שלום!

Jab2

New member
מזל טוב! אתם מדהימים ומקסימים

ובנוגע לקייטרינג, אז: שיהיה להם לתרופות. (
)

shukpuck

New member
אני לא טובה בניחומים...

כרגע אני יכולה רק להגיד: אוי, מתוקה שלי ולהפנות אותך בחזרה לתגובה הקודמת שלי...

d s d s

New member
חברה שלי עשתה חתונה מדהימה

על שפת הכנרת.. היה מדהים כ"כ ניהננו.. רק האוכל היה קר ומנות צימחוניות אחרי שעה וכו' אבל זה ממש לא חשוב.. ממש ניהננו בחתונה שלהם.. זו חוויה שלא נשכח!

בנניטה

New member
../images/Emo4.gif חבל שכך היה. אבל...

למרות הכל, נראה שהיתה חתונה מקסימה. כמו שאומרים פה תמיד- האוכל זה לא הכלץ חשובים האנשים. מזל טוב! (והבן דוד הזה, בן כמה הוא? הרי ידוע שיש גילאים שבהם, שיהיו בריאים, הקיבה שלהם-בור ללא תחתית)

חני 21

New member
איזה חצוף!!!!!!!!

אני בכלל חושבת שאין צורך שהחתנכלה ייתנו טיפ למללצרים. הרי גם ככה הם (לרוב) מקבלים טיפ נאה מהאנשים סביב השולחן, וחוצמזה זו העבודה שלהם, הם מקבלים משכורת מידי חודש אז למה שאני אתן עוד טיפ???? כ"כ מרגיז העניין הזה.

מקסים! רואים את האהבה...

רוצים עוד תמונות ואני אישית אשמח אם תכתבי את הכתובה החילונית שלכם... מזל טוב!

פיץ26

New member
עזבי, פעלת נכון

עדיף לשלם ולסגור עניין מאשר להכנס לסכסוך עסקי שיעלה לכם ביותר עוגמת נפש. את הפאשלה שלהם הם עשו ולצערי אי אפשר לתקן. אני בטוחה שזה לא מנחם אבל הם נפגעו עסקית עוד יותר, לא רק בגלל הפאשלה אלא גם בגלל היחס. כשאדם מרוצה משירות שקיבל הוא מספר לחמישה חברים, כשהוא לא מרוצה הוא מספר ל-25. כל מי שקרא כן את ההודעה שלך יזכור את השם שלהם להרבה זמן. מעבר לזה, מה שבטוח צריך לנחם אותך זה שיתר ההפקה של הארוע נראית מדהים, היצירתיות שבעיצוב, אתם כזוג, החופה המדהימה.... ואני בטוחה שהאורחים חגגו ושמחו למרות הכל.

מקסימים שכמוכם!

אני חייבת להגיד שאתם ללא ספק אחד הזוגות היותר יפים שראיתי לאחרונה, את מהממת בטירוף ובעלך שיחיה חתיך על! (אני רק יכולה לדמיין איך יצאו הילדים
) נראית חתונה מקסימה ומאושרת ואני מאחלת לכם שהאושר הזה ילווה אתכם כל חייכם! מזל טוב

../images/Emo46.gif חוצפנים !!

טוב שכתבת את זה פה. למרות הפשלה הזו, נשמע שהיתה לכם חתונה כיפית והשמלה שלך מקסימה !!

יעלה1811

New member
מקסים

הי דינגומט, אני מקווה שתראי את ההודעה כי אני חייבת ממך עצות-אני עושה חתונה דומה לשלך, גם לנו אין די.ג'י והכנו פלייליסט על מחשב-זה יצא לכם מוצלח? איך הייתה איכות השמיעה? אנשים רקדו? הנושא הזה די מדאיג אותי אז אשמח אם תעני..

../images/Emo20.gif מגניב!

הצטערתי לשמוע על הקייטרינג, אבל נראה שזה לא כל כך פגם ברוח החתונה. אהבתי מאד את הפשטות והיופי!

דשבורד

New member
איזה יופי של חתונה ../images/Emo39.gif

דינגומט, למרות הסיפור הממש מקומם אודות הקיטרינג, והחוצפה הבלתי נתפסת של הספק הזה, רואים את כל היפה שהיה בחתונה שלכם, ונראה שהיה הרבה. אני אוהבת צניעות וענווה והתמונות של החתונה שלכם, מוכיחות, שענווה, יש בה יופי וקסם שאף אולם או גן יקרים להחריד לא יוכלו לספק לעולם. למדתי משהו קטן ממכם... מאחלת לכם כמובן את כל האושר שבעולם

nishlup

New member
מותק,../images/Emo140.gif../images/Emo99.gif

הייתם זוג מדהימים, הכל נראה מדהים, ומרגישים שהטעם המיוחד שלכם בלט בכל החלטה והחלטה. הצטערתי לשמוע על הקייטרינג, אכן אוכל זה דבר חשוב, אבל להרגיש כ"כ יפה כל הערב, ?? יותר חשוב

גוגולה

New member
פשוט... וואו!!!

