שלום שלום לכול הברמנים\יות

שלום שלום לכול הברמנים\יות

אז אני עדיין לא עשיתי קורס שכזה אבל מעונין עכשו אני בטוח שכול אחד חושב שקורס אחר הוא יותר איכותי מהאחר. אבל בסופו של דבר(וזה שאלה שיותר מופנת לותיקים שבינכם) איזה תעודה עושה יותר רושם לבעל הפאב? ואיזה קורס מלמד אותך פחות תאוריה(שאפשר ללמוד גם לבד) ויותר נותן לך "אימונים" בבר אמיתי והיכולת לעמוד ולתפקד בלחץ?(כי לפי מה שאני רואה בפאבים מעדונים-אין הרבה ביקוש לקוקטיליים מסובכים

שני הדברים החשובים בסיום הקורס:

א) חשוב להיות כוסית
ב) להיות מקושר היטב. בלי זה.. קשה!

Symbolic

New member
מה מרשים בעל פאב?

ניסיון קודם בלבד. הרוב הפאבים התעודה שווה לתחת. הקורס נותן לך ידע, דיי נרחב באופן יחסי ובהחלט מספיק לעבודה בפאבים בארץ.

איכות המזיגה שלך לא מביאה לקוחות..

אם אתה חברותי, כזה שקל לנהל איתו שיחה, נראה טוב (לא חייב להיות דוגמן אבל מסביר פנים) כנראה שתגרום ללקוחות לחזור למקום. כמובן שזה תלוי באופי המקום, במועדון או דיסקוטק עלייך לעמוד בלחץ ולהריץ עניינים, בבר עליך להפנות מספיק יחס ותשומת לב לכל המעונינים ולא להציק למי שמחפש את הפינה שלו. כמובן שאין על ניסיון קודם, בעיקר ממקום ש"נחשב"

nunimon

New member
שכחת את סעיף ג' לגברים...

גבוה עם גוף חטוב, ומחוספס...
תכל'ס, בברים מיין סטרימים ובמסיבות - נכון, זה העיקר. בדגש על סעיף א'. מה לעשות זה מוכר טוב. אם תסתובב בברים איכותיים בעולם - לא הייתי אומר שזה העיקר, אבל לאט לאט.

eitan 007

New member
קורס...

אני עושה קורס בבר מאסטר וזה ממש אחלה יש חלק תאורטי אבל הרוב הוא מעשי יש הרבה עבודה בבר והרבה לחץ בתור תלמיד אני מקווה שיהיה טוב... ממליץ בחום על בר מאסטר כמובן שלו ניסיתי שום דבר אחר....

nunimon

New member
יופי של שאלה..

באמת הדרישה בעיקר היום בברים היא לניסיון. פחות לידע תאורטי. העבודה היא לא מסובכת , אבל כן מצריכה הרבה ניסיון ותפקוד מהיר תחת לחץ, מה גם להיות מוכרן טוב. ברמת העיקרון, אני אל חושב שיש איזו הפלייה בין בתי הספר מי טוב יותר ומי פחות. אני יודע שאני למדתי בזמן אמיתי והיה מצוין. זה בית ספר ותיק עם מוניטין גבוה. מוכר לכל. שאר בתי הספר מוכרים גם כן, אבל אולי פחות. לדעתי בית ספר הוא כמו הבר שאת הולך לעבוד בו - חשוב שיהיה קרוב אליך, נגיש, נעים לך אישית, ונוח לכיס. בכולם אתה תלמד אותו דבר פחות או יותר. בהצלחה, אורי

למעלה