שלום

יערולה

New member
שלום

בני בן שנה, סובל כבר המון זמן משלשולים באים והולכים, בחודש האחרון התווספו גם הקאות מדי פעם. יש לציין שהוא גדל בקצב נורמאלי ונשאר כל הזמן על אותו אחוזון למעט החודש האחרון שבו נוספו גם הקאות והוא ירד באחוזון, למרות שהוא עדיין על אחוזון גבוה (60). בשמונה ימים האחרונים יש לו גם חום, בסביבות 38.5, חוסר שקט, חוסר מנוחה וחוסר תאבון. בדיקת שתן וספירת דם חזרו תקינות, כך גם בדיקת צואה. מאז ההקאה הראשונה, הפסקנו את מוצרי החלב אבל לא מסתמן שיפור בשלשולים או בהקאות. ממה יכולים להיגרם השלשולים? יש צורך לפנות לגסטרו? אני כבר ממש מיואשת והאמת גם די לחוצה. בנוסף להכל הילדות אנמי, הוא מקבל 20 טיפות פריפל 3 פעמיים ביום (ז"א 40 טיפות ביום) אבל הברזל ממשיך לצנוח, הוא עמד על 10.2 מגיל 6 חודשים, בשבועיים האחרונים הוא צנח ל-9.9. יכול להיות קשר בין השניים? אתה ממליץ לפנות לגסטרו ילדים? אם לא גסטרו, אז למי כן? המון תודה

החום וההקאות....

אני מקווה שעד שעניתי כבר עברו חסר ההמוגלובין והשלשולים עם ערכים של המוגלובין בסביבות 10 דורשים ברור גסטרואנטרולוגי אני לא יודע היכן אתם גרים אבל הדלת שלי פתוחה עבורכם אפשר כבר לבקש מרופא הילדים לעשות בדיקות דם לצליאק בהצלחה

למעלה