שלום..

Velma Kelly

New member
שלום..

בתור ילדה יחסית נראה לי הכי קטנה מבין האנשים פה רציתי לשאול על סבתא שלי וממה שהבנתי שמדברים פה בבית עליה.. אלימות היא חלק מהמחלה? היא תופעה של המחלה?

למיטב ידיעתי האלימות היא תוצאה של

הזיות.אבי התקיף את אמי ובתחקיר שעשתה לו הפסיכיאטרית הוא הכחיש מכל וכל. הוא טען כי אנשים התקיפו אותו ורצו להרגו והוא היה מוכרח להתגונן. אין שום אשם באדם המתקיף. הוא פשוט חולה מאד.

dinad

New member
מה עושים לשכן

שכן מבוגר (מעל גיל 70) המכהן, לרוע המזל, בוועד הבית ומטפל בגינה על דעת עצמו יחד עם אשתו, התקיף אותי בגלל שגזמתי כמה ענפים בגינה, ניסה לחטוף ממני את המספריים בכוח ונאבק בי, ואח"כ שיקר במשטרה שאני דקרתי אותו ואת אשתו באותם מספריים. מאוחר יותר הוא כתב מכתב או שניים לעו"ד שלי וגם אליי, שהיו מלאים שקרים, סילופים של העובדות, בלבול ודיווחים לא מדוייקים על האירועים, והאשים אותי בכל מיני דברים שלא היו ולא נבראו. אני מכירה אותו גם כמי שמחטט בתיבות הדואר של כל הדיירים ואולי גם בפחי הזבל, הוא פנסיונר שאין לו תעסוקה כל היום פרט לגינה. אחרי המכתבים הללו התחלתי לחשוב, שאולי מדובר פה באלצהיימר... איך אני יכולה לדעת? אשתו צעירה יותר (בת 60 פלוס), ואני מניחה שלא תספר לי, כי אחרי מה שהם עשו לי אין תקשורת בינינו, ואולי היא לא מודעת או שלא תודה בכך בגלל הבושה. אבל הבעיה היא, שהמשטרה התייחסה לשקרים שלו יותר מדי ברצינות, וכך גם השכנים האחרים, כי הוא מעורר אמון ונראה מכובד. מה עושים????????? האיש השמיץ אותי בכל הבניין והוציא דיבתי רעה, ואיש מהשכנים אינו נמדבר איתי עכשיו!

Velma Kelly

New member
מקווה שזה בסדר לומר..

שוב, לפחות מהצד שלי כצעירה פה וכצעירה במשפחה. "אלצהמייר" אינה מחלה שפוגעת בחולה, הוא לא מרגיש בשינוי. ממבט על אבא שלי ואחותו וכל המשפחה, "אלצהיימר" זו מחלה שפוגעת במי שמסביב..

אכן, אין ספק שכל המשפחה סובלת

הסבל של המשפחה שצריכה לא רק להשלים עם התדרדרותו של יקירם, עליהם להתמודד עם תופעות לא פשוטות שנגרמות בעקבות המחלה הזו. מצד שני לא נכון לומר שרק המשפחה סובלת והחולה לא מרגיש מאומה. בשלבים מסויימים החולה סובל וחסר אונים לא פחות מבני משפחתו. לדעתי, גם בשלבים מתקדמים יותר, בהם לכאורה החולה כבר לא מרגיש מאומה, גם אז הוא סובל, רק שאינו יכול לבטא את הסבל שלו.

למעלה