שלום

Sun Queen

New member
שלום

אני רוצה ללכת לים ואני צריכה להסיר שיער מהבטן..רציתי לדעת כדאי לי להסיר שיער מהבטן עם מכשיר של הסרת שיער כבר הורדתי שערות מהבטן עם שעווה אבל אחרי שבוע יש שערות קטנות שלא יורדות עם שעווה ובגלל זה הייתי רוצה לדעת אם כדאי לי להשתמש במכשיר של הסרת שיער גם למיקום כזה בגוף תודה רבה!

אני חייבת להגיד לך

שאני התייאשתי כבר מכל השעוות גילוחים וכו'. יש מקומות שזה כל כך כיף שהם חלקים כל הזמן בלי להתעסק איתם- בית שחי, מפשעות, בטן, גב תחתון. לפני חצי שנה החלטתי שאת כל האזורים האלו אני מטהרת משיער עד כמה שאפשר (חחח חרוז) וחברה אחת שלי המליצה על כללית אסתטיקה וחברה אחרת על נטורפיל. בסוף בחרתי בכללית כי הם משמשים במכשיר IPL. אומרים שזה אותם תוצאות כמו לייזר אבל זה פחות מסוכן מבחינת קרינה ולא משאיר כוויות. אה ולי לפחות זה לא כואב בכלל. הקיצר- תחסכי לעצמך הרבה זמן, יזע, דמעות ושעוות אם תלכי לאיזה מכון וזהו. בהצלחה!

meyl1

New member
הסרת שיער מן הבטן

נכון,IPL זו טכנולוגיה נפלאה להסרת שיער . אפשר לבצעה גם במכונים פרטיים בהם המחירים הרבה יותר נמוכים לעומת המקומות הגדולים. א ב ל לא ממליצה עכשיו,בתחילת הקיץ,לבחורה שחושפת עצמה לשמש להתחיל בתהליך של IPL,המתיני בסבלנות לחורף ובינתיים המשיכי עם שעווה או מה שנוח לך. גם ב IPL יכולות להיווצר כוויות ולכן חשוב לבחור במקום מומלץ ,עדיפות המלצות לא מגמתיות...

chebis

New member
מצטרפת לבעיה

שערות בבטן זו בעיה שמציקה לי כבר שנים, כל הליכה לים הופכת לסיוט, איך היתם ממליצים להפטר מהן?( במידה ולייזר אפילציה ועוד שיטות כאלה דומות למינהן הן לא אופציה כרגע) האם שעווה פוגעת איכשהו באיזור הזה? אפשר להשתמש בשעווה רגילה כזו שקונים בסופר פארם? ניסיתי פעם אחת להשתמש ברצועות שעווה מוכנות וזה לא ממש עשה את העבודה והשאיר לי בטן אדומה לפחות במשך יומיים. האם מכשיר הסרת שיער של בראון יכול לעשות את העבודה כמו שצריך? תודה לעוזרים, אני מיואשת כבר

למעלה