שלום

שלום

אוקיי.. אז אם לא הבנתם אני חדשה אז נעים מאוד
קוראים לי נטע (גולדברג כמו שאתם רואים) ואני מהצפון - המאוד רחוק! מושב דישון (בערך 20 דקות מקרית שמונה) ואני בת 15 וקצת (הייתה לי יומולדת ב25.7) אני שומעת את הלהקה בערך שנה ולא מפסיקה לאהוב ולהעריץ אותה אבל לא פחות חשוב אני מעריכה אותה. אני מוצאת את עצמי כשאני שומעת בMP אותם, (אתם יודעים.. זאת שמיעה נורא אינטימית ומפוקסת) פשוט מקשיבה לקול של כריס ולנגינה של הלהקה ולא מבינה איך בכל ה15 שנים האלה נזכרתי כל כך מאוחר להכיר אותם?! מנגינה יפייפיה מרגשת ושונה,מילים שפשוט תפורות אחת לשניה,עם קול שאין עוד כמוהו! אני פריקית של שירים בלייב,ויש לי את השירים של leftrightleftrightleftright (אם זה אומר לכם משהו, אם לא אז זה כ-9 שירים מהופעה שלהם (לייב) הכוללים: Glass Of Water 42 clocks ,Strawberry Swing The Hardest Part(בגרסה אקוסטית סוחפת ומדהימה!) viva la vida Death Will Never Conquer fix you (בגרסה מרגשת עד דמעות!!) Death and all his friends השירים כולם מדהימים אבל השירים עם ההערות שבסוגריים ללא ספק מרגשים אף יותר אני לא יודעת אם זה יעניין מישהו אבל חפרתי אז אני פשוט ימשיך... אני הייתי בקורס מדצים בתחילת החופש הגדול (21-30.6) וזה מנתק אותך לגמרי מ "העולם החיצון" זאת הייתה התקופה שמייקל ג'קסון מת אז הודיעו לי את זה שם. אבל קיבלתי שם את הבשורה הטובה ביותר שיכולתי לקבל אם זה שם במקום מרוחק מכל מקום אפשרי או אם זה היה בבית! *פרט שאני רוצה להוסיף* חברה שלי מודעת לזה שאני מאוהבת בטירוף בלהקה הזאת אז בצחוק היא אמרה לי - נטע אל תדאגי! ליומולדת שלך אני מביאה לישראל את קולדפליי!!! אז ביום האחרון של המדצים (30.6) בסביבות השעה 12 בצהרים (אל תתפסו אותי בזמנים) קיבלתי הודעה:"שלא תגידי שאני לא מקיימת הבטחות! קולדפליי אולי באים בספטמבר!" אתם,כמעריצי קולדפליי - יכולים להבין אותי טוב מאוד את מה שעבר עלי:10 ימים רחוק מהבית שמתוכם 5 ימים ביער ו5 ימים בפנימיה, עם מאות אנשים שאתה לא מכיר ממש ואז אתה מגלה - שהלהקה שאתה אוהב כל כך אמורה לבוא לארץ ישראל! פשוט קפצתי מאושר ושמחה והקבוצה שלי הסתכלה עלי כאילו המשפחה שלי זכתה בלוטו ב10 ימים האלה!! אני כל כך מצפה להופעה הזאת! טוב.. האמת שבגלל שאני חדשה כאן אני אשמח שתעשו הכרות שם+מקום מגורים+גיל+ממתי אתה שומע את קולדפליי ואיך הכרת אותם+שיר שאתה אוהב שלהם במיוחד וכל מה שעולה לכם בראש.. תספרו לי קצת עליכם ויהיה נורא נחמד אם תוסיפו תמונות אני אשמח להכיר אנשים- אם זה בפייסבוק (Neta Goldberg עם התמונה שפה בצד) ואם זה במסן - [email protected] . אז תסלחו לי על החפירות
נטע

lilalila

New member
שלום שלום

הי נטע, אני בת 37 ופתאום לפני שבועיים התחלתי לשמוע שיר ועוד שיר ועוד דיסק של קולדפליי.......ותוך כמה ימים נשרפתי לגמריי.... אז אני מבינה אותך לגמר. באמת השירה של כריס היא משהו נדיר. הוא בכלל יציר אלוהים מובחר במיוחד מהרבה בחינות. לא ראיתי יוצר כל כך כריזמטי ואוסף של אייכויות מאז פרדי מרקורי של להקת קווין, למרות שהסגנון הוא אחר (ופרדי, עם כל הכבוד הוא בכל זאת פרדי). מחכה כמוך בכיליון עיניים להופעה בארץ, ושנמשיך לשמוח עם מוסיקה ולהרגיש שיש טעם לחיים...!

איך קוראים לך?

כיף לדעת שטווח הגילאים ששומעים את הלהקה ואף נהנים ממנה היא לא גילאי 16-20! חח בלי להעליב ביחס אליך אני מרגישה פתאום טוב עם עצמי שנזכרתי עכשיו ולא מאוחר יותר =] האמת שאני מקווה שלא תיהיה לי בעיה בקשר להופעה - זאת ההופעה הכי חשובה שאני רוצה ללכת אליה ומחכה לה כל כך אבל מתפללת שאני כן יוכל ללכת להיסטוריה הפרטית שלי ושלא יצא על חתונה של בן דוד שלי

הי!! ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

את כה חמודה ^_^ שמי גיתית אני בת 22 (גם אני עשיתי מדצים אגב
נכון היה כיף
) אני שמחה שהצטרפת
בקרוב כולנו נזכה לראות את השירים שציינת בלייב
ואמרו אמן

D:

את גם נשמעת נורא חמודה! איפה עשית את המדצים? ואמן ואמן.... כלכך מחכה להופעה! מאיפה את?

למעלה