תשמעי... זו נראית בהחלט חתונה שהייתי רוצה להיות אורחת בה.מצטערת לשמוע על הפאשלות של הקייטרינג אבל גם נראה שכל השאר מכסה של החיסרון הקטן הזה של האוכל. האווירה פשוט... אחח... קסם.נשמע ונראה שהיה מדהים ושניכם יפהפיים, מאחלת לכם המון המון
ואושר בחייכם המשותפים יחד

havat

New member
נראה כאילו היה ממש כיף להיות שם!

כשהסתכלתי בתמונות ממש הצטערתי שלא הוזמנתי
כי נראה שהיתה מסיבה מדהימה. הכל נראה כל כך יפה, החופה יפהפיה והחתן והכלה כאילו יצאו ממגזין. וכבוגרת נוספת של קייטרינג בעייתי, אני יודעת איך ההרגשה, אבל לאט לאט שוכחים את הכעס, וכשמסתכלים בתמונות רואים רק את הכיף וההתרגשות שהיו

ט ו ש ה

New member
דינגו מתוקה

כתבתי כבר בעבר, ואני שמחה כל כך לכתוב שוב, שאתם פשוט זוג מהמם. המשפחות שלכם מדהימות (ויפות!!! מה זה ריכוז הגנים הזה???), הבית נראה שיגעון, העיצוב מקסים, והחברים שלכם נהדרים. כל הדברים האלה מאפילים על הקייטרינג המצ'וקמק ועל היחס הבזיוני שלהם. כתבה נכון פיץ26 - ביקורות רעות מגיעות הרבה יותר רחוק, ואני בטוחה שאיש כאן לא ישכח את השם שלהם, מה שאומר שלפחות מתחתנים עתידיים לא יפלו למלכודת. נראה לי שהייתה לכם חתונה מקסימה, מאד אישית, ומלאה באהבה - לא רק שלך ושל גיא, אלא של כל האנשים שבאו וחגגו ושמחו בשמחתכם, וזה דבר נהדר ומקסים. מאחלת לשניכם המון אושר ואהבה גדולה

דינגו המקסימה!!!

נעזוב לרגע את עיניין הקיטרינג בצד... החתונה שלכם היא התגשמות החלום עבור מתחתנים רבים... באווירה שקטה ופסטורלית עם חברים שרואים שנהנו ורצו להגיע ולחלוק עמכם את היום המיוחד הזה. שניכם הייתם מדהימים!!! ברמות שאי אפשר לתאר בכלל, ולמען האמת רואים שכל דבר שהייתה לכם נגיעה בו נעשה באופו מושלם, ממרכזי השולחן ועד לפתקי ההושבה.. ואין מה לעשות אלו הדברים שזוכרים באמת. ולגבי הקיטרינג, אני מבטיחה לכם שלפי התמונות נראה שאנשים נהנו מאוד ושמחו איתכם, אלו לא נראים אנשים שיתלוננו על האוכל. ובדיוק מה שעודד אותי בפאשלה הענקית עם הדי גיי (כשיגיעו התמונות אני ארשום גם כאן) היא העובדה ששלושת הזוגות שבאו לראות אותו בחתונה ביטלו איתו את החוזה, וכאן את מזהירה הרבה יותר מ-3 זוגות. חוצמזה הייתי מציעה לך לפרסם את התגובה גם באתר מתחתנים למען מתחתנים, אני יודעת ששאבתי משם הרבה מידע. סליחה על האורך...הייתם מקסימים, והכל נראה פשוט מושלם!!!

כוכי 1

New member
איזה יופי של חתונה!

דינגו, אתם מהממים והכל נראה מקסים ולא שגרתי, כל הכבוד על ההפקה של הדבר היפה הזה. בקשר לקייטרינג העלוב והלא מקצועי - תראי, בחתונה שלנו היו שני ספקים שהוציאו אותי מדעתי מרוב עצבים (הסלון והספר), וזה משהו שהציק לי גם הרבה אחרי החתונה כי באמת חוץ מזה הכל היה מושלם, אבל אחרי הכל קלטתי שפשוט חבל על העצבים ומה שאפשר לעשות לספקים גרועים זה פשוט להפיץ את האמת עליהם, וזה בדיוק מה שעשית פה, ותאמיני לי שהם יפסידו עוד הרבה הרבה לקוחות בזכותך. למרות שזה לא ממש מנחם, לפחות שזו תהיה הנקמה המתוקה שלך בהם, כי מה שהם עשו זה באמת בלתי נסלח. מאחלת לכם המשך חיי נישואין מאושרים ושמחים כמו שנראיתם ביום החתונה.

למעלה