שלום

Omer Kun

New member
שלום ../images/Emo13.gif

שלום לכולם! ^_^ אני חדש כאן. בן 14 P: אני לא חדש בכל הנושא הזה של הג'יי פופ. התחלתי לשמוע שירים ביפנית עוד מלפני שנה (כל מיני פתיחות וסיומות של אנימות כאלה ואחרות..) אחר כך כבר התחלתי לשמוע אנשים יותר רציניים. הממ יצא לי לשמוע את איי אוטסקה (שאותה אני הכי אוהב) איומי האמאסאקי, צ'ייקו קאוואבה, מיאבי ואת הלהקה "The brilliant green" (מקווה שכתבתי את זה נכון) וגם אתמול הורדתי כמה שירים של Hitomi והשירים שלה גם טובים! P: מקווה להשתלב פה יפה, כי לפי טיולי בין השירשורים ראיתי שיש פה אנשים ממש נחמדים! ;]

מ א י י ק

New member
../images/Emo209.gifברוך הבא../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

אני מיכאל
התשלבות נעימה ומהירה
גם אני נכנסתי לנושא של *יפן - כל מה שקשור* לפני שנה,ולמוזיקה יפנית בערך חודש אחרי ^_^ תהנה~~

SuLeRu

New member
ברוך הבא

איי אטסוקה נהדרת וגם איומי! ומיאבי!! יש לך טעם
תהנה בפורום~

עומר-קוןDDD=

חשבתי שתהייה פה, ועכשיו אני רואה שאתה באמת בפורום הזהXD ברוך הבא לפורום!^_^ (אה כן, אם לא הבנת אז זו נוגה-צ'אן מהמסנג'רXP)

nadav1232

New member
ברוך הבא../images/Emo70.gif יש לך טעם טוב.. XD

כל הזמרות שאתה אוהב בדיוק גם אני אוהב
יש לך מסנג'ר? ^^ XD

nadav1232

New member
תודה ו...

אני חושב ששניכם (עומר וטל) צריכים ללמוד לשרשר.. XD

מ א י י ק

New member
../images/Emo209.gifXDD../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

למישהו יש את התמונה ההיא שמעלים.."אומנות השרשור"?!
ראיתי את זה בכמה פורומים P=

מ א י י ק

New member
וגם..../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

נדב...עומר שרשר נכון,טל לא שרשר נכון XD טל רשם ברוך הבא בהודעה שלך,ועומר פשוט ענה לך P= קבל תיקון צבאי

nadav1232

New member
הא נכון אז טל... טוב, למי יש באמת

את התמונה הזאת שמעלים של "אומנות השרשור" שמיכאל אמר?... XDD

מ א י י ק

New member
../images/Emo209.gifאמור להיות למנהל../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

תמיד ראיתי שמנהלים מפרסמים XD סמדר יש לך? ואם לא תגייסו מאיזה פורום,זה נחוץ במיידי

oracle

New member
הנה זה... P=

תשמרו לכם את התמונה, ואז לכולם יהיה~~~ XDD

למעלה