שלום

gmaya

New member
שלום

אני חדשה בפורום הזה, והייתי מעונייינת בעזרה. בפורום "זיהוי שירים" לא כ"כ ידעו לעזור לי אני מחפשת שיר די ישן של קיילי והוא הולך כך: Put yourself in my place When your love is breaking down There´s no one else around put yourself in my place היא מצולמת בקליפ ומרחפת באויר... (אם זה עוזר) * אני מחפשת את הדיסק הישן שלה: ENJOY IT מי יכול להמליץ?? תודה

Fever2002

New member
לגבי השיר

זה שיר יפה שנקרא Put Yourself In My Place (היא עשתה אותו בהופעה האחרונה במחרוזת של Crying Game) ואני חושב שהוא האלבום של קיילי שנקרא Kylie Minogue. היה לה דיסק בשם "Enjoy Yourself" את הדיסק עם השם שאמרת אני לא מכיר אולי מישהו אחר כן אם הוא קיים.

אפרת ר

New member
היי

השיר נקרא put yourself in my place כמו שאמר פיבר 2002, וזה באמת מהאלבום שנקרא קיילי מינוג שיצא בשנת 1994, האלבום עם העטיפה בשחור לבן, וקיילי עם משקפיים... ואין דיסק שנקרא enjoy it, יש enjoy yourself, מ 1989 האלבום השני של קיילי . אם את רוצה לקנות אותו אולי תמצאי בחנויות שמחזיקות דיסקים ישנים (נדמה לי שראיתי פעם בטאאור רקורס בת"א) או בחנויות יד שניה. אם את רוצה ויכולה להזמין מהאינטרנט יש סט משולש של 3 האלבומים הראשונים של קיילי במחיר מוזל בחנויות אוסטרליות...

MrMinogue

New member
אני ממש לא ממליץ

על הסט המשולש - הוא באיכות גרוע להפליא, מבחינת סאונד וגרפיקה. הסאונד ירוד, וויליום נמוך ובאסים גרועים והגרפיקה שעשו "מאשרום" (חברת התקליטים האוסטרלית של קיילי) לשיחזור הדיסקים הישנים שלה פשוט מתחת לכל ביקורת. אני מציע ללכת לeBay ולקנות משם את האלבומים שיצאו דרך PWL ולא דרך החברה האוסטרלית כי הנאה ממש לא מובטחת משם..

למעלה