שמות האלבומים של beenie man

• פותח הנושא 369M
  • פורסם בתאריך

369M

New member
שמות האלבומים של beenie man

מה נשמע? אני מחפש את כל שמות האלבומים של beenie man זמר הדאנסהול הבן אדם תותח! ואם אפשר את דעתכם המקצועית מהו האלבום הכי טוב? ואת רשימת השירים בכל אלבום אבל אם זה מקשה עליכם אז עזבו 10x

כל האלבומים ושירים מומלצים-בפנים!

לא רשמתי לפי הסדר כרונולוגי,מקווה שלא אכפת לך(אבל ציינתי שנים של אלבומים) 1983: The Invincible Beenie Man: The Incredible Ten Year Old DJ Wonder - Bunny Lee 1992: Cool Cool Rider - VP 1994: Dis Unu Fi Hear - High Tone 1994: Defend It VP 1994: Guns Out with Bounty Killer - Greensleeves 1995: Blessed - Island 1995: Maestro - Greensleeves & VP 1995: Mad Cobra Meets Lt. Stitchie & Beenie Man - VP 1997: Many Moods Of Moses - VP 1999: Y2K - Artists Only 1999: Ruff N Tuff 1999: The Doctor - VP 2000: Art and Life - Virgin 2001: Black Liberty 2001: Youth Quake 2002: Tropical Storm 2004: Back To Basics 2006: Concept Of Life 2006: Hundred Dollar Bag 2006: Undisputed 2007: Monsters of Dancehall 2009: The Legend Returns 2004: Live In San Francisco 1995: All the Best 2000: Best of Beenie Man 2002: Gold - The Very Best of - Charm 2005: Kingston to King of The Dancehall 2005: Greatest Hits So Far הוא נמצא כמובן בהמון אוספים של דאנסהל החל מאוספים רשמיים ועד למגה מיקיסים של סאונד סיסטמ'ס... אם בקישת המלצות לשירים אז הנה כמה מאלה שאני אוהבת במיוחד. joyride King of the Dancehall אחד הליהיטים הכי גדולים שלו-Who Am I Dude-גם להיט ענק שאני אישת מאוד אוהבת אם אתה צריך עוד המלצות....

369M

New member
אוקיי..קודם כל וואווו

תודה רבה על התשובה המספקת סיפקת ברמות גדולות שיש לי אפילו עוד שאלה חח איזה אוספים של דאנסהול טובים מאד יש? ואם אפשר הורדה (אם אסור לבקש פה אז סורי אני חדש) תודה רבה! :)

לגבי אוספי רגאיי טובים...

יש כמה,אני אזרוק לך כאן כמה המלצות שנראות לי סבבה יש לייבל בשם Greensleeves שהוא אחד הלייבלים המובלים בתחום האוספים הבינלאומיים בכל מה שקשור ברגאיי. שני סוגי אוספים שהם מוציאים נקראים RAGGA RAGGA RAGGA ועוד אחד בשם סאמפלר-שניהם יוצאים אחת לכמה חודשים עם הלהיטים הכי חמים של הרגאיי באותו הזמן. אפשר להשיג את האוספים האלה בארץ,אבל ניתן גם להזמין אותם מחו"ל אם אתה רוצה המלצות ספציפיות-או אוספים שאני אהבתי במיוחד-רק תבקש.

