שמתי
למשהו.

עוגייה

New member
שמתי ../images/Emo23.gif למשהו.

(משרד הבריאות מזהיר- הודעה זו היא הודעה חסרת טעם. ראה הוזהרת) (ומלאה בסוגריים.) בריטני ספירס קיבלה את מה שרצתה. עכשיו היא שולטת בעולם שלנו ואנחנו אפילו לא מתחילים לקלוט את זה (עדיין).... בהתחלה היא הייתה זמרת פופ דביק וקיטשי (עדיין)(?) שניסתה להיכנס לעולם המוזיקה התובעני בכל מחיר, ולגרום לכל ילדים העולם להעריץ אותה ברמות מדהימות. עם הזמן הילדה הקטנה הפכה לאישה (או שלא) והשירים שלה התחילו להיות יותר חושניים (?) סקסיים (בטח..) ונוטפי הורמונים (יאם.). בריטני, כבר לא כל כך תמימה, הפכה למפלצת מין שגורמת למעריציה הפעוטים לחשוב כי סקס מסתכם ב- I´m a slave for you, hit me baby one more time וסאדו-מאזו. בריטני כמעט בסוף דרכה למטרה- להשתלט על העולם. היא התחילה מהקטנים, ועברה לגדולים, לתחנות הרדיו, לעיתונים, לטלוויזיה (למה-לעזאזל- ערוץ 2 משדר ראיון איתה?! ועד במשך שעה?!), וגם להודעות שלכם. כן כן, כולנו נורא שונאים את בריטני, ובכל זאת בכל הודעה שלנו שמדברת עם מוזיקה טובה (כל אחד וטעמו הוא), היא מוזכרת שם. (קחו אותי לדוגמא, מבזבזת כמה דקות חשובות מהחיים כדי לכתוב הודעה חסרת טעם עליה.) בריטני ספירס, הילדה התמימה שמשתלטת על המוח שלנו וגורמת לנו לזמזם בחוסר רצון את השירים שלה, בקרוב תהפוך לשליטת העולם, ואז כולנו (כן כולנו...כולנו רקמה אנושית..)(?) נשתעבד לה, ונשמע את המוזיקה שלה, ואפילו...אפילו נאהב אותה. Be afraid. Be VERY afraid. (מוגש כשרות לציבור מטעם אלי"ם- אגודה למען י משועממים

עוגייה

New member
כמה תיקונים (איך אפשר בלי..)

1. ´ועד´- ועוד. 2. ´עם´ (מוזיקה)- על. 3. ´י- ילדים.

../images/Emo6.gif מה שמזכיר לי...

אני ייסדתי את האגודה הזו, אני חושב שאני אפילו חבר כבוד שם... ובכל זאת - בירטני ספירס היא היא אחד המרכיבים המהותיים של תרבות הקליפים שלנו לא ?

**Blue-Lagoon**

New member
עד כמה שעצוב להגיד את זה

בריטני ספירס היא פשוט מלכה. לא סובלים אותה אבל עדיין כולם יודעים את כל המילים של השירים שלה וכולם מדברים עליה היא השיגה את מטרתה. אבל נלי פורטדו עדיין יותר מלכה ממנה

ואני דווקא כן סובל את בריטני ../images/Emo45.gif

מספיק כבר עם כל הירידות על בריטני. אני לא מת על השירים שלה, במיוחד על אלו שנשמעים זהים אחד לשני (את החדש שהפיקו הנפטונס - המפיקים של קליס - אני די מחבב, יש לו קצב טוב) ואני בטח שלא אקנה את אלבומיה או אוריד אותם מהאינטרנט, אבל אין לי שנאה תהומית אליה. היא לפחות נשארת נאמנה לעצמה, שלא כמו המגעילרה (אני לטינית! אה... אני כושית!! אה.. אני פרחה! אה.. חברה של בונו?.. אני..?), ובתכלס, אם תכלכל את צעדיה נכון, יכולה להפוך למדונה הבאה בעוד 10 שנים. לטס פייס איט, נתוני הפתיחה שלהן זהים. ספירס היא אינה מפלצת, ואני חייב להתוודות שמעולם היא לא פרצה לביתי חמושה באקדח ואיימה להרוג אותי באם לא אקנה את תקליטיה,ובטח ובטח שלא השמיצה אומנים אחרים (או את כל תרבות הפופ, כמו שכל רוקר מזדמן נוהג לעשות - ובעניי הצהרות מהסוג הזה, מעידים על עליבות). היא גם לא "הכריחה" אותי לצפות בקליפים שלה, זכות הזיפזופ עדיין שמורה לי. ספירס היא סה"כ בחורה שרוצה לשיר, לשווק את עצמה (וכן - חלק גדול מהמוזיקה היום זה שיווק, זה לגיטימי לחלוטין) ו... מה לעשות, להרוויח קצת כסף. זה לא הופך אותה לאדם רע.

אהבתי יו גו גירל!!

וווווואאאאאאאאאאאאאווווווהוווווווווווווווו.... (עזבו)

למעלה