שלום

Julia23

New member
שלום

יש אפשרות לדעת מה השיאים במשחק מהג'ונג? תודה ויום מקסים ליזו.

aaa123

Member
השיא התיאורטי האפשרי הוא 3380 והפרופילים של

בעלי או בעלות השיא נתון בלינקים המצורפים(אני כותב בעלי או בעלות השיא כי אין לי מושג מי בעל(ת) השיא האמיתי ,ובין היתר יכול להיות שיותר מאדם אחד שיחק באותו כינוי ,ואין למנהל שום אפשרות לדעת את זה). הייתי רוצה לכתוב בעלות השיא כי אני בדרך כלל מניח שמי שמציגה את עצמה כאישה היא באמת אישה בלי קשר לגילה אבל לצערי במקרה הזה אני לא יכול לעשות את זה כי יש לי סיבות הסטוריות לחוסר אמון במין של הכותב(ת)(ראיתי יותר ממקרה אחד שבני אדם כתבו על עצמם בלשון זכר כאשר בפרופיל שלהם רשום שמדובר בנשים כך שאני לא יודע אם נשים בכלל שיחקו באותו פרופיל ,ויכול להיות שיותר מאדם אחד שיחק באותו פרופיל) תוצאה של 3380 היא תוצאה שאומרת לפי מה שאני מבין שאותו אדם הצליח גם להקליק על הזוג הראשון בפחות משניה ,וגם ההפרש בין כל זוג לזוג הבא אחריו היה פחות משניה.

Xuver

New member
לי יש את השיא (=

זה היה משחק מאוד מאוד בר מזל וגם התאמנתי כמובן אני לא משחק בו יותר כי אין שם טורנירים או משהו כזה צריך לחשוב כמה צעדים קדימה ולבחור איזה מלבן להוציא

aaa123

Member
אכן צריך לחשוב כמה צעדים קדימה אבל אפילו אם

מתכננים את כל המשחק בצעד הראשון(מה שבלתי אפשרי כי בשביל זה צריך לראות את כל האבנים) אז התכנון לוקח זמן והזמן הזה שווה נקודות כך שאי אפשר להגיע לניקוד המקסימלי. הדרך היחידה להגיע לניקוד המקסימלי היא שיהיה לך מזל לראות מיד כמה זוגות טובים עוד לפני הצעד הראשון כאשר התכנון של כמה צעדים קדימה נעשה במקביל להורדת הזוגות אבל אני לא יכול גם להוריד זוגות במהירות, גם לזכור צילומית את הלוח ,וגם לתכנן כמה צעדים קדימה,ונראה לי שזאת משימה שנשים יכולות להצליח בה יותר כי נשים טובות יותר בביצוע במקביל של משימות שונות(למען האמת אפילו לזכור צילומית את הלוח אני לא מסוגל,וזאת שוב משימה שנשים אמורות להיות טובות בה יותר מגברים כי אני יודע שאמא שלי טובה בזיהוי מקום של חפצים בתוך חדר כשאני נוטה לא לשים לב לזה). השיא שלי במהג'ונג הוא כרגע 2980. אני מאמין שאני מסוגל לעבור את ה3100 אם אתאמן ,ואשתמש ברעיון שיש לי(שעדיין לא ניסיתי לעשות בו שימוש ולא מדובר על חישוב מספר צעדים קדימה שאני עושה). אם אעבור את ה3100 במהג'ונג אני מבטיח לכתוב בבלוג שלי שמדבר על המשחקים של שאפו הסבר איך עשיתי את זה אבל אני חושב שאני יחסית לא מוכשר במשחק הזה.

doron 1980

New member
זה אנשים שמנצלים את הבאגים באתר עד הסוף

תתקנו כבר את הבאגים, ויפה שעה אחת קודם!!

kd78

New member
זה נכון, אבל...

מספיק עם הצביעות. התוצאה שלך בליצנים לא קשורה במקרה לבאג כלשהו?

למעלה