369M

New member
תודה רבה..שאלה בפנים

האוספים שנתת הם של דאנסהול? התמכרתי לסגנון

כן אבל לא רק. יש

יוצאים מהכלל באוספים האלה. למרות שרוב השירים שם הם דאנסהל. אבל גם הדאנסהל מתחלק לתקופות שונות שבוא הסגנון התפתח והשתנה. לדוגמה קח את סוף שנות ה80 עד שנת 94-אמנים כמו קוטי ראנקס,שאבא ראנקס,שאקא דמוס ופליירס(מומלצים במיוחד על רידים שנקרא:BAM BAM RIDDIM) זה סגנון מאוד מסויים של דאנסהל הנה שיר לדוגמה מהשנים ההן שיר שנקרא Ting-A-ling של שאבא ראנקס מ1992: http://www.youtube.com/watch?v=gVxCEW-5teo נקפוץ עכשיו לסוף שנות ה90 הדאנסהל התפתח,הרידימים כבר לא מתבססים רק באס ותופים.אלה מכניסים כלים נוספים והרידימים כבר עולים שלב אחד קדימה. הנה דוגמה לרידים בשם SHOW TIME שיא ב97(ואחר כך זכה לחידוש ב2008) http://www.youtube.com/watch?v=bfJxcB_j9Fk&feature=PlayList&p=3A0AC6F5F3595D74&index=0&playnext=1 אם נעבור לתחילת שנות ה2000 אנחנו כבר ניתקל ברידימים הרבה יותר אלקטורנים. הרכב המפיקים\זמריםWARD21 התמחו ברידימים שכאלה הנה אחד שיצא ב2000 בשם Bellyas כאן הם מבצעים בעצמם שיר שנקרא Blood Stain הנה עוד שיר מעולה על הרידים הזה :Capleton - Who Dem http://www.youtube.com/watch?v=rJWqjO8tggE בסוף 2005 תחילת 2006 הדמיון של המפיקים הג'מייקנים והרקיע שחקים והרידימים לקחו את הדאנסהל למקום שונה לחלוטין ממה שהוא היה קודם. הרבה יותר רקיד, הרבה יותר קציבי-מזכיר קצת את ההיפ-הופ האמריקאי אבל עדיין שומר על ציביון ג'מייקני מובהק. הנה דוגמא לאחד הלהיטים הכי חמים של שנת 2007 שיר של וייב'ס קרטל-דיג'יי מאפים(ככה נקראים זמרי הדאנסהל) שצמך בתחילת שנות ה2000) שנקרא I NEVA http://www.youtube.com/watch?v=VDbVt-T-53U&feature=related הדאנסהל ממשיך להתפתח אבל בבסיסו שומר על אותם החוקים המוזיקלים שלו עוד משנות השמונים המוקדמות ועד היום. אחלה מוזיקה! אחלה מקצבים! אם יש לך עוד שאלות או בקשות להמלצות רק תשאל.

369M

New member
וואו תודה רבה (בפנים)

באיזשהיא תגובה שלך כתבת לי שאם אני ארצה אוסף שאת אוהבת את תתני לי איזה אוסף את יכולה להמליץ לי שהוא טוב במיוחד? של דאנסהול

בטח,הנה כמה המלצות שלי

קודם כל הנה אוסף פרטי שאני ערכתי לעצמי,אפשר להשיג את השירים האלה בבכיף באינטרנט. WARD21-MODEL&POSY CAPLETON-WHO DEM T.O.K-SHE BLAZING BUJU BANTON-ACTION BUJU BANTON-CHAMPION SILVERDON-TRY CUTTY RANKS&WAYNEM WONDER-LAMBADA ALDO RANKS-ASESINA SIZZLA-TAKING OVER T.O.K-TOP O TOPA CHAKA DEMOS&PLEYRS-MERDER SHE ROWT barrington levy-hire i come i wayne-can'T SATISFAY HER עכשיו לגבי אוספים רשמיים שאני אוהבת הנה המלצה חמה ממני זה אחד מהאוספים שכבר כתבתי עליהם RAGGA RAGGA RAGGA 2010 אחלה של דאנסהל שמסכם את הלהיטים החמים ביותר היישר מהאי! גם האוסף samplre20 ממש חזק(יצא בשנת 2000 ועד היום הוא אחד האהובים עליי ביותר) דרך אגב האוסף המקביל של samplre20 הוא RAGGA RAGGA RAGGA 14-את שניהם אפשר להשיג בארץ. יהיה לך מעניין לשמוע אומנים שונים על אותם הרידימים כשכול אחד לוקח את הרידים לכיוון שלו... אם אתה רוצה ללכת לכיוונים קצת יותר קלאסים של הדאנסהל הייתי ממליצה לך על האוסף:24 Karat Gold שם אתה יכול למצוא שירים של זמרי הדאנסהל האגדתיים Eek-A-Mouse(שהופיע בארץ ב2006) John Holt Tiger Shabba Ranks Michigan & Smiley Yellowman ועוד המון חבר'ה טובים רוצה עוד המלצות,או שיש שאלות דבר איתי,אני ממש כאן

369M

New member
וואי תודה רבה אני מה זה מעריך את זה.

