שלום
חדשה פה..

cancer3009

New member

אכן עברנו הרבה מאז ימי התנ"ך, אבל כידוע, ישנם רבים שמעדיפים את התקופה ההיא ונשארו עם הלך הרוח של התקופה ההיא (וכמובן לא רק בדת היהודית).
&nbsp
אני בעד שכל אחד יעשה מה שטוב לו, ויתנסה עם מי שבא לו וכמה שבא לו כל עוד זה בהסכמה וברצון טוב.
&nbsp
גם אני לא אהבתי את ההגדרה של "יד ראשונה", וגם לא את הדעה, אבל בסופו של דבר כל אחד זכאי לדעתו ולהעדפותיו.

tinkerbally

New member
מסכימה שכל אחד זכאי לדעתו ולהעדפותיו

כל עוד זה לא נאמר בצורה כל כך בוטה ופוגענית!
יש דברים שהשתיקה יפה להם.

Berethor

New member
אני גם ככה אומר את זה בצורה הכי פחות בוטה שאפשר

פשוט מפריע לך שיש אנשים שחושבים אחרת ממך, ומהמתירנות שיש בחברה החילונית. הפורום הזה זה גם בדיוק המקום לומר את הדברים האלו, במיוחד שזה גם חלק מהנושא של הפורום.

tinkerbally

New member
אין לי שום הבעיה עם אנשים שחושבים אחרת ממני, להפך.

יש לי בעיה עם אנשים שכופים את הדעות שלהם על אחרים.
אז אני מבינה שאתה מהאוכלוסיה הדתית, עכשיו הכל ברור.

Som30ne

New member
מרתיעה, אבל גם לא מרתיעה

מרתיעה - כי חוסר מוחלט באינטראקציה עם אנשים, ועם מעט מאוד דייטים, יכולה להעיד על אופי (לא בהכרח בעייה, אבל - כן מעיד על אופי)

מצד שני - כמו שאמרו לפני, ואם תקראי את הדברים שכתבתי בעצים אחרים כאן -
יש אנשים שדוקא מעוניינים שהחוויות שלהם עם בני/ות הזוג שלהם/ן יהיו משהו ייחודי.
שלא מעוניינים להיות "עוד אחד/ת בסדרה".

ומעבר לכל זה -
אני אניח שלכולם יש קבוצות של אנשים שנוח להם איתם, והם חיים איתם בשלום, ומתקשרים איתם בקלות,
ויש קבוצות שלא נוח איתם, ומעדיפים להתרחק מהם.
עבור כל אחד - מספר הא/נשים בכל אחת מהקבוצות שתוארו לעיל שונה, ומכאן אפשר להגיע למסקנה שאולי פשוט לא נמצא/ה (עדיין?) האדם/ת המתאים/ה.

cancer3009

New member
ברוכה הבאה!

לגבי אתרי היכרויות, לדעתי את מוותרת מהר מדי, יש אתרים חינמיים כמו OKCUPID שאת תוכלי לקבל בהן פניות מדי פעם ולהחליט אם מתאים לך או לא, לדעתי זה לא מפריע ותמיד יכול להיות ברקע.
&nbsp
בעניין נושאים משותפים, תמיד אפשר למצוא משהו, ואולי תנסי לגוון קצת את העולם שלך, אפילו אם רק כדי ליצור נושאי שיחה משותפים כאלה.(סדרות, סרטים, ספרים וכו')
&nbsp
לגבי דימוי עצמי, אני מאמין שעם הרבה כוח רצון תוכלי להחליט שאת יורדת במשקל, וכשתראי שמתחילה ירידה במשקל את כבר תהיי עם יותר ביטחון ועם דימוי עצמי גבוהה יותר. אף אחד לא מושלם ואת לא צרכה להיות דוגמנית וגם אין לך מה לחשוש מזה שמישהו לא יאהב את איך שאת נראית.
לא יאהב לא נורא, בסוף תמצאי מישהו שיאהב. בתחום הזה כמו שאומרים, מספיק להצליח פעם אחת.
&nbsp
אהבתי את זה שאת אומרת על עצמך שאת יפה, זה דווקא כן מראה על ביטחון מסוים.
&nbsp
עם חוסר נסיון מתמודדים בדרך אחת, על ידי צבירת נסיון.. :)
אפשוט מנסים ומעיזים ועם הזמן נצבר הנסיון.. (קצת מזל גם לא מזיק)
&nbsp

tinkerbally

New member
תודה

לגבי אתרי הכרויות לא ממש וויתרתי הבעיה שברב אתרי הכרויות שאני רשומה בהם אין כל כך חדש ואני לא ממש מוצאת את מה שאני מחפשת.
אני נכנסת מדי פעם לבדוק ואין כל כך פניות חדשות או רשומים חדשים באתר לכן אני לא כל כך חושב שזה פרקטי.

בקשר לגיוון, זה תמיד טוב לגוון הבעיה שלפעמים זה קצת בעייתי..

Berethor

New member
עדיין באתר הכרויות יצא לך להכיר את האקסית שלך, בעוד שבמציאות

לא יצא לך להכיר אף אחד, לפחות לא ברמה הזאת. אז אני לא רואה איך את יכולה להגיד שאתר הכרויות זה לא פרקטי בשבילך. ניסית גם להכיר אנשים ממקומות נוספים ברשת, חוץ מאשר אתרי הכרויות? אני יודע שאתרי הכרויות זה יותר נוח מהבחינה שיש לך יותר מידע על האדם, אבל סיפרת שאת גם מדברת עם אנשים שיש להם פרופיל ריק, ככה שמבחינה הזאת זה לא כל כך משנה איפה תכירי.

