שלומצי כותבת יומן= פשוט ספר מושלם =]

Noaa9

New member
שלומצי כותבת יומן= פשוט ספר מושלם =]

אני קניתי את הספר כי הוא נראה מענין והוא באמת כן. האמת רציתי לשאול אותך כמה שאלות.. - שלומצי אמיתית? - את מתכוונת להוציא שלומצי כותבת יומן 2? - הקטע הסופי זה היה הקטע הכי ------ בספר! פשוט אני כול כך התבאסתי שאין לך מושג! אז תחייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת להוציא שלומצי כותבת יומן 2! ספר מושלםם!, נועה

שלומצי

New member
תודה ../images/Emo176.gif וסליחה...

נועה, קודם כל תודה שכתבת לי. לגבי שלומצי - היא גם אמיתית והיא גם לא אמיתית. כלומר, חלקים ממנה מוכרים לי מעצמי (מה לעשות,רוב הכותבים בסופו של דבר כותבים על דברים שמוכרים להם מחייהם, וזה לפעמים סוד הקסם - שאתה מרגיש שאתה מכיר אותם היטב). ולגבי סוף הספר, אל תתבעסי! בסך הכל נפרדנו משלומצי כשהיא בנקודה חיובית בחיים שלה, לא? וחוץ מזה, הרבה פעמים סופים פתוחים של ספר גורמים לך להמשיך לחשוב, ולנסות להבין מה צופן העתיד של הגיבור - זה לא כזה גרוע.... בכל מקרה אם יהיה ספר המשך, אני מבטיחה (בעצם אני לא מבטיחה) אבל אשתדל לתת תשובות להכל. דקלה

Noaa9

New member
לשלומצי :]

טוב, תודה שענית לי, וסליחה שאני מחזירה לך תשובה רק עכשיו. אוקי.. הבנתי הכול! =] אבל את מתכוונת לכתוב שלומצי כותבת יומן 2 ? או למשל נקודת מבט של יוני? =]]] חייבת תשובה =]]]

לדקלה

דקלה, אני כל כך התחברתי לספר שלומצי כותבת יומן!! שקניתי את זה חשבתי שזה יהיה כמו כל היומנים אבל שהתחלתי לקרוא את זה הבנתי שזה שונה וזה מושך ומרגש כל כך !!! אני יישבתי וקראתי את זה כל הלילה והסוף הזה השאיר אותיי בלי נשימהה!!!! אם את לא תוציאי שלומצי כותבת יומן-2 אני יישאר עם הסוף הזה כל החייםם כל החברות שלי שקראו אותו חשבו גם שהוא ספרר מדהייםם ומיוחדדד בחיים לא קראתי ספר כזה מרתק ומושלם!! את חייבת להוציא 2! דנה :)

לדקלה

דקלה, אני כל כך התחברתי לספר שלומצי כותבת יומן!! שקניתי את זה חשבתי שזה יהיה כמו כל היומנים אבל שהתחלתי לקרוא את זה הבנתי שזה שונה וזה מושך ומרגש כל כך !!! אני יישבתי וקראתי את זה כל הלילה והסוף הזה השאיר אותיי בלי נשימהה!!!! אם את לא תוציאי שלומצי כותבת יומן-2 אני יישאר עם הסוף הזה כל החייםם כל החברות שלי שקראו אותו חשבו גם שהוא ספרר מדהייםם ומיוחדדד בחיים לא קראתי ספר כזה מרתק ומושלם!! את חייבת להוציא 2! דנה :)

לדקלה

למעלה