שמות החברים וימי הולדתם

שמות החברים וימי הולדתם../images/Emo65.gif

הניק שלי : mottitol תאריך לידה: 29/09/59 הניק שלי : פלומה פיקאסו תאריך לידה- 26.6.06 הניק שלי שוקלד אגוזים תאריך לידה : 29.12.47 הניק שלי: נייטי תאריך לידה: 17.6.76 הניק שלי: עינת גרוס תאריך לידה-נו לא הכל זוכרים הניק שלי - יערה היחיד תאריך לידה : 23.11 הניק שלי :צביקוש 23 תאריך לידה: 7.11.1980 הניק שלי: כהן חיים תאריך לידה: ב 15.10.45 הניק: עודד יפה נולדתי בפרדס בירקונה ב 30 וגם ב31 למאי 45 הניק שלי:עידית רון תאריך לידה: 6/9 הניק שלי: שטויותבמיץ תאריך לידה - 17/9 הניק שלי sarlior√ ת.לידה-2.8.65 הניק שלי: נוני צנוני תאריך לידה 23.12 הניק שלי: דנטל תאריך לידה 9/4 הניק שלי : mottitol תאריך לידה: 29/09/59 הניק שלי : קורות חיי תאריך לידה : 28.12 הניק שלי - מהפכן תאריך לידה - 5.6 הניק שלי: M הדרך תאריך לידה . 67 .19.1 √ הניק שלי Liyah . תאריך לידה: 05.06.1986 הניק שלי: קליאופטרה היחידה תאריך לידה: 11-10 הניק שלי : יפהשלי1970 √ תאריך לידה - 09.02.1970 הניק: רותיק תאריך לידה - 23.04 הניק שלי: מיקושה. תאריך לידה: 67 15.4 הניק שלי: כהן חיים תאריך לידה: ב 15.10.45 הניק שלנו : dify&dafa dify ב8.3 dafa ב29.11 הניק שלי : קלאסיקה יום הולדת 4.8 מצטרפים חדשים מוזמנים למלא פרטים

עינב היי, לאן לשלוח את המתנות ?../images/Emo11.gif

ככה , נכנסים משאירים תאריך לידה והולכים? תמלאי שאלון - ספרי על עצמך עיסוק תחביב בעלי חיים האם את חובבת שווקים מציאות וטיולים..... אחרי שוועדת הקבלה תעיין בבקשתך נשבץ אותך לתורנות ותקבלי כרטיס מועדון..... שבוע טוב

foggy night

New member
בסוף תתנו לי כרטיס-חבר-מועדון?

בת 24, סטודנטית למשפטים שנה שניה, גרה בקריות. תחביב - קניות (חבר שלי יעיד) (כשהוא ראה שאני כותבת את זה הוא הניד בראשו לאות הסכמה). חוצמיזה: כותבת וקוראת שירה, בעיקר יונה וולך, חובבת ספרות, מתעסקת באומנות שימושית ותפירה, חובבת איפור-טיפוח-ושטויות של בנות (שוב פעם הוא עושה עם הראש), אוהבת מוזיקה בעיקר ישראלית (רוק), חובבת עציצים שתילים וכו', פדלאה עם תעודות, מומחית לענייני הכל בשני שקל, מגדלת סוקולנטים סדרתית. זה מה שאני זוכרת כרגע. בעלי חיים - מגדלת מעל 20 דגים ו- 5 שבלולי מים. מאכילה גם חתולת רחוב עם 3 רגליים (וחצי) זהו? התקבלתי?

ברור שהתקבלתם ../images/Emo88.gif

גם כותבת שירה גם חובבת ספרות גם אלופה בקניות ב2 שקל גם מגדלת צמחים גם לומדת משפטים ומגדלת בעלי חיים........... קבלו את החדר לידי , וכבר מנפיקה לכם כרטיס ......לכם, דהיינו לך ולחבר כמובן....
בואי ספרי איפוא הכי כדאי לשוטט בצפון, ועל מקומות מענינים שאת מכירה ברשותך אני מצרפת הסבר, לכל אלו שהרימו גבה ושאלו מה זה סקולנטים ...יענו קקטוסים.

