שלום

שלום

הי אני נשואה מזה כשנתים וחצי לגבר מקסים יש לנו ילדה מדהימה בת שנה וחצי יצאנו במשך חמש שנים גרנו יחד במשך שנה לפני החתונה. הקשר שלנו ידע עליות ומורדות מבחינה מינית (וכמובן שזה משפיע מבחינות אחרות) אני הראשונה והיחידה של בעלי, הוא לא הראשון שלי. ממש לפני החתונה הייתי עסוקה בבחינות סמסטר מתישות ותוך כדי ממש לפני החתונה עברתי ניתוח מאוד מורכב וקשה שאת הכאבים סחבתי כחודשיים+ אחרי הניתוח תוך כדי הריתי וילדתי בניתוח שוב בדיוק שנה אחרי אותו ניתוח. אני כותבת את כל זה כדי להסביר שבשלב זה חיי המין שלנו היו עלובים, שכבנו פעם-פעמיים בשבוע וגם אז זה לא תמיד צלח, אם מבחינתי-כאבים וחוסר נוחות בעיקר בסוף ההריון שלא שכבנו מאמצע חודש שמיני עד לחודשיים לאחר הלידה (אני שומרת נידה) ומצידו-לפעמים נפילה של הזיקפה.מאז חל שיפור עצום בחיי המין שלנו. תמיד היינו פתוחים לרעיונות אחד של השני אבל עכשיו זה היה עם יותר עוצמה וחשק,.אבל......תמיד הייתה לו בעיה לגמור ביחסי מין או מין אוראלי כאשר במין אוראלי הוא אף פעם לא גומר ולא כשאני מאוננת לו, אך בחודשיים האחרונים זה כבר פשוט מאוס!!!! הוא לא הגיע פעם אחת לידי גמירה כשהוא שוכב איתי כשאני מנסה להעלות את הנושא אז הוא אומר..חם לי ,התעייפתי, אין לי אוויר וכו....אני מסבירה לו את התחושות שלי מתוסכלת מאי היכולת לספקו לא מרגישה כבר מושכת בעיניו וכיוצא בזה..וכבר לו נראה שאין כוח פעם הוא עוד היה מאונן אחרי ואני עוזרת לו היום כבר פחות. אני השבוע צריכה לטבול ואני פשוט לא אעמוד בעוד חודש כזה איך לגרום לו להבין שאנחנו כזוג והוא כיחיד צריכים טיפול?? תודה מראש וסליחה על האורך....

אינך יכולה לשכנע את אף אחד להגיע לטיפול

את רק יכולה לתאר בפניו את מצוקתך לא בדרמתיות מוגזמת כמו שכתבת כאן שלא תוכלי לעמוד בזה עוד חודש כי כנראה שכן תוכלי אבל את בכל זאת מרגישה מאוד רע עם עצמך וכבן זוגך כדאי שיהיה מודע לכך. ואז לאחר שתשיחי את ליבך מולו במדויק ותתארי לו בדיוק מה עובר עליך כל החודש ובמפגשים המיניים בניכם תשאירי לו להתמודד עם המצב - תני לו להגיב או לנסות להציע לך פתרונות ורק אם לא יהיו לו תציעי לו להעזר במשהו/י מקצועי. שלחי אותו לבד לאינטרנט לחפש את המטפל/ת המתאימים לו ואת אחכ תבדקי אם היא/הוא מתאימים גם לך.

למעלה