שלוש פגישות

libertad

New member
שלוש פגישות

החלטתי שאני מספיק זמן כאן כדי להחשף גם קצת בעצמי. הפעם על הפרק (איך לא?) חיי האהבה שלי. עשיתי שם הרבה שמות בתקופה האחרונה. שברתי הרבה שיאים. כנראה שאני פורחת וכנראה שגם רואים את זה. כי בזמן האחרון התרבו להם המחזרים ואני נהנית מתשומת הלב הבהחלט עודפת שאני זוכה לה מצד המין הגברי. אני בגיל שמתחתנים, אתם מבינים לפחות כך רואה את זה הסביבה. אבל לי יש עוד הרבה פסגות לטפס אליהן לפני ההתמסדות. יש לי עוד תואר שני להספיק. יש לי 2 טיולים גדולים בעולם מתוכננים לי. יש לי קורס צניחה חופשית שהחיים הסטודנטלים מונעים ממני בגלל בעיות תקציב. והרשימה עוד ארוכה. מה שלא כללתי בכל התוכניות היה בחור בשם רון. פגשתי אותו לפני חודש וחצי. אני מניחה שהייתי מספיקה לקלקל הכל (כהרגלי) אם הדברים היו מתבצעים באופן מוכר לי. אבל הוא... עשה הכל הפוך. בפגישה השניה שלנו שהיתה לא פחות מדהימה מהראשונה, הוא אמר לי שהוא טס להודו. ``מתי?`` שאלתי מופתעת. ``בעוד 3 ימים`` הוא השיב ולא הניד עפעף. בא, כובש ובורח לחודש וחצי. בערב שבו הוא טס ישבנו על חוף הים עם בקבוק טוב של יין, והרבה בלאגן בראש. ואז הוא נגע בי בפעם הראשונה. הוא העביר אצבע על הלחי שלי. הנגיעה הכי מדהימה שהיתה בכל הזמנים. הרכות, העדנה, כאילו שהוא מרגיש אותי לגמרי. קורא אותי כספר פתוח. עצמתי עיניים והתמכרתי למגע המדהים שלו, הסוחף. משם הסעתי אותו לשדה התעופה. שם היתה פרידה מוזרה. סה``כ שלוש פגישות בינינו וקרבה מדהימה. הוא אמר שביום שלישי נסתכל שנינו לכוכבים ונזכור אותנו. רומנטיקן חסר תקנה, בנוסף לכל היתר. ואני חשבתי שאולי הוא לועג לי. חומד לי לצון. הרי זה לא יתכן שאחרי 3 פגישות... כל הדרך הביתה משדה התעופה דיברתי עם עצמי בקול רם, הרגשתי שאני מאבדת שליטה על עצמי. מעולם לא חוויתי משהו דומה. היו מערכות יחסים ארוכות. אפילו הברזתי פעם למישהו קצת לפני החתונה. אבל מעולם לא אבדתי שליטה. מאז הטיסה- מכתבים. אבל איזה מכתבים הוא כותב... הוא השאיר אותי בלי אויר. לקח אותי למסע רוחני וקסום בהודו. נפש תאומה. מבקש מאוד שלא אלחץ מכך שהוא מריץ דברים קדימה בינינו. נזהר כמוני. שלוש פגישות והלם של שנינו. עוד פחות משבוע שהמטוס מנחית אותו בבן-גוריון. הוא אומר (סליחה, כותב) שהגעגועים התגברו לו כי הוא מרגיש קרוב. אצלי- פאניקה. ההיה או חלמתי חלום? רגע האמת מגיע. ואם הכל יתברר כבדיה? אולי הקסם יפוג? אולי זה לא מה שזה נראה? או גרוע מכך- אולי זה כן האחד? ומה לעשות עם כל הפחד הזה ממחויבות שיש לי? בקיצור כזאת פאניקה שאפילו נתתי מספר טלפון לבחור חמוד שהתחיל איתי ואני אמורה להפגש אתו מחר. חודש וחצי כמעט שאני דוחה הצעות וביניהן גם הצעות שוות לאללה. ושבוע לפני אני נפגשת עם מישהו? כאילו מחפשת את הכפתור שיפלוט אותי החוצה. תודה על ההקשבה למי ששרד עד הסוף. יצא קצת ארוך, אך זהו טבען של השתפכויות. ואם יש עיצות- אשמח מאוד לקבל.

