שלום

7liel7

New member
שלום../images/Emo13.gif

אני חדש בעסק, עוד לא יצא לי להירשם לאף רשת חברתית ולכן אני פונה לפורום. הייתי רוצה לדעת על איזו רשת חברתית אתם ממליצים? זאת אומרת, בארץ ובעולם... ואם אפשר גם בבקשה לקבל הסבר על הרשת שעליה אתם ממליצים, זה יהיה נהדר
. תודה רבה

UvalS

New member
מה אתה מחפש?

איזה סוג של רשת חברתית אתה מחפש? אני לא מאמין ברשת חברתית אחת שאפשר להמליץ עליה תמיד. הכל תלוי מה אתה מחפש - רשת חברתית שמתמחה במוסיקה? תמונות? או בעיקר כדי להתעדכן בחברים? וכו'.

אני חושב שכדאי שתתחיל עם כמה...

www.mekusharim.co.il www.bona.co.il www.cafe.themarker.com www.dex.co.il www.myspace.com www.facebook.com תירשם, תתחיל לתקשר, תראה למה אתה יותר מתחבר. בהצלחה!

7liel7

New member
חחח

תודה
ואני מכיר רופא מצויין שיכול לעזור לך..

Purple Mushroom

New member
לא, זה הולך..: אני מכיר רשת חברתית מצויינת ..

שיכולה לעזור . זה שדרוג הפאנץ' ליין : אני מכיר אתר מצוין שיכול לעזור לך

Purple Mushroom

New member
יש לי שאלה בקשר לרשת חברתית אחת מהרשימה:

.. קודם כל , מי ספייס , מקושרים , ופייסבוק, כבר יש לי כרטיס.. בקשר לקפה
דה מרקר: הרשת הזאת מומלצת? חשבתי שדה מרקר , זה רק לאנשי מקצוע.. אתמול היה מפגש קומונה. ודיברתי עם מישהו שמישהי הזמינה אותו מקפה דה מרקר לקומונה בתפוז
:)

Nimrod H

New member
שיפטינג בין תפוז לקפה וההיפך

לחלוטין מתקיים. גם לדבורית וגם לי יש בלוג בקפה. אני אישית מתקשר את תפוז בקפה בכל הזדמנות ובכל אופן, הרבה מקוראינו בקפה מבקרים כאן ובבלוגים שלנו כאן ולהפתעתי גם ההיפך, גולשים מתפוז, מגיעים לשם. אני מוצא את זה מגניב לגמרי, ששתי פלטפורמות רוקמות ערוצי טראפיק ביניהן בעזרת גולשים (או מנהלים או עובדים). לא?

Purple Mushroom

New member
:0) ../images/Emo96.gif../images/Emo43.gif כן. זה מעניין מאוד.

שיכנעת אותי לפתוח כרטיס שם (למרות שלא ענית לי על השאלה, אם זה רק לאנשי מקצוע, בתקשורת, מנהלים ו\או היי-טק)..

Nimrod H

New member
לא ממש

בעיקרון הקפה התחיל כרשת חברתית עם דגש עסקי, אבל מהשניה הראשונה זה לא היה ככה, היום, אין שום הבדל מבחינת התמהיל האנושי בין המרקר קפה לבין מקושרים או תפוז או דקס או כל רשת אחרת. כולל למטרות דייטינג אגב. דווקא הקפה מהבחינה הזאת מאוד מוצלח, אפילו יצאה משם חתונה אחת!! כן, אמיתי. קיצוציה, מה שכן, זה שכולם "כביכול" בשמם האמיתי ובתמונתם ומפרטים את עיסוקם בהחלט מקדם אפשרות מינגלינג על בסיס תעסוקתי ואני מכיר יותר מאדם אחד שמצא אתדרכו המקצועית החדשה בזכות קשרים שנוצרו בקפה, כולל אני בעצמי, שהכרתי את דבורית בקפה ואחר כך כשהיא התחילה בתפוז איימתי על חייה שתכניס אותי לעבוד כאן! :~))

../images/Emo130.gifלא נכון,

לא איימת על חיי, שיחדת אותי! חתונה בקפה? מי ומי התחתן? לא ידעתי בכלל. מה שאנחנו מתכננים במחתרת זה להעביר את כל הקפה לפה, לא? ;) סתם סתם עוד יאשימו אותנו במרד ובהסתה.

yagilc

New member
רשת חברתית

אני רואה שאתה אוהב ספורט, תיכנס ל: lazooz.co.il רשת חברתית שמחברת בין אנשים שעושים ואוהבים ספורט.

למעלה