RaikaRakka

New member
תובנות

חבל שלא נרשמת עם הניק Tinkerbelly, היה יותר משעשע.
בכלל האיות הרגיל של Tinker bell הוא זה <<
זהו.

tinkerbally

New member
עכשיו שאתה אומר...

הכוונה אכן הייתה ל tinkerbelly. רק עכשיו שאתה אומר שמתי לב שבטעות כתבתי עם-a מרוב שחיפשתי ניק שעוד לא תפסו.. לא נורא

היי טינקרבל :)

אני בת 26. עד לפני שנה הייתי חסרת ניסיון לחלוטין (גם לא נשיקה ושום קשר שעבר שני דייטים) לא יצאתי להרבה דייטים.
לפני שנה יצאתי עם חברה וידיד שלה, הכיוון לא היה להכיר בן זוג, אבל יצא שהיה לנו חיבור טוב. מפה לשם קבענו לדייט.
זה היה הדבר הכי מדויק. בחור מדויק, בזמן מדויק.
איתו צברתי ניסיון. (אני עדיין בתולה.) פתאום הבנתי איך דברים עשויים להתגלגל באופן טבעי, זה לא משהו שאפשר לתכנן.
הבחור היה עדין, רגיש ומתחשב.
הקשר לא נמשך הרבה זמן (חודשיים), אבל מאז אני הרבה יותר נינוחה עם עצמי, ובכלל עושה עבודה בהקשר לחיזוק הדימוי העצמי, ואהבה עצמית.
לא מזמן הייתי בקשר עם בחור (קשר קצר), זה היה נראה אחרת מבחינה מינית, כבר הייתי עם פחות חששות וגם הוא נתן לי להרגיש לגמרי בסדר עם החוסר ניסיון שלי.
בעניין תחומי עניין-
טבע ואומנות זה תחומי עניין! תחומי העניין שלי שונים מאוד מה"קו הרגיל", אבל אילו תחומי העניין שלי, זה מה שהופך אותי למי שאני, וקרוב לוודאי שאמצא מישהו שמתעניין באותם התחומים. או לפחות מגלה עניין במשהו חדש.
אני טבעונית.
חשבתי כמוך, שלא אהיה מסוגלת להתנשק עם מי שלא טבעוני. הבחור הראשון טבעוני, ואחריו התחזקה התחושה שלי שאהיה בזוגיות עם מישהו טבעוני בלבד.
אבל אני מנסה לשחרר את המקום הזה, והקשר הקצר האחרון היה עם בחור לא טבעוני. וכן.. התנשקתי עם מישהו לא טבעוני.
אני לחלוטין מבינה את המקום שלך, רוצה להזמין אותך לנסות בכל זאת לפתוח אפשרויות עם כל הקושי. אני עדיין עושה עבודה מחשבתית בעניין, זה לא פשוט. ואנשים לא מצליחים להבין את זה.
בעניין המראה,
אם את מרזה, את עושה את זה עבורך, קודם כל. אז אם עדיין גברים לא יסתכלו עלייך. זה לא משנה. זה בשבילך. אם גברים יסתכלו עלייך יותר כשתרזי, זה בונוס.

דנדין40

New member
לאהוב עד בלי דיי

שלום לך, אני מתחבר למה שכתבת אבל מכיוון שונה.
כמי שהיה עד לפני זמן מכל למס' קילו יותר אני יכול לספר לך שכשאת מרזה את פתאום מבינה מי היה איתך כשהית יותר מלאה.
ואז את מפנימה שהחברים הכי טובים שלך אהבו אותך כפי שאת.
מה שאני מנסה להגיד זה כמה דברים.
מי שבאמת אוהב אותך יאהב אותך כפי שאת כעת ומי שאת!!!
מי שרוצה אותך רזה לא יאהב אותך כשתמעדי מדיי פעם כי הוא מאוהב בעור בגוף ולא בך עצמך.
אכן להיות במצב אינטימי זה לא עניין של מלאה או רזה אלא עניין של איך שני בני הזוג שלא מכירים חושפים עצמם ומגלים כל אחד את השני .
ואחרון חביב, אני חושב שכל אחד וההעדפות שלו וזה שאת מציינת שאת מרגישה לא נוח שאת מלאה בגללם אז דעי לך שזה הכי בעיני המתבונן כי יש כאלה שלא מסוגלים לצאת עם רזה.
ולגבי המיטה, איש זקן סיני אמר לי פעם שהוא מעולם לא שכב עם אותה אישה יותר מפעם ועם זאת הוא שכב עם אותה אישה הרבה פעמים.
שאלתי אותו איך זה? הוא אמר שבכל פעם שהוא היה נכנס למיטה הוא חשב לעצמו שזו הפעם הראשונה שהוא מגלה את בת הזוג שלו ולכן הוא קשוב לקול שלה לרצונות שלה ולכל מה שהוא חושף אט אט מתוכה , ולכן בכל פעם שזה קורה הוא והיא נהנים כך שנים.
מה שאני מנסה להגיד זה שאם הבן זוג שלך מתפאר שהוא יודע הכל אז הוא לא יודע כלום כי בסופו של דבר את אישה ויכול להיות שיש בך נקודות רגישות אחרות ונהנת מדברים שונים ולכן הוא אמור להיות קשוב לך.
אז תרימי הראש ותאהבי קודם כל את עצמך!!!

deroit2

New member
עבר כל כך הרבה זמן מאז שרשמת את הדיון אבל שלחתי לך הודעה

אולי תהיי בעניין ואולי כבר הספקת לחוות הרבה בזמן שעבר :)

למעלה