בעייתך פתירה

תסלחי לי מאוד אבל אני לא כל כך מבין מה בעייתך האם את לא מסוגלת לחשוב קצת בהגיון? מה השגעון הזה, עד כדי איבוד חושים ושליטה? בת כמה את? קחי לעצמך שתי דקות, ותחשבי בהגיון קר, נכון חבר מקסים, אבל לא עד כדי איבוד חושים.

sea

New member
תסלח לי מאוד!

אויש.. זה כל-כך אופייני לכם, הגברים, שחלקם אפילו מתיימרים להיות קצת שפויים, לנפנף בכל עת בקלף ה- ה ג י ו ן! אתה לא מבין שכל הרציונליות הזאת שלכם היא זו שדפקה לחלוטין את הרומנטיקה??! ואת- libertad, אל תיבהלי מזה שבחור מקסים גרם לך לסטות לרגע מהנורמליות הקרירה שהתאפיינת בה עד עכשיו. זה מדהים מה שתיארת, אז אל תיכנעי לפאניקה שהשתלטה עלייך, ותפסיקי לחפש נואשות את הדפק. לא חייב להיות כזה. (זה כל פעם מדהים אותי מחדש, האנשים האלה, שכל החיים שלהם הם בחיפוש מתמיד אחר האושר והאהבה, וסוף סוף כשזה נוחת עליהם, הם פתאום נבהלים או בורחים או מרגישים לא ראויים או לא מוכנים או WHATEVER...!) בכל אופן, אני מחזיקה לך אצבעות. SEA

חיננית

New member
גם אני

מחזיקה לך אצבעות ויותר מכך .תהני עד כלות ,ואל תחפשי לך שטויות כי האהבה האמיתית נדירה .התמקדי בו זה שמרגש ועושה לך טוב כל עוד זה קיים. האמיני לי אם תחלןף האהבה ,יהיה לך מספיק זמן לכל מיני טלפונים לבחורונים אלו ואחרים..לזה אל תדאגי אז תזרמי...בכייף

לא כל הגברים

קודם כל נא לא לצאת בהכללות , יש גם גברים שנשאר בהם שמץ רומנטיות (למרות כל ,תסלחו לי ,``הכלבות`` שאחרי שאתה משקיע הם ... בקשת).זה לא אומר שלפעמים לא צריך לחשוב בהגיון. רגש והגיון צריכים לבוא ביחד. ולעניין עצמו - הלוואי ולא תתבדי... מחזיק אצבעות

shelly09

New member
ל.........

אני קארתי הכול אבל לא המשכת מה קרה אם הבחור לאחר שנחת!

עמרי23

New member
זאת אהבה וזה מדהים שזה כך

סיפורי אינו דומה לשלך,אבל יש בו מהשכרון שהרגשת ומתחשות הנפש התאומה. היתה לי חברה שבזמן שיצאנו הכרתי מישהי בעבודה ונשביתי בקשמיה והיא בקסמי,חשבנו שאנחנו בסך הכל ידידים טובים,אחים בנפש,אבל האהבה גברה על הכל,ושניה לפני שעברנו את הגבול עזבתי את ה``היא`` וכיום אני עם הנפש התאומה שלי,ואנחנו שנינו יודעים שזה כ``כ נכון וחזק ושכל ההקרבות שהקרבנו שנינוהן כלום לעומת מה שיש לנו כיום,אז תזרמי עם זה,תלכי על זה ואל תתני לזה לברוח,כי קשה למצוא אהבות כאלו,באמת שקשה.

רותי ב.

New member
לא תמיד מוצאים את הנפש התאומה

את האהבה האמיתית. מצטרפת לכל מחזיקי האצבעות, וכמוהם אומרת - תזרמי איתה (עם אהבתך), תהני ממנה, ותממשי כל רגע, כל תחושה. המון בהצלחה (-:

למעלה