שלום

מ א י י ק

New member
../images/Emo209.gifלא שכחתי../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

העלנו תמונות של החתונה של אחותי למחשב ושום דבר לא הגיב מרוב העומס אז הייתי חייב להתנתק,סורי נדב

מ א י י ק

New member
../images/Emo209.gifחח כן../images/Emo13.gif../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

וגם אתה אוהב את מיאבושקושקוש XD אם אתה בסגנון של Jrock לא יותר מידי רועשים ועם סטייל כמו שצריך... אלו רק גאקט ומיאבי

מ א י י ק

New member
../images/Emo209.gifלא כ"כ../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

וגם יש לו שירים רגועים,אני אוהב אבל גם את הרועשים ביותר שזה ממש כיף לראות את הקליפים שלהם,אתה נכנס לאקסטזה מטורפת!!!!!!!!!!

sonaku

New member
ברוך הבא~~ ^_^

תיזהר מקציצות בשר נופלות מהשמיים! 0_0 חה אני כ''כ לא קשורה ^^;

קציצות בשר נופלות מהשמיים

זה דבר מאוד מסוכן!0_0 אתמול הכלב של השכנה שלי נפגע בגלל זה! אנשים, כדאי שתזהרו כי אם לא... *טה דה דה דה* תיפול עליכם קציצת בשר מהשמיים!XDD

מ א י י ק

New member
../images/Emo209.gifזה יהיה מגניב!../images/Emo6.gif../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

זה יכול להיות מגניב!!!!!!!!!!!!!!
תחשבו שאתם רעבים,הולכים ברחוב,ואני מתיייים לאכול משהו,פתאום אתם רואים קציצת בשר נופלת מלמעלה,פותחים את הפה,בום..*הקציצה מתעכלת* ואתם כבר לא רעבים
אוכל חינם!!!!!
אפילו אפשר לקחת הביתה ולחמם אח"כ

יאי, רעיון טוב!D=

אבל מי יודע באיזה גודל הקציצת בשר שתיפול עלינו.... אולי היא תהיה קטנה ולא מסביעה או שהיא תהיה ענקית שתחסה את כל העיר!0_0 XD

sonaku

New member
XDDDDD

חח וואו. בדיחה מהדאנג'ן נהפכה לפופלארית XDD

מ א י י ק

New member
../images/Emo209.gifחח../images/Emo6.gif../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

נוגעעעעע,הרצליה גדולה זה לא יקרה,ואם כן? 4 חברים פורום הלכו קפוט... אני (מ א י י ק) את (נוגה ילדת האנימה) נדב (nadav1232) אבי (Sezuke)
עזבו,ההורוסקופ שלי השתגע אז גם אני

XDDD

ואם זה יקרה אז בנות הפאוורפאף יגנו עלינו! יאי!D= (אוקי, מאיפה זה הגיעה לי?O=) מה?! הייתי בטוחה שאני, אתה ונדב היחידים מהפורום בהרצליה!0_0 אז יש בהרצליה הרבה יותר אוטאקואים ומעריצי ג'יי-מיוזיק ממה שחשבתי , יש!DDD=

Omer Kun

New member
בנות הפווארפאף שולטות בעולם!!! XP

אני פשוט אובססיבי לסידרה הזאת! XP וגם סדרת האנימה של זה ממש חמודה!!

מ א י י ק

New member
חח../images/Emo6.gif../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

אם הייתה גרסה כמו נארוטו לבנות הפאוור פאף זה היה מגניב

Nittle Grasper

New member
ברוך הבא ^.^

הייתי בטוחה שאמרתי לך כבר #_# ובכן, ני האטסו צ'אן P: אנג'וי ~.~

למעלה