שמתי לב שהאופי ולא היופי!

סופי1

New member
שמתי לב שהאופי ולא היופי!

היום בדרך חזרה מבית הספר חשבתי שאני צריכה עוד ממזמן מכנס חדש, הארון שלי במצב עני, וחשבתי שעקב העובדה שאין לי כסף (ולמשפחה שלי אין) אולי אני אוכל לדחות את הקנייה עוד קצת-כמו שעשיתי עד עכשיו. ואז שמתי לב, יש לי די הרבה חברות, לא חסר לי, אני לא כזאת יפה, אני אפילו די מכוערת, ועדיין יש לי חברות, אני לא עשירה, ועדיין יש לי חברות, אין לי ארון מלא בגדים, עדיין יש לי חברות, מה שאני מנסה לומר זה שאולי היופי כן קובע אבל יותר קובע זה האופי. לכן החלטתי לא לקנות מכנס ולחסוך לעצמי קצת כסף למשהו אחר... עוד משהו חשוב (לי): החברות שלי רוצות לנסוע לאילת בסוף השנה (אנחנו בט´), אם ההורים שלי יסכימו (קרוב לוודאי שלא) אני אסע, בינתים יש לי עבודה של לעזור לילדים בשיעורים, לא כול כך משתלם אבל כסף. ומה הכי חשוב באילת? הים! מה לוקחים לים? בגד ים, אחת החברות שלי אמרה שכולנו נלך לקנות ביחד ביקיני, ואני בשמחה הצטרפתי להצהרה הזאת, אני אקנה ביקיני לא משנה מה, השאלה היא,האם אני אהיה עם חולצה גדולה מעל? עם קצת מזל אני אהיה בלי.... מצטערת שיצא כזה ארוך, פשוט הייתי חייבת להוציא את זה.....

טטנוס

New member
סופי מתוקה...../images/Emo39.gif

הגעת למסקנה מאוד נכונה וחשובה. אני מאוד שמחה שהסקת אותה. זה רק מראה כמה נבונה את... אין לי ספק שאת לא מכוערת בכלל, וגם אם כן- זה לא משנה כלל וכלל. אושר וחברים לא קונים בכסף
ערב טוב שיהיה לך חמודה

למעלה