיע להיות ראש ממשלה בסוף, מי יודע
אולי שרטוט? עיצוב? בדים, חוטי ברזל, צורפות, שענות, זה נראה לי יותר הכיוון שלך. אבל זה הימור ובהחלט יכול להיות שאנחנו טועים. זאת תמיד אפשרות (אנחנו פה לא בעניין של אגו מנופח, תמיד קיים הסיכוי לטעות).

Eliad_11

New member
הממ...אנסה,

אחפש ואסע על ההזדמנות הראשונה שתהייה לי... חסר קצת דרמות בנושאים אלו.. אבל בהחלט שווה בדיקה. תודה רבה אלעד

jean

New member
שלום לכולם, ולאלעד, הנה דעתי

קודם כל, אני אינני גרפולוג, אז הרגש חופשי לבקר את דברי, אני רוכש את נסיוני מאימון בעיקר. קודם כל, הכתב יד שלך מופשט למדי, ואתה לא משלים אותיות, כמו ש´, הוא גם נשבר לעיתים, עם קשרים וסלסולים, נראה בסה"כ כתב יד די איטי ומסורבל. המשמעות הראשונה: אתה אדם עם קשיים בהזדהות רגשית, ביצירת קשר רגשי מלא, אתה חי כלפי חוץ במשחק נונ-שאלאנט, אבל כלפי פנים אתה לא אחת, מתוסכל ומצוברח. הי´ שלך היא יוד של תשבצים, חסכים רגשיים ואי יכולת להביע רגשות כלפי אדם קרוב. לצד החיובי: אתה ללא ספק אדם יצירתי עם נטייה ליצור דברים, אתה בעל ארשת פנים ידידותית כלפי הזולת, שמח להרתם עד כמה שיש לך כח, ולעזור לאחרים. רק שלפעמים זה נראה לך מיותר, או שאתה מרגש שאתה צריך להיות "מעושה" בכדי לבצע דברים בעבור אנשים אחרים. יש גם נטייה להשטיח אותיות שיכולה להתבטא, בעייפות, ברצון לנוח, לגרש מעליך את טרדות החיים ולהיות על אי בודד, לעשות "ריסטארט".

jean

New member
שלום לכולם, ושלום אלעד,הנה דעתי

קודם כל, אני אינני גרפולוג, אז הרגש חופשי לבקר את דברי, אני רוכש את נסיוני מאימון בעיקר. קודם כל, הכתב יד שלך מופשט למדי, ואתה לא משלים אותיות, כמו ש´, הוא גם נשבר לעיתים, עם קשרים וסלסולים, נראה בסה"כ כתב יד די איטי ומסורבל. המשמעות הראשונה: אתה אדם עם קשיים בהזדהות רגשית, ביצירת קשר רגשי מלא, אתה חי כלפי חוץ במשחק נונ-שאלאנט, אבל כלפי פנים אתה לא אחת, מתוסכל ומצוברח. הי´ שלך היא יוד של תשבצים, חסכים רגשיים ואי יכולת להביע רגשות כלפי אדם קרוב. לצד החיובי: אתה ללא ספק אדם יצירתי עם נטייה ליצור דברים, אתה בעל ארשת פנים ידידותית כלפי הזולת, שמח להרתם עד כמה שיש לך כח, ולעזור לאחרים. רק שלפעמים זה נראה לך מיותר, או שאתה מרגש שאתה צריך להיות "מעושה" בכדי לבצע דברים בעבור אנשים אחרים. יש גם נטייה להשטיח אותיות שיכולה להתבטא, בעייפות, ברצון לנוח, לגרש מעליך את טרדות החיים ולהיות על אי בודד, לעשות "ריסטארט".

תיקתקית

New member
אני אומנם חוזרת ברוורס

וזה בכלל מתאים לפורום אסטרולוגיה, אבל לפעמים אינ פשוט חייבת..אתה מזל דלי, נכון? וההימור השני הוא אריה. הדר שחוזרת (ולא בתשובה!)

tiktakit

New member
קריזה! אז אני כנראה אצטרך להישאר

מדריכה בקייטנה.
זה ואסטרולוגיה ככה קרובים, לא?

למעלה