שלום.

Spring27

New member
שלום.

לא יודעת אם זה הפורום המתאים. אבל אנסה בכל זאת.
לפני כחצי שנה, פגשתי אדם שטען שהוא ׳מתקשר׳. כביכול, הוכיח לי כמה פעמים שהוא יכול לדעת דברים מסויימים בלי שיגידו לו ולפעמים גם לפני שיקרו. באותה תקופה הייתי במצב רגיש מאוד ולדעתי הוא ניצל זאת ולקח ממני כספים על קמעות ואבנים שהוא שלח אליי כדי לסדר את המצב. היו רגעים שהצליח לו לסדר כל מיני דברים וכאלה שלא. והכל באופן רוחני, וכמו שהוא הגדיר זאת ״לשם שמיים״. הוא ציין לא פעם שהוא לא לוקח ממני כסף על העבודה שלו והכל עובר לתרומות. מההתחלה, הוא הבטיח שכל שקל שאשלח - יחזור אליי בעתיד. הבטיח שהוא יחזיר לי דרך גמילות חסדים ואם לא אז הוא מוכן להחזיר לי בעצמו מהכיס שלו. באיזשהו שלב כשזה הגיע לסכום מצטבר של כ60 אלף שקלים הבנתי שזה מוגזם כי כבר לא הצלחתי למשוך כסף ולא הצלחתי לחיות(עבדתי כמו מטורפת בשביל הכסף שלי) ועצרתי את הכל. הוא נבהל שאני מפסיקה להזרים כספים והתחיל להתעלם ממני ולהאשים אותי. ואז הגיעה הודעה ממנו שאני אשמה בהכל ולא מגיע לי כלום בחזרה. אחרי עימות קטן באסמסים הוא הפסיק לענות לי. אני מאוד פוחדת לגשת למשטרה , מחשש ששם יאשימו אותי שאני בעצמי נתתי לו את הכסף וזו בעיה שלי. אבל מצד שני - הוא לקח את הכסף במרמה ומכר לי סיפורים. מה גם שהבטיח שיחזיר, ולא החזיר. וגם נעלם. והחשש השני הוא, שכשיגלה שהתלוננתי עליו ינסה לפגוע בי בצורה עקיפה. היתה פה עקיצה ואני לא יודעת אם כדאי להוציא את הסיפור הזה החוצה בכלל. ואיך ולמי ? תביעה? משטרה? חוקר? או בכלל לסתום את הפה ולקחת את האשמה עליי?

לא אשמה בכלל

למשטרה ! מחר בבוקר.
מדובר בנוכל שעשק אותך ובטח רבות אחרות.
אינך אשמה בכלום.
תדפיסי את כל ההתכתבויות והעלי בכתב את השתלשלות העניינים, המרחק בינך לבין כספך יהיה בהמשך כשתתבעי אותו בתביעה אזרחית, בהצלחה.

למעלה