שלום שלום לכם

שלום שלום לכם ../images/Emo13.gif

איזה כיף להיות שותפה לפורום של אנשים עם טעם מוזיקלי כל כך משובח... אני חגית בת 29 מאשקלון, שדרנית ומרצה למקצועות הרדיו, מנהלת אתר האינטרנט של עיריית נתיבות וגם תחנת רדיו חינוכית שכרגע נערכת לחידוש הפעילות שלה בעיר. חולת רדיו ומוסיקה, בעיקר מוסיקה ישראלית. היה לי נעים מאוד להכיר אתכם יותר, בואו נתחיל בשרשור היכרות בו כל אחד יספר על עצמו. מחכה לתגובות שלכם

yaakov41

New member
שלום לך

אני יעקב בן 41,, גר באשדוד. אני אוהב שירים ותיקים, עד סוף שנות ה-80. אוהב מאוד את חוה אלברשטיין, דודו זכאי, וכמובן, את אריק איינשטיין, ארצי, כספי , שלישיית המעפיל וכו' וכו' הנה כמה שירים שאני אוהב במיוחד : "בצל כפות תמר" - עוזי מאירי "שיר תשרי" - אלברשטיין "תקופות השנה" - אלברשטיין "דרך ארץ השקד" - דודו זכאי ועוד מבין המחברים אני אוהב מאוד את שייקה פייקוב, אמריליו , אלתרמן ואין צורך להזכיר. לגבי עצמי, אוכל לספר עוד, למה לא. לבינתיים, ברוכה הבאה חגית, לצל שירי ארץ התפוז, אני מאחל לך הצלחה בניהול הפורום.

טוב, אנחנו כבר מכירים ../images/Emo98.gif

פרטים עלי? בדיוק היום אני בן 35.5 (כן, יום הולדת חצי...), בעבר שידרתי וערכתי במספר תחנות רדיו חינוכיות (טוב, את זה את כבר יודעת
) וגם תיקלטתי מוסיקה ישראלית ישנה. חוץ מזה - אני מ-ת להיות עורך מוסיקלי ברדיו, המשך טבעי ובלתי נמנע למה שפירטתי למעלה.

היי איש יקר ../images/Emo98.gif

אתה עורך מוסיקה מס' 1, מקווה שיום אחד תפגוש מנהל תחנת רדיו שירצה להיווכח בכך.

Purple Mushroom

New member
שלום- הודעת הכרות ../images/Emo9.gif

שלום חגית :) אז אני אלון
, בן 33 כבר השנה, מתל-אביב. מכור לאתר תפוז, כבר מגיל כמעט 25. מתמודד, פעיל במועדון "אנוש" תל-אביב. שחקן ורקדן בלהקת מחול. זהו בערך. מאוד אוהב מוסיקה, הטעם המוסיקלי שלי התחיל בלועזי, מלהקת הביטלס (לפני כ-19 שנה). בשנים האחרונות שומע בעיקר מוסיקה עברית. שמעתי הרבה רדיו בשנות חיי, בשנה ומשהו האחרונות אני שומע בזמן הפנוי בעיקר ברדיו- רק רשת ג', ואני מרגיש וחושב שהפרוייקט הזה של תפוז
- ורשת ג', כאילו נוצר בשבילי :)
:)

נעים מאוד

חגית, אנחנו גם מכירים אבל לטובת אלה שלא... אני אלעד, בן 28. מתגורר בקנדה אבל מאוד מחובר למוזיקה עברית, במיוחד ישנה. אני משדר מוזיקה עברית נוסטלגית בכל יום שישי בשעה 17:00 ברדיו ClickFM. אני מאוד אוהב רדיו ושומע רדיו בעיקר מישראל כשאני רק יכול. אוהב את כל תכניות המוזיקה הנוסטלגית ואת אלה של רשת ג' בפרט.

yaakov41

New member
טוב לדעת עליך אלעד

זה בדיוק מה שאני אוהב. אתה משדר בשעה 17 שעון ישראל או קנדה? מאיפה בקנדה ?

בשעה 17:00 שעון ישראל

אכן, זה פרט קטן ששכחתי לציין וחשוב להגיד. אני גר בטורונטו המאוד קרה בימים אלה.

למעלה