שלום

giulietta

New member
שלום

אינני שוקלת מעבר לארה"ב, אך מעונינת לבדוק: בעלי יליד ארה"ב , ילדינו ואני ילידי הארץ. מה הנוהל שעלינו לעשות אם ברצונינו לסדר אזרחות אמריקאית לכולנו (למעט בעלי, כמובן)? (ידוע לי שיש הבדל בין הילדים לביני). בתודה ג´ול

קצת תשובות - משפחת אזרח אמריקאי

במידה ובעלך אזרח אמריקאי יוכל לבקש גרין קארד עבורך ועבור ילדיכם לצורך מעבר לארה"ב. במידה ואתם מתגוררים בישראל הכי פשוט לבצע את התהליך דרך השגרירות בתל אביב. בעמוד הקישורים של הפורום תוכלי למצוא קישור לאתר השגרירות. ההליך אמור להמשך בין חודשיים לארבעה וכמובן תלוי בבדיקות בטחוניות שכעת מוחמרות. לתשומת ליבך, אנחנו לא נמצאים כאן 24 שעות ביממה ומשתדלים לענות לשאלות במהירות האפשרית.

ובנושא אזרחות

ברוב המקרים לאחר שתתגוררו בארה"ב תקופה של חמש שנים תוכלו להגיש בקשה לאזרחות.

hadarchay

New member
עדי שאלה ../images/Emo142.gif

אם בעלה אמריקאי, האין זה נותן לה אזרחית אמריקאית עם כל המשתמע מכך,אם כן אז מדוע הוא צריך להשיג לה גרין קארד? לא הבנתי, יכול להיות שאני טועה
הדר

ronylew

New member
שלום

אם אין לך תוכניות לעבור לגור בארה"ב אז לא כדאי לך בכלל לגשת לשגרירות מאחר וחלה עלייך חובה מרגע הוצאת הגרין קארד לעבור לגור שם תוך שנה אם לא עברת לשם הכל מתבטל ויהיה עלייך להוציא את הניירת מחדש וחוץ מזה ישנה גם עלות מאוד גבוהה הם שולחים אותך ואת הילדים לבדיקות רפואיות ודבר נוסף הם מבקשים אפוטרופוס מישהו שיחתום ערבות שלא תצטרכי בשנים הראשונות ביטוח לאומי אשמח לעזור אם יהיו לך עוד שאלות רוני

למעלה