תודה רבה רבה רבה, נגמרו לי השאלות :) שוב תודה

יופי של שאלה-הנה לך ההסבר

בזוקה הוא אחד מזמרי הדאנסהל המרגשים,המתוחכמים והטובים ביותר שיש לנו בארץ! אני לא אביך אותו כאן יתר על המידה. אני רק אספק לך קצת רקע ואתן לך דוגמאות לשירים שלו שאתה יכול לשמוע) בזוקה עבד עם כל גדולים ברגאיי בארץ. הקליט שיר לאוסף ההיפהופ-רגאיי המחתרתי מקרופון למקסימום(יחד עם שירי) הופיע באין ספור פסטיבלים ומסיבות רגאיי והיפהופ. היה חלק מההרכב שבאב הרכב שהיה תחת חסותם של מוקי ופילוני(שהכי את בזוקה,שירי,מני וש"ס) ניתן לשמוע שיר שלהם יחד עם מוקי באלבום הבכורה שלהם. לאחר מכן הוא הקליט אלבום יחד מני בשם "רוצים לקצור" אלבום שלצערי הרב נגנז כי ממש חכיתי לו.והיה אמור לצאת ע"י פישי הגדול וג'אבקה(שאז עבדו יחד ונהלו לייבל בשם "צלילי שלום" היה חבר בפרוייקט ספיישל היום לפי מה שאני יודעת הוא מקליט לבד,מופיע הרבה ובעיקר נותן לחובבי רגאיי ישראלי כמוני לחכות באדיקות לאלבום הסולו שלו. הסיבה שהשם שלו מודגש באדום זה כי הוא מומחה פורום! הנה כמה דוגמאות לשירים של בזוקה סץם כי כדי שתכיר את אחד השמות הכי חמים בסצינת הרגאיי דאנסהל הישראלית אני אתחיל עם אחד משירי הדאנסהל הכי גדולים שיש לנו בארץ זה גם השיר הראשון שלו שהזכרתי "חלום חיי" יחד עם שירי שיר אש!!!! http://www.youtube.com/watch?v=yLNBooikjXk הנה ספיישל שלו ליוניטי סאונד עם השיר שלו "בחזרה לשורשים" http://www.youtube.com/watch?v=5LStaOVRIWU הנה השיר של מוקי ושבאב מתוך אלבום הבכורה של מוקי "שמע ישראל" לשיר קוראים "תן לי לפה את המקרופון" http://www.youtube.com/watch?v=1sN9BNbGzZE ברור שאלה דברים ממש על קצה מזלג! אבל תמיד טוב להתחיל מאיפה שהו

eladw10

New member
שכחת את החלק הכי חשוב!

שנה שעברה הוא הוציא מיקסטייפ שמסכם עשר שנים של פעילות שלו, המיקסטייפ ניתן חינם להורדה, כרגע אין לי את הקישור להורדה (עד לא מזמן הוא עדיין היה בחתימה של בזוקה...) עוד משהו- בזוקה גם היה חצי מתוך ההרכב "הר אפריים" (שהכיל את בזוקה ואת סטאס), שלפי מה שאני יודע הקליטו אלבום בגרין האוס בסביבות 2005 אבל האלבום נגנז. (דרך אגב יכול להיות שהתכוונו לאותו דבר ושהאלבום שאת כתבת שהוא הקליט ביחד עם מני הוא בעצם האלבום של הר אפריים שנגנז אבל יכול להיות שזה גם שני דברים שונים לגמרי).

לא,האלבום שהוא הקליט עם מני

זה לא אותו אלבום, למרות ששניהם הוקלטו בגרין האוס שזה האולפן של מני בקיבוץ גבעת חיים ממ לא רשמתי את כל הביוגרפיה שלו כי אמרתי בהתחלה שאין ברצוני להביך אותו. אבל תודה על מילוי החורים-בזוקה ראוי לכל טיפת כבוד שנותנים לו

eladw10

New member
אה סבבה

פשוט לא הייתי בטוח בקשר לזה כי אף פעם לא שמעתי על האלבום הגנוז עם מני... בקשר למיקסטייפ- הקישור שבזוקה פירסם בעבר כבר לא עובד, אני מאמין שאם תבקש ממנו הוא יסכים להעלות לך שוב.