foggy night

New member
אל תעלבי אבל

החבר לא בקטע. "מה יש לי לעשות שם?" זו שאלת המפתח... קקטוסים זה סוג של סוקולנטים. אבל לא כל הסוקולנטים הם קקטוסים. נו שוין. לשלי אין קוצים. בצפון יש המון חנויות מאאאגניבות. מה הכיוון? מה אתם אוהבים? לאחרונה גיליתי כאן 2 חנויות שוות שהן בעצם רשתות - חנויות לבנות בלבד! איפור, טיפוח, שטויות לשיער, לציפורניים וכו': beutycare - קניון חיפה - קומה תחתונה WOW - קניון לב המפרץ - קומה תחתונה המחירים מתחת לגובה הדשא.

sarlior

New member
פוגי אנחנו חוגגות באותו יום

אבל השנה...השנה.... דרך אגב, מתה על ביוטי קר, אני והבת שלי מסתובבות שם כמו שתי ילדות קטנות ב"טויס אר אס"... סניפים שלהם יש גם בקניון השרון בנתניה,קניון הזהב בראשון. את WOW אני לא מכירה. יש עוד סניפים שלהם ברחבי הארץ???

foggy night

New member
הנה לך

קישור למעלה יש רשימת סניפים. כתוב שלב המפרץ הוא "בקרוב", אבל הוא מאוד קיים ופתוח....

ערו

New member
ואותי שכחת אה?!

אוקיי! אני בתול... 31.08.68 תחכי לקיץ! יום רטוב

ואני אחרונה חביבה? ../images/Emo9.gif

31.3.65
מה גם צריך תחביבים וכאלה?? יאוו'לי, נמחזר שוב? טוב, אז התחביב שלי זה לאהוב אתכם חברים שלי. מסתבר שאתם בין התחביבים האהובים עלי. יאללה, יאללה, לא לתפוס תחת !! אני אוהבת לשיר, לרקוד, לבשל, לגלוש ולעשות חיים. כרטיס מועדון אפשר לקבל (במבטא רוסי כבד). יום חמים, נעים ושבוע וחודש נפלא

אחלה תחביבים../images/Emo127.gif

ומה עם יתר הפרטים? ראי הודעתי לבתול ומה שלומך היום? חזרת לעבודה? שמרי על עצמך

בתול יקר../images/Emo3.gif

לא מקבלים אצלנו מתנות בלי למלא את כל הדף מקור הניק עיסוק מצב משפחתי איזור מגורים תחביבים והיתר כיד הדמיון ...... אין הנחות........

ערו

New member
שובבה

תכניסי ת'לשון.. מקור הניק - תימן ,יד ראשונה מצורף.. עיסוק - מקפיץ הודעות בפורומים שונים,במיוחד שקשורות אליי.. מצב משפחתי - סביר..סביל..סוער.. איזור המגורים- מרכז הארץ..ממש באמצע..ליד הסוף.. תחביבים- חריזה בז' או בכל איבר אחר..רצוי בעט.. יש הנחות לתימנים?..

M הדרך

New member
חנס חנס יא יאמן

מה שלומך? כייף לראות לך שוב ..מה עם קופי הקועלה??
אל תתקנו בדיחה פרטית.. ספר מה נשמע אצלך.

ערו

New member
ויייייייייייייי זו את????????

פישששששששששששששש אמ הדרך אלק.. את צריכה להיות... עלהדרך..! אצלי ה כ ל בסדר..בעצם כמעט.... מחפש לצאת קצת לחופש..יש הצעות..? את בטח מבינה.. אהלן וסהלן..( עזבו רק היא מבינה)

M הדרך

New member
בוא למרוקו

לתימן אין תיירות ואפילו חל איסור מוחלט ע"י המטה ללוחמה בטרור...ומרוקו לעומתה על גבול האזהרות התמידיות..אבל ברמה נמוכה בהרבה..אבל ההנאה..אחחחחחחחחחחח יא חביבי..מרוקו מדהימה...בוא תצטרף אלי במרץ ו/או אפריל..

אין חצי הריון ../images/Emo8.gif

תמלא כרטיס עם כל הפרטים ואתה בפנים........ עיסוק איזור מגורים מצב משפחתי תחביבים וכל מה שאתה רוצה לספר על עצמך.......

למעלה