שלושה בתים וגעגוע

magy

New member
הבדיקה מתחילה למלטה

אחר כך אפשר לעבור לחלק העליון.....השעיר......

ענבר.

New member
מלטה יוק !

מכירה את המשפט הזה? אז הנה החידה השבועית - מי אמר את המשפט, איפה ומתי?

magy

New member
אין לי מושג

אבל מכירה את הביטוי......... בטח לא צ'רצ'יל.......הא?

ענבר.

New member
קר....ברררר....

ממש לא קרוב. תנסי שוב

magy

New member
חיפוש מהיר בגוגל

הוביל אותי לאתר קימקא....... ושם כתוב משפט קצר אדמירל תורכי שאמר "מלטה יוק".

ענבר.

New member
מלטה יוק

יענו, אין מלטה. יענו, עוד לא וטרם ציירו את מלטה על מפת העולם... מוסטפה פשה הטורקי, יחד עם 30 אלף חיילים מנסים להכניע 6000 חיילים מלטזיים ו...נכשלים. על מנת לתרץ את הכישלון, הוא אומר - מלטה יוק.

magy

New member
שאפו על הידע

שלא מריץ אותך לחפש באתרים...... מצאתי עוד מקום שכותב........ הסולטאן הטורקי מהמאה ה- 16 אבל....בלי הסבר........משתמשים רק בבטוי........ שכבר שכחו מי אמר ולמה.....

הזוייה

New member
לא

399 הוא של עבות הבשר. האמת, גם אני הייתי תקופת מה בפורום הכרויות פה בתפוז, שהוא היה הפורום הראשון שאליו נכנסתי למעשה מתוך מטרה מסוימת שעם הזמן איבדה את מהותה ונשארתי מתוך ההנאה שבכתיבה. רוב האנשים, אני משערת, שנכנסים לפורום הכרויות מדברים על הכל חוץ מעל הכרויות, בעיקר ריבים אחד עם השני שאפילו נמרודי ואפללו ביחד לא יוכלו לממן האש והגיצים היוצאים מאצבעות האנשים ע"ג המקלדת. דבר שגרם לי בלב שלם לעקור ולנקז את הכתיבה שלי למקומות אחרים. וכפי שאמרת כל בעלי הפנטזיות למינם, שחושקים באתגר מיני או למצוא עוד מישהי שתסכים לשבת על הספה איתם ולשתות שוקו או לבחוש בשוקו: ) לכן, אני כבר כמעט ולא כותבת שם, גם בגלל שגיל המשתתפים כבר לא רלוונטי אלי. עברתי למקום אחר שמפתח את האינטלקט ומוציא ממני את מיטב החשיבה והכתיבה. ונעים לי גם פה.

magy

New member
עבות בשר או עבות שפתיים?

להרבה מקומות נכנסנו רק לרגע, בגלל השירות ונשארנו כל החיים, בגלל כח האינרציה...... אם ירדת לאן שצריך לרדת, כדי להבין אותי........

למעלה