369M

New member
וואו תודה רבה! נזכרתי מזה שהבאת את חלום חיי

וואי חלום חיי, איזה שיר ילדות זה... אז אני כן מכיר אותו. תודה רבה לכם! עפתי לחפש חומרים שלו באינטרנט...

369M

New member
בזוקה, תועיל בטובך להעלות את המיקסטייפ שלך?

בזוקה, תועיל בטובך להעלות את המיקסטייפ שלך שנית לאינטרנט? אני מעוניין לשמוע אותו.

369M

New member
חח טוב במעט שחיפשתי לא מצאתי הרבה..

חח חיפשתי כמה דקות ואין כמעט משהו.. חוץ מחלום חיי ומשהו כמו רוחות.. באסה, אני נזכר בו והוא באמת אלוף.. יש דרכים להשיג חומרים שלו? אולי אפילו לקנות..להוריד אגב, שמעתי שפתחו רגאיי סטיישן בתל אביב, יש שם גם דאנסהול ורגאיי ישראלי? ועוד דבר, ב ז ו ק ה בכבודו ובעצמו רשום פה? או שזה איזשהו מארגן שלו הוא יחצן מה שזה לא יהיה. אם זה כן הוא, בזוקה, יש מצב תתן פה איזה תגובה? תודה

eladw10

New member
בקשר לבזוקה-

אפשר לקנות את הדיסק של ספיישל במאדמאן ב-30 ש"ח (אני חושב שבסנטר אין...) ולקבל ביחד עם שלושת השירים של בזוקה, עוד הרבה שירים טובים של אמנים מצוינים (צ'ולו, פישי, נצ'י נץ' סול ג'יי ועוד שיר אחד של וולקן). אפשר למצוא את בזוקה גם בהרבה ספיישלים לסאונד סיסטמים למיניהם (אני חושב שבעיקר רודבוי סאונד- שהם גם אלו שעשו את המיקסטייפ של בזוקה, יוניטי סאונד וראסטה ליון). חוץ מזה אני חושב שאתה יכול למצוא אותו רק כאורח בכל מיני שירים (לדוגמא במיק למקס 1, פרט לחלום חיי הוא נמצא גם בשיר הארוך, וגם באלבום של אמ.סי שירי הוא מתארח וגם בדיסק המדהים של פרודוקס וכו'...) או בפריסטיילים מעסק שחור או בקטעים של שבאב או של הר אפריים שמסתובבים ברשת... וכן המשתמש "ב ז ו ק ה" זה בזוקה בכבודו ובעצמו... בקשר לרגאיי סטיישן- הייתי שם השבוע ולא היה להם שם רגאיי ישראלי כשבאתי, אבל יכול להיות שפשוט באותו רגע שהייתי לא היה...

369M

New member
אה וואלה, תודה רבה!

תודה רבה על התשובות אני מתכוון ללכת לרגאיי סטיישן בעוד מספר ימים, אני גם אצלצל לפניכן לשאול אם יש. בקשר למאדמאן אתה מתכוון לזה בתחנה המרכזית? ולבזוקה שלחתי איזשהי הודעה אם הוא יכול לעלות שירים שלו לאינטרנט שוב. תגידו ואיך צ'ולו? שמעתי שירים שלו מתבלין ישן..נורא אהבתי

eladw10

New member
צ'ולו ענק!

חוץ מזה שהוא אחד מזמרי הרגאיי הגדולים בארץ הוא גם בנאדם אדיר! הדיסק שלו "תבלין ישן" מומלץ מאוד! וחוץ מזה, שווה לך גם לחפש קטעים שלו ביוטיוב... את ספיישל אפשר להשיג במאדמאן בתחנה המרכזית, ובבן יהודה וגם זה דיסק מומלץ מאוד.

למעלה