שלום

SlamminDino

New member
כמה אתה רוצה לחתימה?

בשלושה קטגוריות !!! אני מוכן לשלם הרבה בשביל זה... יש גם קלף שלך שותה בירה? חייב את זה!!

אני חותם בשביל חביות.

יש קלף שלי עושה הכל בו זמנית, ומביא הום ראן עם הרגל, בוולה!...

SlamminDino

New member
אולי כן..

שלום גם לך!! עכשיו תורי לשאול אותך-- אתה יודע משהו על נבחרת ישראל בבייסבול? יש דבר כזה? אתה יודע משהו על ליגה של סופטבול או בייסבול בארץ? כל מידע יעזור!! תודה, ברוך הבא ותבחר בירה לשתייה!!

necrobutcher

New member
אמ...כן יש נבחרת בייסבול

ויש גם סופטבול...הייתי שנה שעברה בנבחרת נוער..ונסענו לצ´כיה..לקחנו מקום שלישיש די חרא... אבל עדיין יש גם ליגה של סופטבול קוראים לה isa יש קבוצות אם אתה רוצה להירשם תיצור קשר...בלה בלה

SlamminDino

New member
יאללה חברה!! נרשום את הבירה אתנו

נשמע גדול!! תודה רבה על שם האתר. אני זוכר שביקרתי שם ושכחתי את השם אז לא הגעתי לשם מאז. מה אתם אומרים? האמת אני מעדיף בייסבול. סופטבול זה כדור גדול כזה שאי אפשר לזרוק בכל העצבים. וווהו!! הלכת לצ´כיה!! איזה יופי.. בטח מילאת שמה על הבירה. חברה, זאת ההזדמנות לשתות על חשבון מי שלוקח אותנו. הזדמנות חיינו!!

necrobutcher

New member
בטח שמיליתי את הבירה...

מה חשבת שאני אסע בשבי לשחק? רק בשביל הבירה... אין בעד מה..ואגב כדור סופטבול יותר קשה מכדור בייסבול...וזה לא מפריע לי כל פעם לעשות נקעים לבסיס הראשון ביד שלו...חח

necrobutcher

New member
אמ...יש כמה מגרשים בארץ..

יש בגזר...יש בכפר הבפטיסטים..ויש בשומרת... יכול להיות בעוד מקומות אבל את המגרשים האלה אני מכיר הכי טוב..

למעלה