שמאל יקר להתעורר

שמלת תחרה1

Well-known member
ככה הם באים להפגנות ,יש להם אוטובוסים פראטיים השאלה מי מממן אותם ? זה לא כסף קטן ⁦☝⁩תפתחו עיניים אם איזה ארגון יש לנו עסק ומה יהיה אם הם יקחו לנו את השלטון.

ראו במי עוד תומך מארגן ההפגנות, ברור לכם מדועלא איכפת לו להרוס את מדינת ישראל היהודית?
FB_IMG_1595743125833.jpg

קבצים מצורפים

• FB_IMG_1595743050616.jpg
    FB_IMG_1595743050616.jpg
    KB 28.8 · צפיות: 2

Harrington

Well-known member
מנהל
יש שמאל לגיטימי שמוחה ויש שמאל קיצוני ש'חוטף' את המחאה/הפגנות לכיוונים קיצוניים.

קרה גם בעבר. יקרה גם בעתיד. דרכו של עולם :).

Harrington

Well-known member
מנהל
השאלה מי יפגע מהקיצונים?
אף אחד במיוחד.
הנפגעים (לא פיזית) הם אלו שמגיעים למחות ולהפגין בתמימות ומתוך כאב.
התקשורת תסקר גם הפגנה של 200 אנשים כאילו המדינה התמוטטה. היא 'תיפגע' כשהיא תגלה שהציבור פחות מטומטם ממה שהיא חושבת.
מעבר לכך לא יקרה הרבה בעקבות הדברים האלה.

SupermanZW

Well-known member
ככה הם באים להפגנות ,יש להם אוטובוסים פראטיים השאלה מי מממן אותם ? זה לא כסף קטן ⁦☝⁩תפתחו עיניים אם איזה ארגון יש לנו עסק ומה יהיה אם הם יקחו לנו את השלטון.

ראו במי עוד תומך מארגן ההפגנות, ברור לכם מדועלא איכפת לו להרוס את מדינת ישראל היהודית?
צפה בקובץ המצורף 904
מי מממן? ראיתי את השאלה, לא מצאתי את התשובה.

מקסים 45

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 904
תומך ערבים ידוע

Harrington

Well-known member
מנהל
הבחורה נראית יפה וחמודה.
הבחורה מחבלת מוכרת ושונאת ישראל שמשתייכת למשפחת מחבלים שונאי ישראל מוכרת מהכפר נבי סאלח שבגזרת בנימין.
נדמה לי שבתמונה הזאת היא עדיין הייתה ילדה, אבל אל תתפוס אותי במילה. אגב בשהותה בכלא הישראלי היא השמינה קצת.

באמת לא ברור לי למה יש שמאלנים שמתחברים עם מחבלים, אבל אני מניח שזה כדי לעשות שלום עם הערבים כמו שראשי ממשלה פרס ורבין נפגשו עם ערפת לעשות אתו הסכמי שלום. לשמאל יש שאיפות טובות ואנושיות, לא מוכרחים לאהוב את המחבלים הרעים כדי לעשות הסכמים עם הערבים ולחיות אתם בשלום בעתיד.

Harrington

Well-known member
מנהל
באמת לא ברור לי למה יש שמאלנים שמתחברים עם מחבלים, אבל אני מניח שזה כדי לעשות שלום עם הערבים כמו שראשי ממשלה פרס ורבין נפגשו עם ערפת לעשות אתו הסכמי שלום. לשמאל יש שאיפות טובות ואנושיות, לא מוכרחים לאהוב את המחבלים הרעים כדי לעשות הסכמים עם הערבים ולחיות אתם בשלום בעתיד.
להיפגש עם מחבלים לשעבר בנסיון לעשות שלום, עוד ניתן להבין. להיפגש עם מחבלים בזמן שהם פוגעים בבני עמך, מדרבנים אחרים לפגוע בבני עמך, משלמים לאחרים על פגיעה בבני עמך, ולהתסחבק ולהתחבק איתם ולדבר 'שלום', זה משהו אחר לחלוטין. זה לא לשאוף לשלום, זה לשים פס על בטחון אלו שאתה (כראש ממשלה) מופקד על בטחונם לצורך התמונה בעיתון ותמיכת התקשורת והרייטינג.

ראשי ממשלה ישראליים נפגשים עם ערפת רב המרצחים לשיחות שלום. לא צריך לחיות עם המחבלים באהבה, רק בשלום. אם יש שיחות שלום ומו"מ דיפלומטי שמבוסס על אינטרסים, זה לא בהכרח צריך להזיק לביטחון. כשיהיה שלום לא יוכלו המחבלים עוד לפגוע בנו והם בוודאי גם ייעלמו עם הזמן.

Harrington

Well-known member
מנהל
ראשי ממשלה ישראליים נפגשים עם ערפת רב המרצחים לשיחות שלום. לא צריך לחיות עם המחבלים באהבה, רק בשלום. אם יש שיחות שלום ומו"מ דיפלומטי שמבוסס על אינטרסים, זה לא בהכרח צריך להזיק לביטחון. כשיהיה שלום לא יוכלו המחבלים עוד לפגוע בנו והם בוודאי גם ייעלמו עם הזמן.
כאמור, מחבלים לשעבר, ניתן להבין. יש מחלוקת, אבל אפשר להבין.
להיפגש ולהתחבק עם מי שבאותו רגע ממש חותם על צ'ק למחבל שהולך ומרצח בבני עמך, זה לא לשאוף לשלום וזה לא לפעול לשלום. זה לפעול בטיפשות ותוך שימת פס על בני עמך ועל שלומם ועל בטחון ישראל.

SupermanZW

Well-known member
לא יהיה שלום, ככל שתקדים לצאת מהאשליה כן ייטב.

למעלה